Dunamar / Duna Mar

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Kategória: 4 hviezdičky

Miesto:
Tento plážový hotel sa nachádza v blízkosti turistického strediska "Monte Gordo". V bezprostrednej blízkosti hotelového komplexu nájdete rôzne obchody, bary, reštaurácie, kluby a diskotéky. Spojenie s verejnou dopravnou sieťou je možné dosiahnuť po cca. 50 m.

adresa:
Av. Infante D. Henrique
8900-413 Monte Gordo
Tel .: 351 281 530 000
Fax: 351 281 530 001

Vlastnosti:
Hotel má 203 apartmánov.V dome je k dispozícii vstupnú halu a recepcii.Jednotlivé podlažia sú ľahko prístupné výťahom alebo schodiskami.K dispozícii je trezor a služba výmeny valut.S prístupom na internet vo verejných priestoroch môžu hostia zostať v kontakte s vonkajším svetom.Okrem supermarketu nájdete ďalšie obchody.Deti sa môžu na ihrisku obracať na svoje srdce.Medzi ďalšie zariadenia v ubytovanie patrí Novinový stánok.Pri príchode autom si môžu hostia zaparkovať v garáži alebo na parkovisku.Medzi ďalšie služby patrí izbová služba, práčovňa a mince práčovňa.Aktívni cestujúci, ktorí chcú preskúmať oblasť na bicykli, ocenia službu požičovnia bicyklov (poplatky platia).

Check-in/check-out:
Upozorňujeme, že časy registrácie a odhlásenia sa môžu líšiť v závislosti od hotela. Registrácia sa očakáva od 12:00 do 16:00 a odhlásenie sa očakáva od 10:00 do 14:00. Ďalšie informácie o registrácii a odhlásení nájdete na recepcii. Všetky informácie sú bez záruky.

Poznámka o registrácii:
Upozorňujeme, že kreditná karta pre check-in je povinná v hoteli. Toto nariadenie nadobudne účinnosť 15. mája 2019. Cestovatelia, ktorí nemajú kreditnú kartu, musí zaplatiť 50,00 eur pri príchode na mieste. Za predpokladu, že po ukončení pobytu bez poškodenia bytu spôsobil, dostanete späť sumu, pri odchode.

Poznámka:
Upozorňujeme, že v '19 renovačné práce v krytom bazéne i byť vykonané v posilňovni od 25. februára do zhruba 30. septembra. S Možno očakávať, optické a akustické postihnutia. Hostia môžu využívať hotelový bazén Monte Gordo Kúpeľné miesto. Informácie od februára '19. Aktualizácia máj '19.

Šport/Zábava:
Povzbudzujúce hostia zaplávať vo vonkajšom bazéne, zatiaľ čo vnútorné bazény poskytujú počasie nezávislé kúpanie. Okrem toho je tu detský bazén. Možnosti relaxácie lehátka a slnečníky na slnečnej terase. Blaženej relaxácie sľubuje jacuzzi v kúpacej oblasti. Osviežujúce nápoje sú k dispozícii v bare pri bazéne. Diversified ponúkajú rôzne ponuky, vrátane cyklistiky/jazda na horskom bicykli, golf, fitnes centrum, kúpele, sauna, parným kúpeľom a masážou. Zábavný program a detský klub veľa príležitostí na rekreáciu.

Dôležité upozornenie na rezerváciu izieb pre seniorov:
Izby pre seniorov sú rezervovateľné len pre cestujúcich vo veku nad 60 rokov. Táto požiadavka na vek musí byť splnená pre všetkých cestujúcich v miestnosti. Ak tieto podmienky nie sú splnené, vzniknú dodatočné náklady pre cestujúcich na mieste.
Vybavenie seniorskej izby zvyčajne zodpovedá štandardným izbám.

Pobytová taxa:
Upozorňujeme, že od 1. decembra 2018 sa účtuje turistická daň vo výške 1,00 EUR na osobu a noc, a to najviac na 7 nocí. Deti od 11 do 13 rokov platia 0,50 EUR na osobu a noc. Deti do 10 rokov sú vyňaté z tohto pravidla. Tento poplatok nie je zahrnutý v cene zájazdu a musí ho zaplatiť hosť na mieste v hoteli. (Zmeny vyhradené)

Poznámka pre osoby so zníženou pohyblivosťou:
Tento produkt je vo všeobecnosti obmedzený pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Či už naďalej vyhovuje vašim individuálnym potrebám, požiadajte o rezerváciu pred rezerváciou!

Dôležité informácie pre hostí s pobytom mimo Európskej únie:
Uvedené ceny platia iba pre cestujúcich s pobytom v EÚ, EHP a Švajčiarsku. Ak tieto podmienky nie sú splnené, hoteliér môže odmietnuť ubytovanie alebo požadovať príplatok na mieste.

Extra prestupov:
Upozorňujeme, že pri miestnom prenose môžu vzniknúť príplatky za objemnú batožinu (napr. Golfové príslušenstvo, kočík, padák, surf alebo lyže). Tieto ceny nie sú zahrnuté v cene vašej cesty a musia sa platiť v hotovosti. Registrácia je vyžadovaná vopred.

Poznámka na batožinu politiky/Naše jedlá:
Bezplatná batožina a jedlá sa môžu líšiť v závislosti od leteckej spoločnosti. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Poznámka o požiadavkách na vstupných:
Vstupné požiadavky sa líšia v závislosti od miesta určenia. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že v prípade nočných letov s časom príchodu 04:00 ráno a neskôr v destinácii je check-in v hoteli možný iba v deň príchodu od 14:00 (miestna zmena je vyhradená).

Ak spiatočný let je nočný let s odletom v 04:00 ráno z cieľovej oblasti, hotel sa odhlási o 12:00 hod. (S výhradou miestnej zmeny) predtým.

Predčasné odhlásenie alebo neskoré odhlásenie - dlhodobé používanie izby, podľa dostupnosti po konzultácii s hotelovou recepciou!
Pred príchodom je možné rezervovať si ďalšiu noc za príplatok. Obráťte sa na zákaznícky servis.

Informácie o možnostiach spánku:
Upozorňujeme, že prístelky sú poskytované obsadením troch osôb v izbe. Prístelka sa môže vykonať aj vo forme rozkladacej pohovky alebo prístelky.