THB Felip (ex: THB Felip Class)

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Kategória: 4 hviezdičky

Miesto:
Tento očarujúci hotel sa nachádza v centre mesta Porto Cristo, bývalej rybárskej dediny s typickým vkusom v Mallorce. Iba pri nábreží, cca. 40 m od zátoky so štrkovým/piesočnatým plážom. Niekoľko nákupných a zábavných zariadení je v bezprostrednej blízkosti. Spojenie s verejnou dopravnou sieťou sa dá ľahko dosiahnuť pešo. Neďaleko od centra sú dračie jaskyne, najväčšie jaskyne v Európe. Letisko Palma je vzdialené približne 53 km.

Poznámka:
Hotel je dospelý hotel (rezervovateľný od 18).

adresa:
Burdils, 41
07680 Porto Cristo (Mallorca)
Španielsko
Tel .: 34971820750
Fax: 34971820594

Vlastnosti:
Dom ponúka 96 bytových jednotiek, ktoré sú rozmiestnené v dvoch budovách.Hotel vítá hostí v lobby s recepciou s nepretržitou prevádzkou a 24-hodinovou službou odhlásenia.Horné poschodia sú ľahko prístupné výťahom.Služby, ako sú bezpečné a devízové ​​zariadenia zabezpečia pohodlný pobyt.Prístup na internet a Wi-Fi sú k dispozícii vo verejných priestoroch.Možnosti stravovania zahŕňajú reštauráciu, jedáleň, kaviareň a bar.K dispozícii sú aj obchody.K ďalším zariadeniam patrí TV miestnosť a herňa.Ak prídete s vlastným vozidlom, môžete ho zaparkovať na parkovisku domu.Pre hostí je hosťom k dispozícii aj úschovňa bicyklov.Medzi ďalšie služby patrí lekárska starostlivosť.Aktívni cestujúci, ktorí chcú preskúmať okolitú krajinu na bicykli, ocenia požičovňu bicyklov.

Check-in/check-out:
Upozorňujeme, že časy registrácie a odhlásenia sa môžu líšiť v závislosti od hotela. Registrácia sa očakáva od 12:00 do 16:00 a odhlásenie sa očakáva od 10:00 do 14:00. Ďalšie informácie o registrácii a odhlásení nájdete na recepcii. Všetky informácie sú bez záruky.

Ubytovanie:
Double Štandardná/dvojlôžková izba balkón/terasa
Komfortne zariadené dvojlôžkové izby majú vlastnú kúpeľňu, sušič vlasov, trezor, klimatizáciu/kúrenie, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, TV a balkón.
Voliteľne k dispozícii s bočným alebo priamym výhľadom na more.
Jednolôžková izba Standard/Single Balkón/Terasa
V opačnom prípade rovnaké vybavenie ako dvojitý štandard izby sú trochu menšie a pre použitie osoby zarovnané.
double Economy
Zariadenia podobné dvojlôžkovým izbám, ale typ izby je priradený samotným hotelom a môže byť umiestnený na neprednostnom mieste.
Dvojlôžková izba príloha
S rovnakým vybavením sa prílohy nachádzajú v prístavbe. Izby nemajú balkón.

Informácie o možnostiach spánku:
Upozorňujeme, že prístelky sú poskytované obsadením troch osôb v izbe. Prístelka sa môže vykonať aj vo forme rozkladacej pohovky alebo prístelky.

Stravovanie:
Self Catering
Raňajky
Môžete si vybrať z bohatej raňajky formou bufetu.
polpenzia
Raňajky a večere formou bufetu.

Šport/Zábava:
Vnútorné a vonkajšie bazény sú ideálne pre pravidelné akvakultúry a aktívnu rekreáciu. Na dovolenke si môžete vychutnať slnečnú terasu s lehátkami a slnečníkmi. Vírivka vás láka k odpočinku vašich svalov (za poplatok). Horká vanička v kúpalisku sľubuje príjemnú relaxáciu. Pri športových nadšencoch je za poplatok vyhradená telocvičňa. Komplex ponúka množstvo kúpeľných procedúr v kúpeľoch vrátane kúpeľov a hammam a za príplatok saunu, parný kúpeľ, kozmetický salón a masáže. Hotelový zábavný tím nastavuje zábavné programy pre deti i dospelých.

Dôležité upozornenie na rezerváciu izieb pre seniorov:
Izby pre seniorov sú rezervovateľné len pre cestujúcich vo veku nad 60 rokov. Táto požiadavka na vek musí byť splnená pre všetkých cestujúcich v miestnosti. Ak tieto podmienky nie sú splnené, vzniknú dodatočné náklady pre cestujúcich na mieste.
Vybavenie seniorskej izby zvyčajne zodpovedá štandardným izbám.

Ovládanie udržateľného cestovného ruchu:
Upozorňujeme, že v sezóne od 01.05. - 31.10. vyberá sa daň. Poplatok nie je zahrnutý do ceny zájazdu a hosť musí zaplatiť priamo hotel. Deti do 16 rokov sú oslobodené od dane. Výška dane závisí od kategórie hotela a počíta sa na noc a osobu a DPH. V mimosezóne od 01.11. - 30.04. cestovná daň sa zníži o 75%. Od 9. dňa sa pobytová daň zníži o 50%.

1 * - 3 * hotel = 2 EUR
3 * Plus - 4 * hotel = 3 EUR
4 * Plus - 5 * Plus Hotel = 4 EUR

1 * - 3 * Apartmán/Finca/Country Hotel = 2 EUR
Apartmán 3 * Plus = 3 EUR
4 * - 4 * Plus Apartmán = 4 EUR

Plavba lodí = 2 EUR

(Môžu byť zmenené)

Poznámka pre osoby so zníženou pohyblivosťou:
Tento produkt je vo všeobecnosti obmedzený pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Či už naďalej vyhovuje vašim individuálnym potrebám, požiadajte o rezerváciu pred rezerváciou!

Dôležité informácie pre hostí s pobytom mimo Európskej únie:
Uvedené ceny platia iba pre cestujúcich s pobytom v EÚ, EHP a Švajčiarsku. Ak tieto podmienky nie sú splnené, hoteliér môže odmietnuť ubytovanie alebo požadovať príplatok na mieste.

Extra prestupov:
Upozorňujeme, že pri miestnom prenose môžu vzniknúť príplatky za objemnú batožinu (napr. Golfové príslušenstvo, kočík, padák, surf alebo lyže). Tieto ceny nie sú zahrnuté v cene vašej cesty a musia sa platiť v hotovosti. Registrácia je vyžadovaná vopred.

Poznámka na batožinu politiky/Naše jedlá:
Bezplatná batožina a jedlá sa môžu líšiť v závislosti od leteckej spoločnosti. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Poznámka o požiadavkách na vstupných:
Vstupné požiadavky sa líšia v závislosti od miesta určenia. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že v prípade nočných letov s časom príchodu 04:00 ráno a neskôr v destinácii je check-in v hoteli možný iba v deň príchodu od 14:00 (miestna zmena je vyhradená).

Ak spiatočný let je nočný let s odletom v 04:00 ráno z cieľovej oblasti, hotel sa odhlási o 12:00 hod. (S výhradou miestnej zmeny) predtým.

Predčasné odhlásenie alebo neskoré odhlásenie - dlhodobé používanie izby, podľa dostupnosti po konzultácii s hotelovou recepciou!
Pred príchodom je možné rezervovať si ďalšiu noc za príplatok. Obráťte sa na zákaznícky servis.