Oleander

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Kategória: 3 hviezdičky

Miesto:
Hotel na pláži sa nachádza hneď vedľa pláže Playa de Palma, ale je vzdialený len asi 200 metrov od dlhej piesočnatej pláže. Autobusová zastávka do mesta Palma je vzdialená 100 metrov, obchody, reštaurácie a bary sú vzdialené len 100 metrov od hotela. Na letisko Palma de Mallorca (PMI) sa dostanete za cca. 10 km.

adresa:
c/12 acai
Playa de Palma
07610, Mallorca
španielsko

Vlastnosti:
Hotel ponúka celkom 500 izieb. Vo vstupnej hale vás čaká recepcia s nepretržitou prevádzkou. Wi-Fi pripojenie na internet je k dispozícii za poplatok. V hlavnej reštaurácii sa podávajú jedlá miestnej i medzinárodnej kuchyne. V stredomorskej záhrade nájdete vonkajší bazén so slnečnou terasou. Nápoje a občerstvenie si môžete vychutnať v bare. Pri bazéne a na pláži sú za poplatok k dispozícii plážové ležadlá, vankúše, slnečníky a osušky. Parkovanie je k dispozícii za poplatok, podľa dostupnosti. V hoteli nie sú povolené domáce zvieratá.

Check-in/check-out:
Upozorňujeme, že časy registrácie a odhlásenia sa môžu líšiť v závislosti od hotela. Registrácia sa očakáva od 12:00 do 16:00 a odhlásenie sa očakáva od 10:00 do 14:00. Ďalšie informácie o registrácii a odhlásení nájdete na recepcii. Všetky informácie sú bez záruky.

Ubytovanie:
Double Štandardná / Dvojlôžková izba balkón/terasa
Komfortne zariadené dvojlôžkové izby sú vybavené vaňou alebo sprchou/WC, telefónom, TV, klimatizáciou, ústredným kúrením, trezorom a balkónom alebo terasou.
Možnosť rezervácie na univerzálne použitie.
Standard Single Room
S rovnakými funkciami ako štandardná dvojlôžková izba je tento typ izby pre jednu osobu a o niečo menšiu.
double Economy
Zariadenie podobné službe Double Standard, avšak typ izby je priradený samotným hotelom a môže sa nachádzať v nevýhodnom mieste.
Voliteľne k dostaniu s balkónom alebo terasou.
Dvojlôžková izba Superior
Tento typ izby sa nachádza v horných poschodiach s rovnakým vybavením ako dvojlôžková izba s balkónom/terasou.
Voliteľne k dostaniu s výhľadom na more.

Informácie o možnostiach spánku:
Upozorňujeme, že prístelky sú poskytované obsadením troch osôb v izbe. Prístelka sa môže vykonať aj vo forme rozkladacej pohovky alebo prístelky.

Deti:
Pre mladšie hostí je tu bazén samostatný detský.

Stravovanie:
Raňajky
Môžete si pomôcť sami na raňajkách (formou bufetu).
polpenzia

Raňajky a večere formou bufetu.

Šport/Zábava:
Medzi hotelové športové zariadenia patrí biliard a stolný tenis. Golfové ihrisko je od hotela vzdialené 14 km.

Dôležité upozornenie na rezerváciu izieb pre seniorov:
Izby pre seniorov sú rezervovateľné len pre cestujúcich vo veku nad 60 rokov. Táto požiadavka na vek musí byť splnená pre všetkých cestujúcich v miestnosti. Ak tieto podmienky nie sú splnené, vzniknú dodatočné náklady pre cestujúcich na mieste.
Vybavenie seniorskej izby zvyčajne zodpovedá štandardným izbám.

Ovládanie udržateľného cestovného ruchu:
Upozorňujeme, že v sezóne od 01.05. - 31.10. vyberá sa daň. Poplatok nie je zahrnutý do ceny zájazdu a hosť musí zaplatiť priamo hotel. Deti do 16 rokov sú oslobodené od dane. Výška dane závisí od kategórie hotela a počíta sa na noc a osobu a DPH. V mimosezóne od 01.11. - 30.04. cestovná daň sa zníži o 75%. Od 9. dňa sa pobytová daň zníži o 50%.

1 * - 3 * hotel = 2 EUR
3 * Plus - 4 * hotel = 3 EUR
4 * Plus - 5 * Plus Hotel = 4 EUR

1 * - 3 * Apartmán/Finca/Country Hotel = 2 EUR
Apartmán 3 * Plus = 3 EUR
4 * - 4 * Plus Apartmán = 4 EUR

Plavba lodí = 2 EUR

(Môžu byť zmenené)

Poznámka pre osoby so zníženou pohyblivosťou:
Tento produkt je vo všeobecnosti obmedzený pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Či už naďalej vyhovuje vašim individuálnym potrebám, požiadajte o rezerváciu pred rezerváciou!

Dôležité informácie pre hostí s pobytom mimo Európskej únie:
Uvedené ceny platia iba pre cestujúcich s pobytom v EÚ, EHP a Švajčiarsku. Ak tieto podmienky nie sú splnené, hoteliér môže odmietnuť ubytovanie alebo požadovať príplatok na mieste.

Extra prestupov:
Upozorňujeme, že pri miestnom prenose môžu vzniknúť príplatky za objemnú batožinu (napr. Golfové príslušenstvo, kočík, padák, surf alebo lyže). Tieto ceny nie sú zahrnuté v cene vašej cesty a musia sa platiť v hotovosti. Registrácia je vyžadovaná vopred.

Poznámka na batožinu politiky/Naše jedlá:
Bezplatná batožina a jedlá sa môžu líšiť v závislosti od leteckej spoločnosti. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Poznámka o požiadavkách na vstupných:
Vstupné požiadavky sa líšia v závislosti od miesta určenia. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že v prípade nočných letov s časom príchodu 04:00 ráno a neskôr v destinácii je check-in v hoteli možný iba v deň príchodu od 14:00 (miestna zmena je vyhradená).

Ak spiatočný let je nočný let s odletom v 04:00 ráno z cieľovej oblasti, hotel sa odhlási o 12:00 hod. (S výhradou miestnej zmeny) predtým.

Predčasné odhlásenie alebo neskoré odhlásenie - dlhodobé používanie izby, podľa dostupnosti po konzultácii s hotelovou recepciou!
Pred príchodom je možné rezervovať si ďalšiu noc za príplatok. Obráťte sa na zákaznícky servis.