Lemas Suite Hotel by Kulabey

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Kategória: 3 hviezdičky

Miesto:
Hotel sa nachádza v Side, asi 1 km od pláže. Táto oblasť je plná reštaurácií, barov a obchodov. Letisko Antalya (AYT) sa nachádza v cca. Vzdialenosť 70 km.

adresa:
Yali Mahallesi
1106 Sokak
Manavgat
07330 Side
Antalya
Tel .: 90 242 7536522
Fax: 90 242 7536591

Vlastnosti:
Hotel má celkom 80 izieb rozložených na hlavnom komplexe (3 budovy) a prístavbe. K vybaveniu patrí lobby s 24-hodinovou recepciou. V reštaurácii sa podávajú miestne i medzinárodné jedlá a 2 bary ponúkajú rôzne nápoje. K dispozícii sú tiež 2 vonkajšie bazény, ktoré vás pozývajú na relaxáciu. Slnečníky a ležadlá sú k dispozícii zdarma pri bazéne na pláži za poplatok. V hotspotoch je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Parkovanie je bezplatné v závislosti od dostupnosti. Domáce zvieratá nie sú povolené.

Check-in/check-out:
Upozorňujeme, že časy registrácie a odhlásenia sa môžu líšiť v závislosti od hotela. Registrácia sa očakáva od 12:00 do 16:00 a odhlásenie sa očakáva od 10:00 do 14:00. Ďalšie informácie o registrácii a odhlásení nájdete na recepcii. Všetky informácie sú bez záruky.

Ubytovanie:
double Štandardná
(cca 16 m²) Izby sú vybavené spálňami, kúpeľňou so sprchou alebo vaňou/WC a balkónom alebo terasou. K dispozícii je telefón, televízia, mini chladnička, sušič vlasov, klimatizácia a prenájom bezpečné. Izby sú umiestnené v prílohe.
Štúdio
30 m²) Izby majú kombinovanú obývaciu izbu a priestor na spanie s kuchynským kútom, kúpeľňu so sprchou alebo vaňou/WC a balkón alebo terasu. V kuchynke je chladnička, varná doska, hriankovač, rýchlovarná kanvica a kuchynský riad. Inak vybavené ako dvojaký štandard. Izby sú umiestnené v hlavnom komplexe.
Apartmán s 1 spálňou
(cca 44 m²) Izby sú vybavené spálňami, oddeleným obývacím priestorom s kuchynským kútom, kúpeľňou so sprchou alebo vaňou/WC a balkónom alebo terasou. Inak vybavené ako dvojaký štandard. Izby sú umiestnené v komplexe kože.

Informácie o možnostiach spánku:
Upozorňujeme, že prístelky sú poskytované obsadením troch osôb v izbe. Prístelka sa môže vykonať aj vo forme rozkladacej pohovky alebo prístelky.

Deti:
Pre našich mladších hostí sa nachádza detský bazén a detské ihrisko.

Stravovanie:
Self Catering
Raňajky

Môžete si pomôcť sami na raňajkách (formou bufetu).
polpenzia
Raňajky a večere formou bufetu.

Šport/Zábava:
Hotel ponúka celý rad biliardov a stolného tenisu (za poplatok)

Wellness:
Oddýchnite si v kúpeľnom areáli (za poplatok) s nasledovným vybavením: sauna, relaxačná miestnosť, hammam a masáže.

Hotel Tax:
Upozorňujeme, že pri cestovaní počas obdobia 01. apríla - 31. december 2020 daň môže byť vymeraná. Poplatok je 1% z ceny ubytovania a výdaji hotela. Tento poplatok nie je zahrnutý v cene pobytu a je (s výhradou zmeny) na mieste hosť zaplatiť.

Dôležité upozornenie na rezerváciu izieb pre seniorov:
Izby pre seniorov sú rezervovateľné len pre cestujúcich vo veku nad 60 rokov. Táto požiadavka na vek musí byť splnená pre všetkých cestujúcich v miestnosti. Ak tieto podmienky nie sú splnené, vzniknú dodatočné náklady pre cestujúcich na mieste.
Vybavenie seniorskej izby zvyčajne zodpovedá štandardným izbám.

Poznámka pre osoby so zníženou pohyblivosťou:
Tento produkt je vo všeobecnosti obmedzený pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Či už naďalej vyhovuje vašim individuálnym potrebám, požiadajte o rezerváciu pred rezerváciou!

Dôležité informácie pre hostí s pobytom mimo Európskej únie:
Uvedené ceny platia iba pre cestujúcich s pobytom v EÚ, EHP a Švajčiarsku. Ak tieto podmienky nie sú splnené, hoteliér môže odmietnuť ubytovanie alebo požadovať príplatok na mieste.

Extra prestupov:
Upozorňujeme, že pri miestnom prenose môžu vzniknúť príplatky za objemnú batožinu (napr. Golfové príslušenstvo, kočík, padák, surf alebo lyže). Tieto ceny nie sú zahrnuté v cene vašej cesty a musia sa platiť v hotovosti. Registrácia je vyžadovaná vopred.

Poznámka na batožinu politiky/Naše jedlá:
Bezplatná batožina a jedlá sa môžu líšiť v závislosti od leteckej spoločnosti. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Poznámka o požiadavkách na vstupných:
Vstupné požiadavky sa líšia v závislosti od miesta určenia. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Poznámka o požiadavkách na vstupných:
Nemeckí občania môžu vstúpiť do Turecka až na 90 dní bez víz na obdobie 180 dní na turistické účely.

Rakúski občania potrebujú platenú vízum na vstup na turistické alebo obchodné účely, čo je najlepšie požadované on-line vopred a vytlačené.

Víza pre cestovný ruch a služobné cesty je potrebné vyžiadať a vytlačiť on-line pred odchodom cez "elektronický vízový systém". Turistické vízum je platné na 90 dní a môže byť predĺžené. Ďalšie informácie o elektronickom vízovom systéme nájdete na domovskej stránke tureckého generálneho konzulátu vo Viedni.

Nemeckí a rakúski občania potrebujú cestovný pas platný 6 mesiacov po období cesty.

Informácie pre zimnú sezónu:
Vezmite prosím na vedomie, že počas zimnej sezóny (okolo 15,10 až 15,05 hod.) Uskutoční sa viac opráv a renovácií. Aj v bezprostrednej blízkosti hotela sa môžu uskutočniť stavebné práce. Bohužiaľ, táto práca zvyčajne nie je oznámená alebo len v krátkom čase.

Navyše v dôsledku počasia alebo nízkeho počtu návštevníkov nie sú niektoré hotelové zariadenia, vonkajšie zariadenia a aktivity dostupné alebo len čiastočne dostupné.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že v prípade nočných letov s časom príchodu 04:00 ráno a neskôr v destinácii je check-in v hoteli možný iba v deň príchodu od 14:00 (miestna zmena je vyhradená).

Ak spiatočný let je nočný let s odletom v 04:00 ráno z cieľovej oblasti, hotel sa odhlási o 12:00 hod. (S výhradou miestnej zmeny) predtým.

Predčasné odhlásenie alebo neskoré odhlásenie - dlhodobé používanie izby, podľa dostupnosti po konzultácii s hotelovou recepciou!
Pred príchodom je možné rezervovať si ďalšiu noc za príplatok. Obráťte sa na zákaznícky servis.