H Top Royal Beach

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Miesto:
Hotel sa nachádza v turistickom centre mesta Lloret de Mar, len 400 m od pláže a 600 m od centra mesta. V bezprostrednej blízkosti hotela sú butiky, kaviarne, bary, reštaurácie a diskotéky. Do pešej zóny je ľahký prístup k verejnej dopravnej sieti.

Vlastnosti:
Klimatizovaný hotel má 5 singlov a 368 štvorhre.Hostia sú vítaní v lobby s recepciou a check-in/out služby.Jednotlivé podlažia sú ľahko prístupné výťahom alebo schodiskami.K vybaveniu patrí trezor.Hostia majú prístup na internet prostredníctvom WiFi vo verejných priestoroch.Ubytovacie zariadenie má bezbariérové ​​zariadenie.Supermarket a ďalšie obchody sa môžu využiť na nákupy a prechádzky.K domu patrí krásna záhrada a detské ihrisko.K ďalším zariadeniam patrí novinový stánok, TV miestnosť a herňa.Ak prídete s vlastným vozidlom, môžete ho zaparkovať na parkovisku ubytovania.K dispozícii sú aj zdravotnícka pomoc, prekladateľské služby, izbová služba, služba prebudenia a práčovňa.

Ubytovanie:
V izbách je kúpeľňa - klimatizácia a tiež individuálne nastaviteľnou kúrenie zaisťujú správnu klímu. Balkón je štandardom vo väčšine miestností. Postieľky pre najmenších hostí sú tiež k dispozícii. K dispozícii je tiež bezpečnostná schránka. Mini-chladnička a zariadenie na prípravu čaju/kávy. Najlepšie rekreačné ponuka pohodlie prístup k internetu, telefón, TV, rádio a internet (za poplatok). V kúpeľni je sprchovací kút a vaňu. Ako ďalšie pohodlie je sušič vlasov. Dom ponúka rodinné izby a nefajčiarske izby.

Šport/Zábava:
Kým dospelí vo vonkajšom bazéne plávať niekoľko kôl, deti prichádzajú v bazénom na ich úkor. Na slnečná terasa s lehátkami a slnečníkmi, sviatky teraz. Blaženej relaxácie sľubuje jacuzzi v kúpacej oblasti. pool/snack bar. Diversified ponúkajú rôzne ponuky, vrátane golf, stolný tenis, biliard a solárium. Zábavný program, diskotéka a detský klub zaistí najlepší rekreačné zábavu.

Stravovanie:
Existuje niekoľko stravovacích možností na výber, ako sú kaviarne a baru. Rôzne špeciality čakajú cestujúci v Nefajčiarska reštaurácia klimatizovanom. V hoteli je možné rezervovať jedla alebo formou polpenzie, plnej penzie a all-inclusive. Tieto all-inclusive rekreanti využiť špeciálne doplnky, ako občerstvenie, a navyše je tu výber alkoholických i nealkoholických nápojov. Chutné a bohatého bufetu čaká hostí na raňajky, obed a večeru. Pre špeciálne kulinárske želania ubytovanie drží pripravené požiadavky na stravu. Okrem toho, dom ponúka špeciálne stravovacie ponuky.

Kreditné karty:
Visa je akceptovaná v hoteli.

Poznámka:
V každom prípade obdržíte konkrétnu službu, ktorú ste si objednali a potvrdili (pokiaľ ide o stravu, kategóriu izieb atď.). Ak nebudú žiadne konkrétne sľuby týkajúce sa rozsahu služieb, obdržíte ubytovanie so snídaním (alebo bez jedla) v štandardnej kategórii izieb.
Nepovinné využitie hotelových zariadení (napríklad solárium, parný kúpeľ, internet, parkovisko atď.) Nie je zahrnuté a je takmer vždy účtované a platí sa na mieste, pokiaľ v opise nie je výslovne uvedené inak.
V určitých destináciách môžu vzniknúť miestne náklady, napr. prostredníctvom mestskej dane, kultúrnej dotácie atď. Výška sumy stanovuje príslušné mesto, informujte sa pred odchodom.

Obmedzená mobilita:
Vezmite prosím na vedomie, že naše balíkové dovolenky sú zvyčajne nevhodné pre ľudí so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ opis výrobku nezverejní nič iné, ale poskytneme vám podrobnejšie informácie o takejto žiadosti, berúc do úvahy vaše potreby.