Beverly Playa

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Kategória: 3 hviezdičky

Miesto:
Hotel sa nachádza v juhozápadnej časti ostrova Mallorca a leží na okraji mesta Paguera. Pláž je vzdialená asi 350 metrov a je považovaná za jednu z najkrajších miest Paguera a pozýva vás na pobyt. V okolí nájdete množstvo obchodov, reštaurácií a barov. Letisko Palma de Mallorca (PMI) sa nachádza v cca. 33 km vzdialenosť.

adresa:
Calle de Isaac Albéniz 3
Urb La Romana
07160 Paguera
Mallorca
Tel .: 34971685481
Fax: 34971686120

Vlastnosti:
S viac ako 443 izieb, ktoré sú rozložené cez 10 poschodí, Hotel vítané. K dispozícii je tiež otvorený priestor s 24-hodinová recepcia. V reštaurácii sa podávajú typické miestne jedlá z miestnych surovín. Bar ponúka príjemnú atmosféru pre vás zaokrúhľovať večer s pitím. Vonku sú 3 bazény. Tam oddýchnuť, môžete využiť lehátka aj slnečníky zadarmo. Wi-Fi je v hotspotov za poplatok. Parkovanie je zadarmo a je k dispozícii na vyžiadanie. Domáce zvieratá nie sú povolené. Obchodné prínos z existujúceho konferenčná miestnosť (v závislosti od dostupnosti).

Check-in/check-out:
Upozorňujeme, že časy registrácie a odhlásenia sa môžu líšiť v závislosti od hotela. Registrácia sa očakáva od 12:00 do 16:00 a odhlásenie sa očakáva od 10:00 do 14:00. Ďalšie informácie o registrácii a odhlásení nájdete na recepcii. Všetky informácie sú bez záruky.

Ubytovanie:
Double Štandardná/dvojlôžková izba balkón/terasa
Izby sú vybavené spálňou, kúpeľňou so sprchovým kútom alebo vaňou/WC a balkónom alebo terasou. K vybaveniu patrí TV, telefón, klimatizácia, Wi-Fi (za poplatok), sušič vlasov, trezor (za poplatok).
Voliteľne k dispozícii s bočným výhľadom na more, priamy výhľad na more alebo súkromné ​​účely.
JI balkón/terasa
Inak rovnaké vybavenie ako dvojité štandardné izby sú o niečo menšie s balkónom/terasou a priamym výhľadom na more a pre použitie osoby.
Voliteľne k dispozícii s bočným alebo priamym výhľadom na more.
double Economy
Zariadenie podobné službe Double Standard, avšak typ izby je priradený samotným hotelom a môže sa nachádzať v nevýhodnom mieste.
Dvojlôžková izba Superior / Double Superior Balkón/terasa
Inak rovnaké vybavenie ako dvojité štandardné izby sú trochu priestrannejšie a rezervovateľné s balkónom/terasou.
Voliteľne k dispozícii s bočným výhľadom na more, priamy výhľad na more alebo pre osobnú potrebu.


Na vyžiadanie je k dispozícii detská postieľka zdarma.

Informácie o možnostiach spánku:
Upozorňujeme, že prístelky sú poskytované obsadením troch osôb v izbe. Prístelka sa môže vykonať aj vo forme rozkladacej pohovky alebo prístelky.

Dôležité upozornenie na rezerváciu izieb pre seniorov:
Izby pre seniorov sú rezervovateľné len pre cestujúcich vo veku nad 60 rokov. Táto požiadavka na vek musí byť splnená pre všetkých cestujúcich v miestnosti. Ak tieto podmienky nie sú splnené, vzniknú dodatočné náklady pre cestujúcich na mieste.
Vybavenie seniorskej izby zvyčajne zodpovedá štandardným izbám.

Deti:
Pre mladších hostí je k dispozícii ihrisko, mini klub (sezónne) a detský bazén vo vonkajšom priestore.

Stravovanie:
Raňajky
Môžete si pomôcť sami na raňajkách (formou bufetu).
polpenzia
Raňajky a večere formou bufetu.


Šport/Zábava:
Hotelové zábavné a športové zariadenia (poplatky sa vzťahujú na niekoľko) zahŕňajú tenis, aerobik, stolný tenis, biliard, mini golf a posilňovňu.

Ovládanie udržateľného cestovného ruchu:
Upozorňujeme, že v sezóne od 01.05. - 31.10. vyberá sa daň. Poplatok nie je zahrnutý do ceny zájazdu a hosť musí zaplatiť priamo hotel. Deti do 16 rokov sú oslobodené od dane. Výška dane závisí od kategórie hotela a počíta sa na noc a osobu a DPH. V mimosezóne od 01.11. - 30.04. cestovná daň sa zníži o 75%. Od 9. dňa sa pobytová daň zníži o 50%.

1 * - 3 * hotel = 2 EUR
3 * Plus - 4 * hotel = 3 EUR
4 * Plus - 5 * Plus Hotel = 4 EUR

1 * - 3 * Apartmán/Finca/Country Hotel = 2 EUR
Apartmán 3 * Plus = 3 EUR
4 * - 4 * Plus Apartmán = 4 EUR

Plavba lodí = 2 EUR

(Môžu byť zmenené)

Poznámka pre osoby so zníženou pohyblivosťou:
Tento produkt je vo všeobecnosti obmedzený pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Či už naďalej vyhovuje vašim individuálnym potrebám, požiadajte o rezerváciu pred rezerváciou!

Dôležité informácie pre hostí s pobytom mimo Európskej únie:
Uvedené ceny platia iba pre cestujúcich s pobytom v EÚ, EHP a Švajčiarsku. Ak tieto podmienky nie sú splnené, hoteliér môže odmietnuť ubytovanie alebo požadovať príplatok na mieste.

Extra prestupov:
Upozorňujeme, že pri miestnom prenose môžu vzniknúť príplatky za objemnú batožinu (napr. Golfové príslušenstvo, kočík, padák, surf alebo lyže). Tieto ceny nie sú zahrnuté v cene vašej cesty a musia sa platiť v hotovosti. Registrácia je vyžadovaná vopred.

Poznámka na batožinu politiky/Naše jedlá:
Bezplatná batožina a jedlá sa môžu líšiť v závislosti od leteckej spoločnosti. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Poznámka o požiadavkách na vstupných:
Vstupné požiadavky sa líšia v závislosti od miesta určenia. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že v prípade nočných letov s časom príchodu 04:00 ráno a neskôr v destinácii je check-in v hoteli možný iba v deň príchodu od 14:00 (miestna zmena je vyhradená).

Ak spiatočný let je nočný let s odletom v 04:00 ráno z cieľovej oblasti, hotel sa odhlási o 12:00 hod. (S výhradou miestnej zmeny) predtým.

Predčasné odhlásenie alebo neskoré odhlásenie - dlhodobé používanie izby, podľa dostupnosti po konzultácii s hotelovou recepciou!
Pred príchodom je možné rezervovať si ďalšiu noc za príplatok. Obráťte sa na zákaznícky servis.