Park Regis Kuta

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Kategória: 4 hviezdičky

Miesto:
Hotel sa nachádza v centre mesta Kuta, cca. 900 m od piesočnatej pláže. V bezprostrednej blízkosti hotela sa nachádza množstvo reštaurácií a obchodov. Medzinárodné letisko Bali (DPS) je vzdialené približne 5 km.

adresa:
Jalan Raya Kuta 88
Kuta 80361
bali
Tel .: 62 3 61763888
Fax: 62 3 61767608

Vlastnosti:
Hotel ponúka celkom 175 izieb. Budete vítaní v lobby s 24-hodinovou recepciou. Wi-Fi pripojenie na internet je k dispozícii za poplatok. V hlavnej reštaurácii sa podávajú miestne a medzinárodné jedlá. K ďalším zariadeniam patrí konferenčná miestnosť. V krásnej záhrade nájdete vonkajší bazén so slnečnou terasou. V bare si môžete vychutnať nápoje a občerstvenie. Plážové ležadlá, vankúše, slnečníky a osušky sú k dispozícii pri bazéne a na pláži za poplatok. Parkovanie je k dispozícii za poplatok v závislosti od dostupnosti. V hoteli nie sú povolené domáce zvieratá.

Check-in/check-out:
Upozorňujeme, že časy registrácie a odhlásenia sa môžu líšiť v závislosti od hotela. Registrácia sa očakáva od 12:00 do 16:00 a odhlásenie sa očakáva od 10:00 do 14:00. Ďalšie informácie o registrácii a odhlásení nájdete na recepcii. Všetky informácie sú bez záruky.

Ubytovanie:
double Štandardná
Izby majú spálňu a kúpeľňu so sprchou alebo vaňou/WC. K vybaveniu patrí TV, telefón, klimatizácia, bezdrôtový internet (za príplatok), sušič vlasov.
double Deluxe
S iným vybavením ako dvojitý štandard sú izby vybavené o niečo vyššou kvalitou.
súprava
Izby majú kombinovanú obývaciu a spálňu, kúpeľňu so sprchou alebo vaňou a WC a balkón alebo terasu. V opačnom prípade je vybavený ako dvojitý štandard.

Stravovanie:
Self Catering
Raňajky

Vychutnajte si bohaté raňajky (formou bufetu).

Šport/Zábava:
Športy na ponuku v hoteli patrí posilňovňa.

Wellness:
Hotel ponúka kúpele s kúpeľmi, saunou, vírivkou a masážnymi procedúrami (za poplatok).

Poznámka pre osoby so zníženou pohyblivosťou:
Tento produkt je vo všeobecnosti obmedzený pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Či už naďalej vyhovuje vašim individuálnym potrebám, požiadajte o rezerváciu pred rezerváciou!

Extra prestupov:
Upozorňujeme, že pri miestnom prenose môžu vzniknúť príplatky za objemnú batožinu (napr. Golfové príslušenstvo, kočík, padák, surf alebo lyže). Tieto ceny nie sú zahrnuté v cene vašej cesty a musia sa platiť v hotovosti. Registrácia je vyžadovaná vopred.

Poznámka na batožinu politiky/Naše jedlá:
Voľné batožiny a jedlo sa môžu líšiť v závislosti od leteckej spoločnosti. Informujte sa prosím pod

JT Touristik informácie o batožine/stravovaní:

Poznámka o požiadavkách na vstupných:
Požiadavky na vstup sa líšia v závislosti od cieľa.

Informujte sa pod položkou/VISA pod:

Poznámka o požiadavkách na vstupných:
Nemeckí a rakúski občania potrebujú cestovný pas, ktorý je platný po dobu 6 mesiacov po ich pobyte. Deti do 16 rokov musia mať pas (s fotografiou). Položka s preukazom totožnosti nie je možná. Cestujúci môžu cestovať do Indonézie na bezvízové ​​cestovanie až na 30 dní.

sopky:
Sopečná činnosť a zemetrasenia narastajú po celej Indonézii. Niekoľko sopiek v Indonézii je stále aktívnych. Cestovatelia by nemali zostať v ich blízkosti, keďže sa očakávajú významné zdravotné riziká. Cestujúcim v regióne sa odporúča, aby pozorne sledovali novinky.
Indonézia je najväčší ostrovný štát na svete a obsahuje tisíce ostrovov. Nebezpečenstvo tiesňavy spojené s tsunami je neustále.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že v prípade nočných letov s časom príchodu 04:00 ráno a neskôr v destinácii je check-in v hoteli možný iba v deň príchodu od 14:00 (miestna zmena je vyhradená).

Ak spiatočný let je nočný let s odletom v 04:00 ráno z cieľovej oblasti, hotel sa odhlási o 12:00 hod. (S výhradou miestnej zmeny) predtým.

Predčasné odhlásenie alebo neskoré odhlásenie - dlhodobé používanie izby, podľa dostupnosti po konzultácii s hotelovou recepciou!
Pred príchodom je možné rezervovať si ďalšiu noc za príplatok. Obráťte sa na zákaznícky servis.