Nubia Aqua Beach Resort

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Vďaka koralovému podložiu na pláži je tento hotel vhodný najmä pre milovníkov podmorského sveta potápania a šnorchlovania. Na druhej strane deti zase určite ocenia aquapark a animácie.Poloha:

Hotel sa nachádza na pobreží Červeného mora v obľúbenom letovisku Hurghada. Od centra tohto mesta s množstvom tradičných obchodov, bazárov, kaviarní a reštaurácií je vzdialený len 13 km. Medzinárodné letisko v Hurghade je vzdialené 17 km od hotela.Vybavenie:

5- poschodová budova, 401 izieb, výťah, recepcia, lobby, trezor na recepcii, kaviareň, 4 bary, hlavná reštaurácia, 3 a´la carte reštaurácia (talianska, čínska, BBQ), 4 bazény - 1 v zime vyhrievaný, detský bazén, aquapark - tobogany, detské ihrisko, mini disco, miniklub, animácie, živá hudba, disco, amfiteáter, fitnes, aerobik, stolný tenis, šípky, boccia, plážový volejbal. Za poplatok: SPA centrum, masáže, sauna, parná miestnosť, manikúra, pedikúra, biliard, WiFi, práčovňa, požičovňa áut/motoriek, doktor, babysitting, obchody.Ubytovanie:

2- lôžkové štandardné izby (36 m2), za deti sú v tomto hoteli považované osoby do 14r., 2- lôžkové štandardné izby s výhľadom na bazén (50 m2, max. 2+2), rodinné izby (55 m2, 2 miestnosti, max. 2+2), bezbariérové izby, klimatizácia, kúpeľňa, sprcha/vaňa, sušič na vlasy, TV, set na kávu a čaj, trezor, minibar, balkón/terasa.Stravovanie:

24 hod. all inclusive formou bufetu, raňajky 07:00 - 10:00, neskoré raňajky 11:00 - 12:00, obedy 13:00 - 15:00, večere 19:00 - 22:00, polnočné občerstvenie 23:00 - 24:00, káva, čaj, koláčiky 16:00 - 17:00, lobby bar, terrace bar, bar pri bazéne, miestne alkoholické, nealkoholické nápoje a niektoré importované nápoje 24 hod. Za poplatok: a´la carte reštaurácie (1x vstup zdarma, rezevácia nutná vopred), importované nápoje. Podrobný rozpis all inclusive programu dostanete na recepcii pri ubytovaní.Pláž:

Hotel sa nachádza priamo na súkromnej piesočnatej pláži s pozvoľným vstupom do mora, koralovým podložím a vlastným mólom. Plážový servis ako ležadlá, slnečníky, matrace, osušky a plážový bari sú k dispozícii zadarmo. Vodné športy na pláži,  škola potápania a jazda na koni/ťave sú k dispozícii za poplatok.Nubia Aqua Neach Resort