Sunny Days Palma de Mirette

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Kategória: 4 hviezdičky

Miesto:
Na pláži sesterského hotela Palma de Mirette sa dostanete priamo cez podchod Uferstrasse. Centrum mesta Hurghada je cca. 3 km ďaleko. Tu sú početné reštaurácie, kaviarne a obchody. Letisko Hurghada (HRG) sa nachádza v cca. 10 km vzdialenosť.

adresa:
El Corniche Road
Dahar
Hurghada
Tel .: 20 65 3616100, 20 65 3616107
Fax: 20 65 3616108

Vlastnosti:
Hotel má celkom 196 izieb. K vybaveniu patrí vstupná hala s recepciou. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. V 2 reštauráciách sa podávajú jedlá miestnej i medzinárodnej kuchyne. Začnite večer s nápojom v jednom z 3 barov. K dispozícii je tiež bazén v dobre udržiavanom vonkajšom priestore, kde si môžete oddýchnuť. Slnečníky a lehátka sú k dispozícii zadarmo. Uteráky sú k dispozícii na zálohu. Parkovanie je k dispozícii za poplatok v závislosti od dostupnosti. Zvieratá nie sú povolené.

Check-in/check-out:
Upozorňujeme, že časy registrácie a odhlásenia sa môžu líšiť v závislosti od hotela. Registrácia sa očakáva od 12:00 do 16:00 a odhlásenie sa očakáva od 10:00 do 14:00. Ďalšie informácie o registrácii a odhlásení nájdete na recepcii. Všetky informácie sú bez záruky.

Ubytovanie:
double Štandardná
Izby zahŕňajú spálne, kúpeľne so sprchovacím kútom alebo vaňou/WC a balkón alebo terasu. K vybaveniu patrí klimatizácia, trezor, minibar (za poplatok), príslušenstvo na prípravu čaju a kávy, sušič vlasov, televízor a telefón s priamou voľbou.

Informácie o možnostiach spánku:
Upozorňujeme, že prístelky sú poskytované obsadením troch osôb v izbe. Prístelka sa môže vykonať aj vo forme rozkladacej pohovky alebo prístelky.

Stravovanie:
All Inclusive
Raňajky, obedy a večere formou bufetu.

Raňajky: 06:30 až 10:00 hod
Neskoré raňajky: od 10:30 do 12:00
Občerstvenie: 12:00 až 17:00
Obed: 12:30 až 15:00
Večera: 06:30 - 22:00
Neskoré Večera: 22:30 až 01:00

Občerstvenie a miestne alkoholické nápoje sú k dispozícii v baroch v nasledujúcich časoch.

Lobby Bar: 24 h
Beach Café Bar: 12:00 - 22:00
Pool Bar: 10:00 - sunset

Upozorňujeme, že časy sa môžu líšiť.

Šport/Zábava:
Hotel ponúka telocvičňu, futbal, volejbal, stolný tenis a biliard za poplatok. Okrem toho vám ponúkne pestrý zábavný program. Máte tiež možnosť zúčastniť sa vodných športov na pláži externými poskytovateľmi (za poplatok).

Wellness:
Oddýchnite si v kúpeľnom areáli (za poplatok) v saune, parnej miestnosti, vírivke alebo s utišujúcou masážou.

Dôležité upozornenie na rezerváciu izieb pre seniorov:
Izby pre seniorov sú rezervovateľné len pre cestujúcich vo veku nad 60 rokov. Táto požiadavka na vek musí byť splnená pre všetkých cestujúcich v miestnosti. Ak tieto podmienky nie sú splnené, vzniknú dodatočné náklady pre cestujúcich na mieste.
Vybavenie seniorskej izby zvyčajne zodpovedá štandardným izbám.

Poznámka pre osoby so zníženou pohyblivosťou:
Tento produkt je vo všeobecnosti obmedzený pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Či už naďalej vyhovuje vašim individuálnym potrebám, požiadajte o rezerváciu pred rezerváciou!

Dôležité informácie pre hostí s pobytom mimo Európskej únie:
Uvedené ceny platia iba pre cestujúcich s pobytom v EÚ, EHP a Švajčiarsku. Ak tieto podmienky nie sú splnené, hoteliér môže odmietnuť ubytovanie alebo požadovať príplatok na mieste.

Extra prestupov:
Upozorňujeme, že pri miestnom prenose môžu vzniknúť príplatky za objemnú batožinu (napr. Golfové príslušenstvo, kočík, padák, surf alebo lyže). Tieto ceny nie sú zahrnuté v cene vašej cesty a musia sa platiť v hotovosti. Registrácia je vyžadovaná vopred.

Poznámka o požiadavkách na vstupných:
Nemeckí občania potrebujú víza na vstup do Egypta. To sa dá získať buď prostredníctvom vlastného obstarávania, alebo ako "VIP balíček". Cena nie je zahrnutá v cene vašej cesty.

internej zákazky
Pri príchode môžete priamo na letisku vízum na cca. 22 EUR/osoba platí nezávisle na mieste. Upozorňujeme, že to môže viesť k dlhším čakacím dobám.

"VIP balík
"VIP balík" zahŕňa obstarávanie víz, pomoc pri strate batožiny a pomoc pri hľadaní transferového autobusu. Dostanete tiež bezplatnú fľašu vody. Čakacie doby sú pre Vás pri rezervácii "VIP balíka" skrátené. "VIP balík" môže byť v závislosti od dostupnosti k dispozícii za poplatok cca. 32,50 EUR/osoba v našom servisnom stredisku alebo rezervovaná na mieste. Dostupnosť nie je zaručená.

Dôležitá poznámka:
Upozorňujeme, že dovoz bezdrôtových lietadiel je zakázaný bez predchádzajúceho súhlasu egyptského úradu civilného letectva. Dovoz a použitie bez osobitného povolenia môže mať za následok zabavenie drôtov, zatknutie a stíhanie.

Poznámka na batožinu politiky/Naše jedlá:
Bezplatná batožina a jedlá sa môžu líšiť v závislosti od leteckej spoločnosti. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Poznámka o požiadavkách na vstupných:
Vstupné požiadavky sa líšia v závislosti od miesta určenia. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že v prípade nočných letov s časom príchodu 04:00 ráno a neskôr v destinácii je check-in v hoteli možný iba v deň príchodu od 14:00 (miestna zmena je vyhradená).

Ak spiatočný let je nočný let s odletom v 04:00 ráno z cieľovej oblasti, hotel sa odhlási o 12:00 hod. (S výhradou miestnej zmeny) predtým.

Predčasné odhlásenie alebo neskoré odhlásenie - dlhodobé používanie izby, podľa dostupnosti po konzultácii s hotelovou recepciou!
Pred príchodom je možné rezervovať si ďalšiu noc za príplatok. Obráťte sa na zákaznícky servis.