Best Alcazar Aparthotel

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Vlastnosti:
Hotel Best Alcázar ponúka 396 izieb. V hoteli sa nachádza lobby a recepcia. Výťah vedie na väčšinu poschodí. Rôzne zariadenia a služby zahŕňajú kadernícky salón a konferenčnú miestnosť. WiFi vo verejných priestoroch umožňuje cestujúcim zostať v kontakte s okolitým svetom. K dispozícii sú aj obchody. Ak prídete autom, môžete zaparkovať za poplatok na parkovisku ubytovania. K dispozícii je aj kyvadlová doprava.

Ubytovanie:
V izbách je kúpeľňa, klimatizácia môže byť použitá na ovládanie vnútorného podnebia. Medzi základné vybavenie väčšiny izieb patrí balkón, ktorý vás pozýva na kľud. Izby majú posteľ typu queen size. K dispozícii sú prístelky. K dispozícii je tiež trezor a minibar. Kuchynský kút je vybavený mini chladničkou. Optimálne pohodlie zabezpečuje telefón, TV a WiFi. Kúpeľne majú sprchu a vírivku. K dispozícii je tiež sušič vlasov.

Šport/Zábava:
Vnútorné a vonkajšie bazény sú ideálne pre pravidelné akvakultúry a aktívnu rekreáciu. Na slnečnej terase sú k dispozícii pohodlné lehátka a slnečníky. Horká vanička v kúpalisku sľubuje príjemnú relaxáciu. K dispozícii je celý rad zariadení vrátane tenisu, telocvične, bowlingu, kúpeľov, sauny a kozmetického salónu. Animačný tím domu pripravuje zábavné programy pre deti i dospelých.

Stravovanie:
K dispozícii sú rôzne možnosti stravovania, z ktorých si môžete vybrať, vrátane kaviarne a baru. Hotel ponúka polpenziu a all-inclusive rezervovateľné jedlo. Ponúkame raňajky, obedy a večere. Okrem toho ubytovacie zariadenie ponúka občerstvenie. Zvláštnou atrakciou je ukážka varenia. V dome sa nachádza rad alkoholických a nealkoholických nápojov.

Kreditné karty:
Kreditné karty sú prijímané: Visa a Mastercard.

Poznámka:
V každom prípade obdržíte konkrétnu službu, ktorú ste si objednali a potvrdili (pokiaľ ide o stravu, kategóriu izieb atď.). Ak nebudú žiadne konkrétne sľuby týkajúce sa rozsahu služieb, obdržíte ubytovanie so snídaním (alebo bez jedla) v štandardnej kategórii izieb.
Nepovinné využitie hotelových zariadení (napríklad solárium, parný kúpeľ, internet, parkovisko atď.) Nie je zahrnuté a je takmer vždy účtované a platí sa na mieste, pokiaľ v opise nie je výslovne uvedené inak.
V určitých destináciách môžu vzniknúť miestne náklady, napr. prostredníctvom mestskej dane, kultúrnej dotácie atď. Výška sumy stanovuje príslušné mesto, informujte sa pred odchodom.

Obmedzená mobilita:
Vezmite prosím na vedomie, že naše balíkové dovolenky sú zvyčajne nevhodné pre ľudí so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ opis výrobku nezverejní nič iné, ale poskytneme vám podrobnejšie informácie o takejto žiadosti, berúc do úvahy vaše potreby.