Azuline Pacific

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Miesto:
Hotel sa nachádza na tichom mieste pri vchode do San Antonio. Živé centrum mesta s bohatou ponukou nákupných a zábavných zariadení sa nachádza v cca. Vzdialenosť 200 m. Záliv San Antonio s piesočnatou plážou je vzdialený približne 200 metrov od hotela. Zastávka verejnej dopravy sa nachádza vo vzdialenosti asi 500 metrov od budovy.

Vlastnosti:
6 jednolôžkových a 150 dvojlôžkových izieb ponúka hosťom komfort a pohodu. Dom ponúka recepciu a recepciu. K dispozícii je výťah, ktorý je prístupný vo väčšine poschodí. V hoteli je k dispozícii trezor, zmenáreň, TV miestnosť, lekárska pomoc, izbová služba, práčovňa a mince. Hostia majú prístup na internet prostredníctvom WiFi vo verejných priestoroch. Krásna záhrada a detské ihrisko sú súčasťou hotelového areálu. Ak prídete s vlastným vozidlom, môžete ho zaparkovať na parkovisku domu.

Ubytovanie:
V izbách je kúpeľňa - klimatizácia a individuálne riadené vykurovanie poskytujú správne vnútorné prostredie. Vo väčšine izieb je štandardný balkón a ponúka vám dodatočný priestor na oddych a relaxáciu počas Vášho pobytu. Izby majú manželskú posteľ. K dispozícii je tiež trezor. Rôzne možnosti komunikácie a zábavy sú poskytované komfortným vybavením, ako je prístup na internet, telefón, TV a WiFi (za poplatok). Kúpeľne majú sprchu a vaňu.

Šport/Zábava:
Vonkajší bazén s priestorom pre deti je ideálnym miestom pre aktívnu rekreáciu a pravidelné aqua-tréning. Na dovolenke si môžete vychutnať slnečnú terasu s lehátkami a slnečníkmi. Horká vanička v kúpalisku sľubuje príjemnú relaxáciu. K dispozícii je snack bar pri bazéne. K dispozícii sú rôzne ponuky, vrátane minigolfu, stolného tenisu, biliardu, kúpeľov a solária. Zábava zahŕňa diskotéku a nočný klub.

Stravovanie:
K možnostiam stravovania patrí kaviareň a bar. Hostia si môžu vychutnať širokú škálu špecialít v nefajčiarskej, klimatizovanej reštaurácii. Ubytovacie zariadenie ponúka nocľah s možnosťou rezervácie jedla vrátane raňajok a polpenziu. Bohaté raňajky formou bufetu, obed a pestrý večerný bufet sú lahodné a rozmanité.

Kreditné karty:
Kreditné karty sú prijímané: Visa a Mastercard.

Poznámka:
V každom prípade obdržíte konkrétnu službu, ktorú ste si objednali a potvrdili (pokiaľ ide o stravu, kategóriu izieb atď.). Ak nebudú žiadne konkrétne sľuby týkajúce sa rozsahu služieb, obdržíte ubytovanie so snídaním (alebo bez jedla) v štandardnej kategórii izieb.
Nepovinné využitie hotelových zariadení (napríklad solárium, parný kúpeľ, internet, parkovisko atď.) Nie je zahrnuté a je takmer vždy účtované a platí sa na mieste, pokiaľ v opise nie je výslovne uvedené inak.
V určitých destináciách môžu vzniknúť miestne náklady, napr. prostredníctvom mestskej dane, kultúrnej dotácie atď. Výška sumy stanovuje príslušné mesto, informujte sa pred odchodom.

Obmedzená mobilita:
Vezmite prosím na vedomie, že naše balíkové dovolenky sú zvyčajne nevhodné pre ľudí so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ opis výrobku nezverejní nič iné, ale poskytneme vám podrobnejšie informácie o takejto žiadosti, berúc do úvahy vaše potreby.