Rubi Platinum Spa Resort & Suites

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Kategória: 5 hviezdy

Miesto:
Váš hotel sa nachádza v Alanye a nachádza sa priamo na piesočnatej pláži Incekum. V blízkosti hotela sa nachádza niekoľko reštaurácií a rôznych obchodov. Letisko Antalya (AYT) sa nachádza v cca. 100 km, letisko Gazipasa (GZP) v cca. 70 km vzdialenosť.

adresa:
Avsallar Mahallesi
Incekum Caddesi 38
07410 Alanya
Tel .: 90 242 4447824, 90 242 272 7930
Fax: 90 242 5173701

Vlastnosti:
Hotel pozostáva z celkom 402 izieb rozložených na hlavnej budove (7 poschodí) a prístavby (4 poschodia). K vybaveniu patrí lobby s 24-hodinovou recepciou. V 4 reštauráciách sa podávajú miestne i medzinárodné jedlá a 4 bary ponúkajú rôzne nápoje. K dispozícii sú tiež 2 bazény a 1 krytý bazén, ktoré vás pozývajú na relaxáciu. Slnečníky a ležadlá sú k dispozícii pri bazéne a na pláži zadarmo. Vo verejných priestoroch je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Parkovanie nie je k dispozícii. Zvieratá nie sú povolené.

Check-in/check-out:
Upozorňujeme, že časy registrácie a odhlásenia sa môžu líšiť v závislosti od hotela. Registrácia sa očakáva od 12:00 do 16:00 a odhlásenie sa očakáva od 10:00 do 14:00. Ďalšie informácie o registrácii a odhlásení nájdete na recepcii. Všetky informácie sú bez záruky.

Ubytovanie:
double Štandardná
Izby sú vybavené spálňou, kúpeľňou so sprchovým kútom alebo vaňou/WC a balkónom alebo terasou. K vybaveniu patrí TV, telefón, klimatizácia, Wi-Fi (zdarma), sušič vlasov .
double Economy
Zariadenie podobné službe Double Standard, avšak typ izby je priradený samotným hotelom a môže sa nachádzať v nevýhodnom mieste.
Economy Single Room
V opačnom prípade rovnaké vybavenie ako dvojitá úspora izby sú trochu menšie a pre použitie osoby zarovnané.
Dvojlôžková izba Superior/Deluxe
V sosnt rovnaké výhody, ako sú dvojlôžkové izby Ekonomika Tieto izby sú priestrannejšie a vysoko kvalitné zariadenia.
Voliteľne k dostaniu s výhľadom na more.
Single Deluxe
V opačnom prípade rovnaké vybavenie ako dvojlôžková izba deluxe izby sú o niečo menšie a pre použitie osoby zarovnané.
Voliteľne k dostaniu s výhľadom na more.
Junior Suite
(Asi 47 m²) Všetky izby majú kombinovaný obývacia a spacie kút, kúpeľňu so sprchou alebo kúpeľňou/WC a balkónom alebo terasou. Vybavený ako dvojlôžková izba Deluxe
Apartmán/Family Room 2 Schlafzimemr
(Zhruba 77 m²) Všetky izby majú 2 spálne, 2 kúpeľne so sprchou alebo vaňou/WC a balkónom alebo terasou. Vybavená ako Deluxe.
Voliteľne k dispozícii s dvoma spálňami a výhľadom na more.
Suite Deluxe
Inak rovnaké vybavenie ako Suite Tieto izby sú priestrannejšie a vysoko kvalitné zariadenia.
vila
69 m²) Izby sú vybavené 2 spálňami, 2 kúpeľňami so sprchou alebo vaňou a WC a balkónom alebo terasou. V opačnom prípade je vybavený ako dvojitý nadradený.

Informácie o možnostiach spánku:
Upozorňujeme, že prístelky sú poskytované obsadením troch osôb v izbe. Prístelka sa môže vykonať aj vo forme rozkladacej pohovky alebo prístelky.

Deti:
Pre našich mladších hostí je k dispozícii detský bazén, detská zábava (4 - 12 rokov) a detské ihrisko.

Stravovanie:
All Inclusive Plus
Raňajky, obedy a večere z bufetu. Občerstvenie a miestne alkoholické nápoje sú k dispozícii na vonkajších baroch po dobu 24 hodín.

Raňajky: 07:00 až 10:00
Neskoré raňajky: 10:00 až 11:00
Snacks: 12:00 - 16:00 hod
Obed: 12:30 až 14:30
Večera: od 19:00 do 22:00
Polnočné občerstvenie: 22:00 - 15:00

Upozorňujeme, že čas je iný.

Šport/Zábava:
Hotelové športové zariadenia zahŕňajú šípky, stolný tenis, posilňovňu, aerobik, lukostreľbu, tenis, volejbal, plážový volejbal a basketbal. K dispozícii je tiež pestrý zábavný program a večerná zábava so živou hudbou. Na pláži poskytujú externí poskytovatelia (za poplatok) rôzne vodné športy.

Wellness:
Relaxujte v kúpeľnom areáli s nasledovnými vybavenosťami: sauna, vírivka, relaxačná miestnosť, parná sauna, hammam a za príplatok masáže.

Dôležité upozornenie na rezerváciu izieb pre seniorov:
Izby pre seniorov sú rezervovateľné len pre cestujúcich vo veku nad 60 rokov. Táto požiadavka na vek musí byť splnená pre všetkých cestujúcich v miestnosti. Ak tieto podmienky nie sú splnené, vzniknú dodatočné náklady pre cestujúcich na mieste.
Vybavenie seniorskej izby zvyčajne zodpovedá štandardným izbám.

Poznámka pre osoby so zníženou pohyblivosťou:
Tento produkt je vo všeobecnosti obmedzený pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Či už naďalej vyhovuje vašim individuálnym potrebám, požiadajte o rezerváciu pred rezerváciou!

Dôležité informácie pre hostí s pobytom mimo Európskej únie:
Uvedené ceny platia iba pre cestujúcich s pobytom v EÚ, EHP a Švajčiarsku. Ak tieto podmienky nie sú splnené, hoteliér môže odmietnuť ubytovanie alebo požadovať príplatok na mieste.

Extra prestupov:
Upozorňujeme, že pri miestnom prenose môžu vzniknúť príplatky za objemnú batožinu (napr. Golfové príslušenstvo, kočík, padák, surf alebo lyže). Tieto ceny nie sú zahrnuté v cene vašej cesty a musia sa platiť v hotovosti. Registrácia je vyžadovaná vopred.

Poznámka na batožinu politiky/Naše jedlá:
Bezplatná batožina a jedlá sa môžu líšiť v závislosti od leteckej spoločnosti. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Poznámka o požiadavkách na vstupných:
Vstupné požiadavky sa líšia v závislosti od miesta určenia. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Poznámka o požiadavkách na vstupných:
Nemeckí občania môžu vstúpiť do Turecka až na 90 dní bez víz na obdobie 180 dní na turistické účely.

Rakúski občania potrebujú platenú vízum na vstup na turistické alebo obchodné účely, čo je najlepšie požadované on-line vopred a vytlačené.

Víza pre cestovný ruch a služobné cesty je potrebné vyžiadať a vytlačiť on-line pred odchodom cez "elektronický vízový systém". Turistické vízum je platné na 90 dní a môže byť predĺžené. Ďalšie informácie o elektronickom vízovom systéme nájdete na domovskej stránke tureckého generálneho konzulátu vo Viedni.

Nemeckí a rakúski občania potrebujú cestovný pas platný 6 mesiacov po období cesty.

Informácie pre zimnú sezónu:
Vezmite prosím na vedomie, že počas zimnej sezóny (okolo 15,10 až 15,05 hod.) Uskutoční sa viac opráv a renovácií. Aj v bezprostrednej blízkosti hotela sa môžu uskutočniť stavebné práce. Bohužiaľ, táto práca zvyčajne nie je oznámená alebo len v krátkom čase.

Navyše v dôsledku počasia alebo nízkeho počtu návštevníkov nie sú niektoré hotelové zariadenia, vonkajšie zariadenia a aktivity dostupné alebo len čiastočne dostupné.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že v prípade nočných letov s časom príchodu 04:00 ráno a neskôr v destinácii je check-in v hoteli možný iba v deň príchodu od 14:00 (miestna zmena je vyhradená).

Ak spiatočný let je nočný let s odletom v 04:00 ráno z cieľovej oblasti, hotel sa odhlási o 12:00 hod. (S výhradou miestnej zmeny) predtým.

Predčasné odhlásenie alebo neskoré odhlásenie - dlhodobé používanie izby, podľa dostupnosti po konzultácii s hotelovou recepciou!
Pred príchodom je možné rezervovať si ďalšiu noc za príplatok. Obráťte sa na zákaznícky servis.