Rubi Platinum

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Kategória: 5 hviezdy

Miesto:
Váš hotel sa nachádza v Alanye a nachádza sa priamo na piesočnatej pláži Incekum. V blízkosti hotela sa nachádza niekoľko reštaurácií a rôznych obchodov. Letisko Antalya (AYT) sa nachádza v cca. 100 km, letisko Gazipasa (GZP) v cca. 70 km vzdialenosť.

adresa:
Avsallar Mahallesi
Incekum Caddesi 38
07410 Alanya
Tel .: 90 242 4447824, 90 242 272 7930
Fax: 90 242 5173701

Vlastnosti:
Hotel pozostáva z celkom 402 izieb rozložených na hlavnej budove (7 poschodí) a prístavby (4 poschodia). K vybaveniu patrí lobby s 24-hodinovou recepciou. V 4 reštauráciách sa podávajú miestne i medzinárodné jedlá a 4 bary ponúkajú rôzne nápoje. K dispozícii sú tiež 2 bazény a 1 krytý bazén, ktoré vás pozývajú na relaxáciu. Slnečníky a ležadlá sú k dispozícii pri bazéne a na pláži zadarmo. Vo verejných priestoroch je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Parkovanie nie je k dispozícii. Zvieratá nie sú povolené.

Check-in/check-out:
Upozorňujeme, že časy registrácie a odhlásenia sa môžu líšiť v závislosti od hotela. Registrácia sa očakáva od 12:00 do 16:00 a odhlásenie sa očakáva od 10:00 do 14:00. Ďalšie informácie o registrácii a odhlásení nájdete na recepcii. Všetky informácie sú bez záruky.

Ubytovanie:
Dvojposteľová/Twin Deluxe
(cca 30 m²) Izby pozostávajú zo spálne, kúpeľne so sprchou alebo vaňou a WC a balkónom alebo terasou. Medzi výhody patrí televízia, požičiavanie trezorov, minibar (za poplatok), zariadenie na prípravu kávy a čaju, stropný ventilátor, klimatizáciu, telefón a sušič vlasov.
Voliteľne k dispozícii s výhľadom na more alebo na výlučné použitie.
double Economy
Vybavenie podobné Double Superior, ale typ izby je priradený samotným hotelom a môže byť umiestnený na neprednostnom mieste.
Možnosť rezervácie na univerzálne použitie.
rodinné izby
Inak rovnaké vybavenie ako dvojité štandardné izby ponúkajú možnosti spánku až pre 4 osoby.
Rodinná izba 2 izby spájajúce dvere
60 m²) Izby sú vybavené 2 dvojlôžkovými izbami s prepojenými dverami. V opačnom prípade je vybavený ako dvojitý nadradený.

Suites a vily
Suita Junior
47 m²) Izby majú kombinovanú obývačku a spálňu, kúpeľňu so sprchou alebo vaňou a WC a balkón alebo terasu. V opačnom prípade je vybavený ako dvojitý nadradený.
Voliteľne k dostaniu s bočným výhľadom na more.
Suita/Suite Superior
(cca 77 m²) Izby sú vybavené 2 spálňami, 2 kúpeľňami so sprchou alebo vaňou a WC a balkónom alebo terasou. V opačnom prípade je vybavený ako dvojitý nadradený.
Voliteľne k dostaniu s výhľadom na more.
vila
69 m²) Izby sú vybavené 2 spálňami, 2 kúpeľňami so sprchou alebo vaňou a WC a balkónom alebo terasou. V opačnom prípade je vybavený ako dvojitý nadradený.
duplex izba (Villa Duplex)
120 m²) Izby sú rozdelené na 2 poschodiach, ktoré sú spojené otvoreným schodiskom. V spodnej časti sa nachádzajú spálne, kúpeľne a balkón alebo terasa. V hornej časti je ďalšia spálňa.

Deti:
Pre našich mladších hostí je k dispozícii detský bazén, detská zábava (4 - 12 rokov) a detské ihrisko.

Stravovanie:
All Inclusive/All Inclusive Plus
Raňajky, obedy a večere z bufetu. Občerstvenie a miestne alkoholické nápoje sú k dispozícii na vonkajších baroch po dobu 24 hodín.

Raňajky: 07:00 až 10:00
Neskoré raňajky: 10:00 až 11:00
Snacks: 12:00 - 16:00 hod
Obed: 12:30 až 14:30
Večera: od 19:00 do 22:00
Polnočné občerstvenie: 22:00 - 15:00

Upozorňujeme, že čas je iný.

Šport/Zábava:
Hotelové športové zariadenia zahŕňajú šípky, stolný tenis, posilňovňu, aerobik, lukostreľbu, tenis, volejbal, plážový volejbal a basketbal. K dispozícii je tiež pestrý zábavný program a večerná zábava so živou hudbou. Na pláži poskytujú externí poskytovatelia (za poplatok) rôzne vodné športy.

Wellness:
Relaxujte v kúpeľnom areáli s nasledovnými vybavenosťami: sauna, vírivka, relaxačná miestnosť, parná sauna, hammam a za príplatok masáže.

Poznámka pre osoby so zníženou pohyblivosťou:
Tento produkt je vo všeobecnosti obmedzený pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Či už naďalej vyhovuje vašim individuálnym potrebám, požiadajte o rezerváciu pred rezerváciou!

Extra prestupov:
Upozorňujeme, že pri miestnom prenose môžu vzniknúť príplatky za objemnú batožinu (napr. Golfové príslušenstvo, kočík, padák, surf alebo lyže). Tieto ceny nie sú zahrnuté v cene vašej cesty a musia sa platiť v hotovosti. Registrácia je vyžadovaná vopred.

Poznámka na batožinu politiky/Naše jedlá:
Voľné batožiny a jedlo sa môžu líšiť v závislosti od leteckej spoločnosti. Informujte sa prosím pod

JT Touristik informácie o batožine/stravovaní:

Poznámka o požiadavkách na vstupných:
Požiadavky na vstup sa líšia v závislosti od cieľa.

Informujte sa pod položkou/VISA pod:

Poznámka o požiadavkách na vstupných:
Nemeckí občania môžu vstúpiť do Turecka až na 90 dní bez víz na obdobie 180 dní na turistické účely.

Rakúski občania potrebujú platenú vízum na vstup na turistické alebo obchodné účely, čo je najlepšie požadované on-line vopred a vytlačené.

Víza pre cestovný ruch a služobné cesty je potrebné vyžiadať a vytlačiť on-line pred odchodom cez "elektronický vízový systém". Turistické vízum je platné na 90 dní a môže byť predĺžené. Ďalšie informácie o elektronickom vízovom systéme nájdete na domovskej stránke tureckého generálneho konzulátu vo Viedni.

Nemeckí a rakúski občania potrebujú cestovný pas platný 6 mesiacov po období cesty.

Poznámka: v mieste bydliska/Hodnotenie:
Upozorňujeme, že pre všetkých hostí bez bydliska v Nemecku, Rakúsku, Švajčiarsku, Škandinávii alebo v Beneluxe môže hotelové odbavenie na mieste určenia spôsobiť problémy pri príchode do hotela. V tomto prípade sa očakáva, že hotelieri na mieste zamietnu rezerváciu alebo zaúčtujú ďalší poplatok.

Informácie pre zimnú sezónu:
Upozorňujeme, že počas zimnej sezóny (okolo 15.10. - cca 15.05.) Prebiehajú ďalšie opravy a renovácie. Aj v bezprostrednej blízkosti hotela sa môžu uskutočniť stavebné práce. Bohužiaľ, táto práca zvyčajne nie je alebo len oznámila v krátkej dobe. Vezmite prosím na vedomie, že spoločnosť JT Touristik nemá na tento účel žiadny vplyv.

Navyše v dôsledku počasia alebo nízkeho počtu návštevníkov nie sú niektoré hotelové zariadenia, vonkajšie zariadenia a aktivity dostupné alebo len čiastočne dostupné.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že v prípade nočných letov s časom príchodu 04:00 ráno a neskôr v destinácii je check-in v hoteli možný iba v deň príchodu od 14:00 (miestna zmena je vyhradená).

Ak spiatočný let je nočný let s odletom v 04:00 ráno z cieľovej oblasti, hotel sa odhlási o 12:00 hod. (S výhradou miestnej zmeny) predtým.

Predčasné odhlásenie alebo neskoré odhlásenie - dlhodobé používanie izby, podľa dostupnosti po konzultácii s hotelovou recepciou!
Pred príchodom je možné rezervovať si ďalšiu noc za príplatok. Obráťte sa na zákaznícky servis.