Nubia Aqua Beach Resort

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Kategória: 4 hviezdičky

Miesto:
Hotel sa nachádza v Hurghade, asi 11 km od centra mesta s množstvom obchodov, barov a reštaurácií. Na letisko Hurghada (HRG) sa dostanete po cca. 17 km.

adresa:
Kilo 13 El Gouna Road Hurghada
Hurghada
RedSea
Tel :. (2) 065 9201750/51
Fax: (2) 1026645664

Vlastnosti:
Hotel ponúka celkom 401 izieb. V priestoroch recepcie sa nachádza lobby s recepciou, ktorá je otvorená 24 hodín denne. Pre vaše potešenie z jedla je k dispozícii 7 reštaurácií, v ktorých sa podávajú jedlá medzinárodnej a miestnej kuchyne pripravené z typických miestnych surovín. Vo večerných hodinách si môžete vychutnať rôzne nápoje, vrátane národných alkoholických nápojov, v celkovom objeme 6 barov, aby ste svoj deň ukončili uvoľneným spôsobom. Okrem toho je vo vonkajšom priestore bazén, kde sú bezplatne k dispozícii ležadlá a slnečníky. Wi-Fi pripojenie na internet je k dispozícii zadarmo. Parkovanie nie je k dispozícii. Domáce zvieratá nie sú povolené.

Check-in/check-out:
Upozorňujeme, že časy registrácie a odhlásenia sa môžu líšiť v závislosti od hotela. Registrácia sa očakáva od 12:00 do 16:00 a odhlásenie sa očakáva od 10:00 do 14:00. Ďalšie informácie o registrácii a odhlásení nájdete na recepcii. Všetky informácie sú bez záruky.

Ubytovanie:
double Štandardná
Izby zahŕňajú spálne, kúpeľne so sprchovacím kútom alebo vaňou/WC a balkón alebo terasu. K vybaveniu patrí televízia, telefón, klimatizácia, Wi-Fi (zdarma), sušič vlasov.
double Economy
Zariadenie podobné službe Double Standard, avšak typ izby je priradený samotným hotelom a môže sa nachádzať v nevýhodnom mieste.
rodinné izby
Inak rovnaké vybavenie ako dvojité štandardné izby ponúkajú možnosti spánku až pre 4 osoby.

Deti:
Pre mladších hostí je k dispozícii samostatný detský bazén, detské ihrisko, mini diskotéka a detský klub. Opatrovanie detí na vyžiadanie, za poplatok.

Stravovanie:
All Inclusive
Raňajky, obedy a večere formou bufetu. V každom otvorenom bare si môžete tiež dať občerstvenie, nealkoholické nápoje a miestny alkohol. Minibar je denne dopĺňaný malou fľašou vody na osobu. Čerstvo vylisované šťavy a turecká káva nie sú zahrnuté v cene.

Raňajky: 07:00 až 10:00
Neskoré raňajky: od 10:30 do 12:00
Obed: 13:00 do 3:00 hod
Občerstvenie Ice Cream: od 17:00 do 18:00
Večera: od 19:00 do 22:00
Neskoré Večera: 22:30 až 01:00
Polnočné občerstvenie: 23:00 - 01:00

Upozorňujeme, že časy tu sa môžu líšiť od tých, ktoré sú na webe.

Šport/Zábava:
Hotel má fitness centrum, ktoré je možné využívať bezplatne. K dispozícii je tiež minigolf, plážový volejbal a potápačské centrum a rôzne vodné športy (za poplatok).
Okrem toho sa ponúka zábavný program a môžete navštíviť diskotéku.

Wellness:
Môžete relaxovať v mnohých hotelových bazénoch alebo si zacvičiť v oddelenom klube zdravia (niektoré za poplatok). K vybaveniu patrí sauna, turecké kúpele, turecké kúpele, kaderníctvo a masáže (za poplatok).

Dôležité upozornenie na rezerváciu izieb pre seniorov:
Izby pre seniorov sú rezervovateľné len pre cestujúcich vo veku nad 60 rokov. Táto požiadavka na vek musí byť splnená pre všetkých cestujúcich v miestnosti. Ak tieto podmienky nie sú splnené, vzniknú dodatočné náklady pre cestujúcich na mieste.
Vybavenie seniorskej izby zvyčajne zodpovedá štandardným izbám.

Poznámka pre osoby so zníženou pohyblivosťou:
Tento produkt je vo všeobecnosti obmedzený pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Či už naďalej vyhovuje vašim individuálnym potrebám, požiadajte o rezerváciu pred rezerváciou!

Extra prestupov:
Upozorňujeme, že pri miestnom prenose môžu vzniknúť príplatky za objemnú batožinu (napr. Golfové príslušenstvo, kočík, padák, surf alebo lyže). Tieto ceny nie sú zahrnuté v cene vašej cesty a musia sa platiť v hotovosti. Registrácia je vyžadovaná vopred.

Poznámka na batožinu politiky/Naše jedlá:
Voľné batožiny a jedlo sa môžu líšiť v závislosti od leteckej spoločnosti.

Poznámka o požiadavkách na vstupných:
Požiadavky na vstup sa líšia v závislosti od cieľa.

Poznámka o požiadavkách na vstupných:
Nemeckí občania potrebujú víza na vstup do Egypta. To sa dá získať buď prostredníctvom vlastného obstarávania, alebo ako "VIP balíček". Cena nie je zahrnutá v cene vašej cesty.

internej zákazky
Pri príchode môžete priamo na letisku vízum na cca. 22 EUR/osoba platí nezávisle na mieste. Upozorňujeme, že to môže viesť k dlhším čakacím dobám.

"VIP balík
"VIP balík" zahŕňa zadávanie víz, pomoc pri strate batožiny a pomoc pri hľadaní autobusu na prepravu. Budete tiež dostávať bezplatnú fľašu vody. Čakacie doby sa pri rezervácii balíka "VIP" skrátia. "VIP balíček" môže byť predmetom dostupnosti za poplatok cca. 32,50 EUR/osoba v našom servisnom centre () sa pýtal alebo rezervoval na mieste. Dostupnosť nie je zaručená.

Dôležitá poznámka:
Upozorňujeme, že dovoz bezdrôtových lietadiel je zakázaný bez predchádzajúceho súhlasu egyptského úradu civilného letectva. Dovoz a použitie bez osobitného povolenia môže mať za následok zabavenie drôtov, zatknutie a stíhanie.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že v prípade nočných letov s časom príchodu 04:00 ráno a neskôr v destinácii je check-in v hoteli možný iba v deň príchodu od 14:00 (miestna zmena je vyhradená).

Ak spiatočný let je nočný let s odletom v 04:00 ráno z cieľovej oblasti, hotel sa odhlási o 12:00 hod. (S výhradou miestnej zmeny) predtým.

Predčasné odhlásenie alebo neskoré odhlásenie - dlhodobé používanie izby, podľa dostupnosti po konzultácii s hotelovou recepciou!
Pred príchodom je možné rezervovať si ďalšiu noc za príplatok. Obráťte sa na zákaznícky servis.