Royal Star Beach Resort

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Umiestnenie: Tento hotel sa nachádza v Hurghade a je len cca. 200 metrov od hotelovej pláže. Mnohé nákupné a zábavné zariadenia, ako aj reštaurácie a bary sú vzdialené len pár minút chôdze. Letisko Hurghada je cca. 15 km.

Vybavenie: Komplex má celkom 212 elegantne zariadených izieb. K vybaveniu patrí foyer s 24-hodinovou recepciou, lobby, salónik, WLAN prístup, výťahy, bufetová reštaurácia, a la carte reštaurácia, 3 bary, práčovňa (poplatky) a výber obchodov. Medzi dobre udržiavané záhrady patrí sladkovodný bazén, slnečná terasa a snack bar pri bazéne. Plážové lehátka, slnečníky a osušky sú k dispozícii zadarmo pri bazéne a na pláži.

Ubytovanie: Komfortné izby majú vlastnú kúpeľňu, sušič vlasov, klimatizáciu, telefón s priamou voľbou, satelitnú TV, trezor, mini chladničku a balkón alebo terasu.

Stravovanie: All Inclusive zahŕňa raňajky, obedy a večere formou bufetu, občerstvenie, popoludňajšie kávu/čaj a koláč, rovnako ako miestne alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:00 do 00:00. Dovezené nápoje, čerstvo stlačené ovocné šťavy a miestne šampanské sú k dispozícii len za poplatok.

Šport/údržba: Bez poplatku: šípky, volejbal, boccia, aerobik, telocvičňa a animačný program. Za poplatok: potápačské centrum, sauna, parný kúpeľ a rôzne procedúry v kúpeľnom a wellness centre. Rôzne vodné športy sú k dispozícii od miestnych poskytovateľov pláže.

Deti: Mini klub (4 - 12 rokov) v susednom hoteli Triton Empire Beach Resort, detská postieľka (na vyžiadanie).

Poznámka: Niektoré aktivity sa vykonávajú v susednom Triton Empire Beach Resort.

Vstupná služba: Pre našich hostí s cieľovým letiskom Hurghada (okrem pobytu v hoteli v Marsa Alam/El Quseir):

Po príchode na letisko Vám ponúkame náš exkluzívny balíček VIP služieb. Tento balík zahŕňa vstupné vízum¹, osobné privítanie od nášho sprievodcu a zaručené rýchle spracovanie pri príchode. Takisto dostanete fľašu vody pri prevode do rezervovaného hotela. Okrem toho balík VIP služieb zahŕňa prehliadku mesta cez Hurghadu, kde u nás zažijete pôvodný Hurghada. Pre túto službu účtujeme poplatok vo výške 32,50 €, ktorý je splatný pri príchode na letisko miestnym sprievodcom.

V LMX v Hurghade, vrátane:
10% zľava na rôzne výlety.

Pre našich hostí so všetkými ostatnými destináciami v Egypte:

Upozorňujeme, že pri príchode na letisko sa pri príchode vydá turistické víno¹. Náklady na túto sumu 32 EUR (vrátane manipulačného poplatku) na osobu sa platia priamo cestovnej kancelárii pri príchode.

¹Výška vízového poplatku sa riadi podľa egyptských právnych predpisov nie po dátume rezervácie, ale po dátume cesty. Ak sa vízové ​​poplatky zvýšia alebo znížia pred cestou, poplatok za služby sa zvýši alebo zníži. V tomto prípade by sme vás okamžite informovali.

Poznámka pre dovolenkové pobyty (hotelový let): Vezmite prosím na vedomie, že naše informácie o predpisoch o batožine a stravovaní pre vašu rezervovanú leteckú spoločnosť, ako aj požiadavky na vstup, miesto určenia a špeciálne informácie sú súčasťou vašej cestovnej zmluvy. Tieto informácie nájdete na internete na adrese: LMX Flight and Destination Information ().