H Top Royal Beach

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Miesto:
Hotel sa nachádza v turistickom centre mesta Lloret de Mar, len 400 m od pláže a 600 m od centra mesta. V bezprostrednej blízkosti hotela sú butiky, kaviarne, bary, reštaurácie a diskotéky. Do pešej zóny je ľahký prístup k verejnej dopravnej sieti.

Vlastnosti:
5 jednolôžkových a 368 dvojlôžkových izieb ponúka hosťom komfort a pohodu.Klimatizované ubytovacie zariadenie vítá hostí v hotelovej hale s recepciou s nepretržitou prevádzkou a 24-hodinovou službou registrácie/odhlásenia.Jednotlivé podlažia sú ľahko prístupné výťahom alebo schodiskami.K vybaveniu patrí trezor.Hostia majú prístup na internet prostredníctvom WiFi vo verejných priestoroch.Hotel má zariadenie s bezbariérovým prístupom.Okrem supermarketu nájdete ďalšie obchody.Krásna záhrada a detské ihrisko sú súčasťou ubytovania.Ďalšie vybavenie zahŕňa novinový stánok, TV miestnosť a herňu.Ak prídete autom, môžete ho zaparkovať na hotelovom parkovisku.K dispozícii sú aj zdravotnícka pomoc, prekladateľské služby, izbová služba, služba prebudenia a práčovňa.

Ubytovanie:
V izbách je kúpeľňa, klimatizácia a individuálne riadené vykurovanie poskytujú aj správne vnútorné prostredie. Vo väčšine izieb je štandardný balkón. K dispozícii sú aj detské postieľky pre najmladších hostí. K dispozícii je tiež trezor. K dispozícii je tiež mini-chladnička a čaj/kávovar. Malé doplnky umožňujú skvelý pobyt vrátane prístupu na internet, telefón, TV, rádio a WiFi (za poplatok). Kúpeľne majú sprchu a vaňu. Ako ďalší bonus sa nachádza sušič vlasov. Pre rodiny s deťmi sú k dispozícii rodinné izby.

Šport/Zábava:
Vonkajší bazén s priestorom pre deti je ideálnym miestom pre aktívnu rekreáciu a pravidelné aqua-tréning. Na dovolenke si môžete vychutnať slnečnú terasu s lehátkami a slnečníkmi. Horká vanička v kúpalisku sľubuje príjemnú relaxáciu. K dispozícii je snack bar pri bazéne. K dispozícii sú rôzne možnosti, vrátane golfu, posilňovne, stolného tenisu, biliardu a solária. Zábavný program, diskotéka a detský klub zabezpečujú najlepšie vo voľnom čase.

Stravovanie:
K dispozícii sú rôzne možnosti stravovania, ako napríklad kaviareň a bar. Ubytovanie ponúka polpenzia, plné penzie a all-inclusive rezervovateľné jedlá. Všetci dovolenkári využívajú špeciálne doplnky ako občerstvenie a výber alkoholických a nealkoholických nápojov. Bohatý a bohatý bufet očakáva cestovateľov na raňajky, obedy a večere. K dispozícii sú aj špeciálne jedlá vrátane diétnych jedál. Okrem toho ponúka aj špeciálne stravovacie ponuky.

Kreditné karty:
Visa je akceptovaná v hoteli.

Poznámka:
V každom prípade obdržíte konkrétnu službu, ktorú ste si objednali a potvrdili (pokiaľ ide o stravu, kategóriu izieb atď.). Ak nebudú žiadne konkrétne sľuby týkajúce sa rozsahu služieb, obdržíte ubytovanie so snídaním (alebo bez jedla) v štandardnej kategórii izieb.
Nepovinné využitie hotelových zariadení (napríklad solárium, parný kúpeľ, internet, parkovisko atď.) Nie je zahrnuté a je takmer vždy účtované a platí sa na mieste, pokiaľ v opise nie je výslovne uvedené inak.
V určitých destináciách môžu vzniknúť miestne náklady, napr. prostredníctvom mestskej dane, kultúrnej dotácie atď. Výška sumy stanovuje príslušné mesto, informujte sa pred odchodom.

Obmedzená mobilita:
Vezmite prosím na vedomie, že naše balíkové dovolenky sú zvyčajne nevhodné pre ľudí so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ opis výrobku nezverejní nič iné, ale poskytneme vám podrobnejšie informácie o takejto žiadosti, berúc do úvahy vaše potreby.