Hotel H TOP Royal Star

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Strava: polpenzia, plná penzia, all inclusive

Miesto:

Len asi 500 m od pláže. Do centra s mnohými nákupnými a zábavnými zariadeniami sa dostanete po cca. 250 m.

vybavenie:

Tento hotel má celkom 397 izieb a ponúka hosťom priestrannú vstupnú halu s recepciou, výťahmi, reštauráciu, bar, salónik, TV miestnosť a obchod so suvenírmi. V dobre udržiavanom vonkajšom komplexe nájdete 2 sladkovodné bazény so slnečnou terasou. Všetky hlavné kreditné karty sú akceptované.

Hviezdičky: 4 hviezdičky

Šport/Zábava:

Stolný tenis v cene. Proti poplatku: Billard, ako aj hotelové kúpeľné centrum s vyhrievaným krytým bazénom, saunou, parným kúpeľom, posilňovňou a vírivkou. Denná zábava a večerná zábava so živou hudbou a tancom.

Deti:

Denná hodinová starostlivosť v miniklube (4 - 12 rokov), samostatný detský bazén a detské ihrisko.

Dvojlôžková izba:

Svetlé, príjemné izby majú vlastnú kúpeľňu, sušič vlasov, telefón, trezor na prenájom, satelitnú TV, klimatizáciu a balkón alebo terasu (dvojlôžkové). S rovnakým vybavením je možné rezervovať obmedzený počet dvojlôžkových izieb typu Economy (DM).

Jednoposteľová izba (SR):

S rovnakými funkciami ako dvojlôžkové izby sú jednotlivé izby trochu menšie.

stravovanie:

Voliteľne s polpenziou, plnou penziou alebo all inclusive rezerváciou. Pre rezervované jedlá si môžete pomôcť s bohatými a pestrými bufetmi.

All Inclusive Stravovanie:

  • Raňajky, obedy a večere formou bufetu
  • Počas dňa občerstvenie 10.00 - 24 hodín (okrem hlavných jedál)
  • Zmrzlina pre deti od 10:00 do 18:00
  • Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje od 10.00 do 24.00 h


ALL INCLUSIVE Šport/Zábava:
  • stolný tenis
  • Pravidelná denná zábava a večerná zábava so živou hudbou a tancom


prevod

Upozorňujeme, že táto ponuka nezahŕňa transfer z letiska do hotela a späť. Toto sa uskutoční z vlastnej iniciatívy a na vlastné náklady.

Poznámka pre zariadenie v zimných mesiacoch

Upozorňujeme, že počas zimných mesiacov (od novembra do marca/apríla) v dôsledku poveternostných podmienok alebo kvôli nízkym počtom návštevníkov niektoré zariadenia nemožno použiť alebo len v obmedzenom rozsahu. Tieto obmedzenia platia predovšetkým pre plážové a bazénové zariadenia, zábavu a vonkajšie športy. Klimatizačné zariadenia uvedené v opise nehnuteľností sa samozrejme používajú ako vykurovanie počas chladnejších mesiacov roka.