Xon's Playa

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Kategória: 3 hviezdičky

Miesto:
Tento hotel sa nachádza v turistickom centre mesta Ampuria Brava, len 125 metrov od pláže. V okolí nájdete obchodné zóny s obchodmi, butikmi, barmi a reštauráciami. Pripojenie na verejnú dopravnú sieť sa nachádza priamo pred hotelom. V cca. Do vzdialenosti 90 km je lyžiarsky areál.

adresa:
17487 Empuriabrava
Girona
Tel .: 34972450136
Fax: 34972450422

Vlastnosti:
210 apartmánov ponúka hosťom komfort a pohodlie. Ubytovacie zariadenie ponúka lobby a recepciu. Výťah vedie na väčšinu poschodí. Rôzne zariadenia a služby zahŕňajú TV miestnosť, práčovňu, kadernícky salón a 3 konferenčné miestnosti. Bezdrôtové internetové pripojenie je dostupné vo verejných priestoroch. Supermarket a ďalšie obchody sa môžu využiť na nákupy a prechádzky. Krásna záhrada a detské ihrisko sú súčasťou hotelového areálu. Ak prídete autom, môžete ho zaparkovať na parkovisku apartmánového hotela.

Check-in/check-out:
Upozorňujeme, že časy registrácie a odhlásenia sa môžu líšiť v závislosti od hotela. Registrácia sa očakáva od 12:00 do 16:00 a odhlásenie sa očakáva od 10:00 do 14:00. Ďalšie informácie o registrácii a odhlásení nájdete na recepcii. Všetky informácie sú bez záruky.

Ubytovanie:
Izby sú vybavené obývacím priestorom a kúpeľňou, rovnako ako klimatizácia a individuálne riadené vykurovanie pre dobré vnútorné prostredie. Väčšina izieb má štandardne balkón. Hostia môžu pohodlne spať na rozkladacej pohovke. Samostatné spálne sú ďalším rezervovateľným zariadením. K dispozícii je tiež trezor. V kuchynke môžete pripraviť malé jedlá. Najlepšie rekreačné pohodlie patrí prístup na internet, telefón, TV a WiFi. Kúpeľne majú sprchu a vaňu. K dispozícii je tiež sušič vlasov.

Stravovanie:
K dispozícii sú rôzne možnosti stravovania, ako napríklad jedáleň, bar a krčma. Apartmánový hotel ponúka stravovanie formou polpenzie a plnej penzie. Bohatý a bohatý bufet očakáva cestovateľov na raňajky, obedy a večere.

Šport/Zábava:
Vonkajší bazén s priestorom pre deti je ideálnym miestom pre aktívnu rekreáciu a pravidelné aqua-tréning. Na terase sú k dispozícii pohodlné lehátka. K dispozícii je snack bar pri bazéne. Okrem minigolfu, posilňovne, biliardu a kúpeľov ponúka aj nehnuteľnosť stolný tenis v oblasti voľného času. Hotel organizuje zábavný program pre dospelých.

Poznámka pre osoby so zníženou pohyblivosťou:
Tento produkt je vo všeobecnosti obmedzený pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Či už naďalej vyhovuje vašim individuálnym potrebám, požiadajte o rezerváciu pred rezerváciou!

mestské poplatky:
Upozorňujeme, že miestna daň je účtovaná. Poplatok nie je zahrnutý do ceny zájazdu a hosť musí zaplatiť priamo hotel. (Podmienka zmeny).

Dôležité upozornenie na rezerváciu izieb pre seniorov:
Izby pre seniorov sú rezervovateľné len pre cestujúcich vo veku nad 60 rokov. Táto požiadavka na vek musí byť splnená pre všetkých cestujúcich v miestnosti. Ak tieto podmienky nie sú splnené, vzniknú dodatočné náklady pre cestujúcich na mieste.
Vybavenie seniorskej izby zvyčajne zodpovedá štandardným izbám.

Extra prestupov:
Upozorňujeme, že pri miestnom prenose môžu vzniknúť príplatky za objemnú batožinu (napr. Golfové príslušenstvo, kočík, padák, surf alebo lyže). Tieto ceny nie sú zahrnuté v cene vašej cesty a musia sa platiť v hotovosti. Registrácia je vyžadovaná vopred.

Poznámka na batožinu politiky/Naše jedlá:
Voľné batožiny a jedlo sa môžu líšiť v závislosti od leteckej spoločnosti.

Poznámka o požiadavkách na vstupných:
Požiadavky na vstup sa líšia v závislosti od cieľa.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že v prípade nočných letov s časom príchodu 04:00 ráno a neskôr v destinácii je check-in v hoteli možný iba v deň príchodu od 14:00 (miestna zmena je vyhradená).

Ak spiatočný let je nočný let s odletom v 04:00 ráno z cieľovej oblasti, hotel sa odhlási o 12:00 hod. (S výhradou miestnej zmeny) predtým.

Predčasné odhlásenie alebo neskoré odhlásenie - dlhodobé používanie izby, podľa dostupnosti po konzultácii s hotelovou recepciou!
Pred príchodom je možné rezervovať si ďalšiu noc za príplatok. Obráťte sa na zákaznícky servis.