Metropol

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Kategória: 3 hviezdičky

Miesto:
Hotel sa nachádza v centre mesta, v pešej vzdialenosti od historického starého mesta. Po cca. Do 400 metrov odtiaľto nájdete park a rozsiahle nákupné a zábavné zariadenia. Prístav je cca. 500 m. Na letisko Tallinn sa dostanete po cca. 5 km, vlaková stanica cca. 1 km a autobusová stanica po 2 km.

adresa:
Rosen 13
10111 Tallinn
Tel .: 372 6674 500
Fax: 372 6674 600

Vlastnosti:
Hotel má 149 izieb. Hotel vítá hostí v lobby s recepciou s nepretržitou prevádzkou a 24-hodinovou službou odhlásenia. Horné poschodia sú ľahko prístupné výťahom. K vybaveniu patrí šatňa, trezor, konferenčné priestory a zariadenie na výmenu peňazí. V celom hoteli je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Hotel ponúka celý rad komfortov pre pohodlný pobyt vrátane reštaurácie, kaviarne a baru v areáli reštaurácie. Ti, ktorí prídu autom, môžu opustiť svoje vozidlá na hotelovom parkovisku. Medzi ďalšie vybavenie patrí izbová služba, práčovňa a kozmetický salón. Domáce zvieratá sú povolené (21 € za noc).

Check-in/check-out:
Upozorňujeme, že časy registrácie a odhlásenia sa môžu líšiť v závislosti od hotela. Registrácia sa očakáva od 12:00 do 16:00 a odhlásenie sa očakáva od 10:00 do 14:00. Ďalšie informácie o registrácii a odhlásení nájdete na recepcii. Všetky informácie sú bez záruky.

Ubytovanie:
double Štandardná
Izby majú kúpeľňu so sprchou/WC, podlahové kúrenie a sušič vlasov, rovnako ako spálňu so satelitnou TV, bezplatné Wi-Fi, telefón a pracovný stôl.
Možnosť rezervácie na univerzálne použitie.

Informácie o možnostiach spánku:
Upozorňujeme, že prístelky sú poskytované obsadením troch osôb v izbe. Prístelka sa môže vykonať aj vo forme rozkladacej pohovky alebo prístelky.

Stravovanie:
Raňajky
Môžete pomôcť sami v bufetu (raňajky).

Wellness:
Za poplatok môžu hostia navštíviť saunu za poplatok a rezervovať rôzne masážne procedúry.

Dôležité upozornenie na rezerváciu izieb pre seniorov:
Izby pre seniorov sú rezervovateľné len pre cestujúcich vo veku nad 60 rokov. Táto požiadavka na vek musí byť splnená pre všetkých cestujúcich v miestnosti. Ak tieto podmienky nie sú splnené, vzniknú dodatočné náklady pre cestujúcich na mieste.
Vybavenie seniorskej izby zvyčajne zodpovedá štandardným izbám.

Poznámka pre osoby so zníženou pohyblivosťou:
Tento produkt je vo všeobecnosti obmedzený pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Či už naďalej vyhovuje vašim individuálnym potrebám, požiadajte o rezerváciu pred rezerváciou!

Dôležité informácie pre hostí s pobytom mimo Európskej únie:
Uvedené ceny platia iba pre cestujúcich s pobytom v EÚ, EHP a Švajčiarsku. Ak tieto podmienky nie sú splnené, hoteliér môže odmietnuť ubytovanie alebo požadovať príplatok na mieste.

Extra prestupov:
Upozorňujeme, že pri miestnom prenose môžu vzniknúť príplatky za objemnú batožinu (napr. Golfové príslušenstvo, kočík, padák, surf alebo lyže). Tieto ceny nie sú zahrnuté v cene vašej cesty a musia sa platiť v hotovosti. Registrácia je vyžadovaná vopred.

Poznámka na batožinu politiky/Naše jedlá:
Bezplatná batožina a jedlá sa môžu líšiť v závislosti od leteckej spoločnosti. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Poznámka o požiadavkách na vstupných:
Vstupné požiadavky sa líšia v závislosti od miesta určenia. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že v prípade nočných letov s časom príchodu 04:00 ráno a neskôr v destinácii je check-in v hoteli možný iba v deň príchodu od 14:00 (miestna zmena je vyhradená).

Ak spiatočný let je nočný let s odletom v 04:00 ráno z cieľovej oblasti, hotel sa odhlási o 12:00 hod. (S výhradou miestnej zmeny) predtým.

Predčasné odhlásenie alebo neskoré odhlásenie - dlhodobé používanie izby, podľa dostupnosti po konzultácii s hotelovou recepciou!
Pred príchodom je možné rezervovať si ďalšiu noc za príplatok. Obráťte sa na zákaznícky servis.