Occidental at Xcaret Destination

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Poloha: Priamo pri zálive s jemnou piesočnou plážou, pri prírodnom parku Xcaret leží toto výnimočné zariadenie, cca. 6 km od Playa del Carmen. Vďaka ruinom Mayov, ktoré sa nachádzajú v komplexe, je mimoriadne príjemné v prírodnom prostredí. Komplex prechádza malou, umelo vytvorenou riekou a je postavený v stredomorskom štýle a ponúka aktivity v zábavnom parku Xcaret, ktorý zaplatí poplatok špeciálneho druhu, ako napríklad. B. Plávanie dobrodružnou scenériou, šnorchlovanie a potápačské výlety, zvierací park a mnoho ďalších.

Vybavenie: Tento tropický štýl, priestranné stredisko ponúka 11 tematických reštaurácií (neobmedzené a bez rezervácie), vrátane 5 à la carte reštaurácií, pizzerie, 10 barov, biznis centra, tenisové kurty, diskotéky, obchody a lekárske služby. Vo vonkajšom areáli sa nachádza 7 bazénov, z ktorých tri majú bar pri bazéne a je tu detský bazén s priľahlým detským klubom a slnečnými terasami. Slnečníky, stoličky a uteráky sú zahrnuté v bazéne a na pláži.

Rezervovať si zariadenia:
Dvojlôžková izba Deluxe: Deluxe izby (cca 32 m²) sú vybavené sprchou/WC, sušičom vlasov, klimatizáciou, stropným ventilátorom, telefónom, televízorom (nemeckými kanálmi), minibarom, trezorom, kávovarom, internetovým pripojením (za poplatok) a balkónom alebo terasou.
Deluxe Grand Concierge: Ponuka Deluxe dvojlôžkovej izby ponúka vylepšené vybavenie, uvítací ovocný kôš a fľašu vína, recepčný personál, mini bar (doplňovanie každý druhý deň), večerné rozstrekovanie, župany a papuče a špičkové vybavenie kúpeľní.
Royal Level: Okrem izieb v dvojlôžkových izbách Deluxe je 39 izieb Royal Level vybavených DVD a CD prehrávačom, kúpeľňovou váhou, kávovarom a hydromasážnou vaňou.
Royal Level ponúka svojim hosťom oddelenú recepciu, salónik, barovú službu s medzinárodnými nápojmi, izbovú službu, ako aj "Royal Restaurant", kde si hostia môžu vychutnať svoje jedlo, exkluzívny priestor pri bazéne, ako aj krytý bazén. v blízkosti pláže. V izbách nájdete aj Wi-Fi pripojenie na internet.
Možnosť rezervácie na vyžiadanie.
Juniorsuite: Izby sú rovnaké ako DZ Deluxe, ale sú trochu väčšie (asi 47 m²) a majú obývací priestor s pohovkou. Okrem toho hostia dostanú výhradné prémiové kúpeľne, župany a papuče, 1x fľašu šumivého vína a 1x za pobyt raňajky do lôžka (rezervácia cez službu concierge).
Neobmedzené Xcaret Xperience: Vstup do vodného parku je možné objednať dodatočne na 1 týždeň, 2 týždne alebo 3 týždne.
Neobmedzený voľný vstup do nádherného jedinečného parku XCARET PARK (vrátane vstupného a prehliadok), ako aj prístup na plážové zátoky parku so všetkými krásnymi farebnými rybami a korytnačkami.
Poznámka: V Karibiku väčšina izieb má dve postele typu queen (približne 1,40 x 2 m). Pri obsadení 2 dospelí 1/2 detí/3 dospelí nebudú v izbe vložené žiadne prístelky, čo znamená obsadenie: 2 osoby na lôžko, aj keď potvrdenie obsahuje prístelky a korytnačky.

Pri rezervácii all-inclusive:
All Inclusive: Plná penzia formou švédskych stolov vo večerných hodinách a la carte (rezervácia a dostupnosť), občerstvenie, národné alkoholické a nealkoholické nápoje 24 hodín v každom otvorenom bare.
Nie je zahrnutý v all inclusive: rôzne kozmetické procedúry a internet, práčovňa, zmenáreň, lekárska služba, ako aj požičovňa áut.

Oficiálne trieda: 5 Hviezdičky

Zábava: denný a večerný zábavný a zábavný program.

V cene sú zahrnuté: fitnes centrum a podľa dostupnosti: tenis, volejbal, shuffleboard, mini golf.

Šport za poplatok: potápačská škola (tretími osobami na pláži), golf (asi 5 km od hotela).

Deti: Detský klub: 4-12 rokov.

Wellness: za poplatok: kúpele (sauna, parný kúpeľ, solárium atď.)

Služby hotela: Za poplatok: Wi-Fi na izbe a v obchodnom centre.

Credit hotela: Amex, EC/Mastercard, Visa.

Poznámky: Na nosenie náramku je potrebné využiť výhody all-inclusive! V lobby sa nachádza kaviareň, ktorá nie je prevádzkovaná hotelom, a preto nie je zahrnutá v all inclusive!

Poznámka 2: V Mexiku sa umývadlá alebo dokonca kúpele/vírivky môžu otvorene integrovať do spoločnej obytnej časti hotelovej izby bez fyzického oddelenia.

Odkaz na sezónu: Pri pobyte medzi aprílom a decembrom môže dôjsť k nárastu morských tráv a rias v dôsledku vetra, teploty a prúdu. Najmä potom sa často zaznamenáva zvýšený výskyt hnedých rias v Karibiku. To sa týka pláže a mora. Manažment a miestne úrady sa samozrejme usilujú o čistenie dotknutých plážových oblastí v spolupráci s obcami. Na tento účel je však potrebné použitie vhodného zariadenia, z ktorého sa vytvorí mierny hluk pozadia.