Galaxy Beach

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Poloha: Hotel sa nachádza v rekreačnej oblasti Alanya, v okrese Mahmutlar. Pláž je od hotela oddelená iba pobrežnou cestou, na ktorú sa ľahko dostanete cez podchod. Alanya, s množstvom nákupných a zábavných podnikov, reštaurácií a barov je cca. 14 km. Letisko Antalya je vzdialené cca. 135 km.

Vybavenie: Hotel má 111 izieb rozmiestnených v dvoch budovách. Ponúka lobby s recepciou a vstupnou halou, výťah, reštauráciu, bar, zdravotné služby (na vyžiadanie a za poplatok), malý supermarket, konferenčná miestnosť a práčovňa (za poplatok). Vonku sa nachádza bazén a bar pri bazéne. Plážové lehátka a slnečníky sú k dispozícii zadarmo, vydanie je za poplatok.

Ubytovanie: Izby sú vybavené vaňou alebo sprchou/WC, sušičom vlasov, klimatizáciou, telefónom, TV so satelitným príjmom, minibarom (za poplatok), trezorom a balkónom. Prípadne sú k dispozícii s výhľadom na more alebo čiastočný výhľad na more.

Stravovanie: All Inclusive zahŕňa raňajky, obedy a večere formou bufetu, neskoré raňajky a popoludňajší kávu/čaj. Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje sú k dispozícii zdarma od 10:00 do 23:00 (dovážané alkoholické nápoje a čerstvo vylisované ovocné šťavy, koktaily a turecká moka za poplatok).

Šport/Zábava: Bezplatne: fitness centrum, stolný tenis, plážový volejbal, plážový futbal, šípky, turecké kúpele, sauna a denný animačný program. Za poplatok: Biliard, masáže a rôzne vodné športy si môžete objednať na miestnej pláži.

Deti: bazén a ihrisko pre deti.

Poznámka pre dovolenkové pobyty (hotelový let): Vezmite prosím na vedomie, že naše informácie o predpisoch o batožine a stravovaní pre vašu rezervovanú leteckú spoločnosť, ako aj požiadavky na vstup, miesto určenia a špeciálne informácie sú súčasťou vašej cestovnej zmluvy. Tieto informácie nájdete na internete na adrese: LMX Flight and Destination Information ().