Alfamar Beach & Sport Resort

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Kategória: 4 hviezdičky

Miesto:
Hotel sa nachádza v meste Albufeira, len 200 metrov od pláže. Albufeira je vzdialená približne 11 km. Tu sú početné reštaurácie, bary a obchody. Letisko Faro (FAO) sa nachádza v cca. Vzdialenosť 35 km.

adresa:
Falésia
8200-916 Albufeira
Tel .: 351 289 501351
Fax: 351 289 501069

Vlastnosti:
Hotel má celkom 264 izieb rozložených na 8 poschodiach. K vybaveniu patrí lobby s 24-hodinovou recepciou. V reštaurácii sa podávajú miestne i medzinárodné jedlá a 4 bary ponúkajú rôzne nápoje. K dispozícii je tiež bazén a krytý bazén, kde si môžete oddýchnuť. Slnečníky a lehátka sú k dispozícii zadarmo pri bazéne a na pláži. Uteráky sú k dispozícii na zálohu. V hotspotoch je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Parkovanie je bezplatné, v závislosti od dostupnosti. Domáce zvieratá nie sú povolené.

Check-in/check-out:
Upozorňujeme, že časy registrácie a odhlásenia sa môžu líšiť v závislosti od hotela. Registrácia sa očakáva od 12:00 do 16:00 a odhlásenie sa očakáva od 10:00 do 14:00. Ďalšie informácie o registrácii a odhlásení nájdete na recepcii. Všetky informácie sú bez záruky.

Ubytovanie:
Dvojlôžková izba Standard/Double Room Balkon/Terasa/Dvojlôžková izba Classic
32 m²) Izby zahŕňajú spálne, kúpeľne so sprchovacím kútom alebo vaňou/WC a balkón alebo terasu. K vybaveniu patrí klimatizácia, televízia, wifi, požičiavanie trezorov a telefón.
Voliteľne k dispozícii s výhľadom na more alebo na výlučné použitie.
Economy dvojlôžková izba / double Economy  Balkón/terasa
Zariadenie podobné službe Double Standard, avšak typ izby je priradený samotným hotelom a môže sa nachádzať v nevýhodnom mieste.
Rodinná izba / rodinné izby  Balkón/terasa
Inak rovnaké vybavenie ako dvojité štandardné izby ponúkajú možnosti spánku až pre 4 osoby.
Voliteľne k dostaniu s výhľadom na more.
Junior Suite
47 m²) Izby majú kombinovanú obývačku a spálňu, kúpeľňu so sprchou alebo vaňou a WC a balkón alebo terasu. V opačnom prípade je vybavený ako dvojitý štandard.
Voliteľne k dostaniu s výhľadom na more.
súprava
50 m²) Izby sú vybavené spálňou, oddeleným obývacím priestorom, kúpeľňou so sprchou alebo vaňou a balkónom alebo terasou.
Voliteľne k dostaniu s výhľadom na more.

Deti:
Pre našich mladších hostí sú detské zábavy (sezónne) a mini klub (4 - 12 rokov).

Stravovanie:
Raňajky
Vychutnajte si bohaté raňajky (formou bufetu).
polpenzia
Raňajky a večere formou bufetu.
Plná penzia
Raňajky, obedy a večere formou bufetu.

Raňajky: od 7:30 do 10:00 hod
Obed: 12:30 až 14:00
Večera: 18:00 až 21:00

Upozorňujeme, že časy sa môžu líšiť.

Šport/Zábava:
Hotelové zariadenia zahŕňajú stolný tenis, bedminton, posilňovňu, aerobik, volejbal, plážový volejbal, futbal a za poplatok biliard a tenis. Okrem toho sa ponúka pestrý zábavný program (sezónne).

Wellness:
Relaxujte v kúpeľnom prostredí (za príplatok) s nasledovnými vybavenosťami: sauna, vírivka, relaxačná miestnosť a masáže.

Poznámka pre osoby so zníženou pohyblivosťou:
Tento produkt je vo všeobecnosti obmedzený pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Či už naďalej vyhovuje vašim individuálnym potrebám, požiadajte o rezerváciu pred rezerváciou!

Extra prestupov:
Upozorňujeme, že pri miestnom prenose môžu vzniknúť príplatky za objemnú batožinu (napr. Golfové príslušenstvo, kočík, padák, surf alebo lyže). Tieto ceny nie sú zahrnuté v cene vašej cesty a musia sa platiť v hotovosti. Registrácia je vyžadovaná vopred.

Poznámka na batožinu politiky/Naše jedlá:
Voľné batožiny a jedlo sa môžu líšiť v závislosti od leteckej spoločnosti. Informujte sa prosím pod

JT Touristik informácie o batožine/stravovaní:

Poznámka o požiadavkách na vstupných:
Požiadavky na vstup sa líšia v závislosti od cieľa.

Informujte sa pod položkou/VISA pod:

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že v prípade nočných letov s časom príchodu 04:00 ráno a neskôr v destinácii je check-in v hoteli možný iba v deň príchodu od 14:00 (miestna zmena je vyhradená).

Ak spiatočný let je nočný let s odletom v 04:00 ráno z cieľovej oblasti, hotel sa odhlási o 12:00 hod. (S výhradou miestnej zmeny) predtým.

Predčasné odhlásenie alebo neskoré odhlásenie - dlhodobé používanie izby, podľa dostupnosti po konzultácii s hotelovou recepciou!
Pred príchodom je možné rezervovať si ďalšiu noc za príplatok. Obráťte sa na zákaznícky servis.