Hotel Ipanema Park/Beach

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Umiestnenie: Sesterské hotely sú oproti sebe v bočnej ulici, cca. 400 m od prístavu a cca. 600 m od pláže.

Klimatizované hotely majú každý z nich salónik s televíziou, Wi-Fi v celom hoteli (za poplatok), jedáleň, salónik a bar s klimatizáciou, bazén s oddeleným detským bazénom a slnečnú terasu s ležadlami. Všetci hostia môžu využívať spoločné zariadenia, ako je herňa pre šach, biliard a detské ihrisko.

Ubytovanie: Dvojlôžkové izby s vaňou/sprchou/WC, balkón, trezor, satelitný TV, telefón a klimatizácia. Niektoré jednolôžkové izby nemajú balkón.

Stravovanie: Všetky jedlá formou bufetu. 2 x týždenne tematický večer s orientálnym jedlom. All Inclusive zahŕňa: plnú penziu, občerstvenie, zmrzlinu pre deti, čaj, kávu a miestne alkoholické a nealkoholické nápoje podľa karty all inclusive od 10:00 do 23:00.

Včasná zľava: 10% až 30.04.

Ponuky: Dňa 01.05. do 07.05. 10.3. do 15.10. 2 noci sú zdarma pre 7 až 13 nocí a 4 noci pre 14 až 20 nocí (nie je možné kombinovať so zľavou na skoré vtáky).

Poznámka: Vlastný príchod do 7 nocí plus 10, - na osobu.