Cape Town Lodge Hotel And Conference Centre

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Miesto:
Tento mestský a konferenčný hotel sa nachádza v Kapskom Meste, priamo v meste a turistickom centre. V okolí je niekoľko barov a reštaurácií. Najbližšie nočné kluby sú vzdialené asi 500 metrov. Mnoho obchodov je hosťom k dispozícii asi 2 km. More je cca. 3 km a pláž asi 5 km ďaleko. Obnovená lodenica a nábrežie "V & A Waterfront" je vzdialená asi 5 km. Hotel sa nachádza na hlavnej ulici "Buitengracht Street".

Vlastnosti:
Pohodlné ubytovania zahŕňajú 3 junior suity a 14 apartmánov, ako aj 103 dvojposteľových izieb.Recepcia je otvorená 24 hodín.Hostia sa môžu dostať na podlahu výťahom alebo schodiskami.Rôzne zariadenia a služby - hotelový trezor, zmenáreň, izbový servis, práčovňa, konferenčná miestnosť a obchodné centrum sú tiež v ponuke.Vo verejných priestoroch je k dispozícii WiFi.Motel má zariadenie s prístupom pre invalidné vozíky.K dispozícii sú aj obchody.Pri príchode autom si hostia môžu zaparkovať v garáži (za poplatok) alebo na parkovisku (za poplatok).Kola môžu byť zaparkované v existujúcom sklepe.

Ubytovanie:
V izbách je kúpeľňa - klimatizácia a individuálne riadené vykurovanie poskytujú správne vnútorné prostredie.Izby s kobercom majú manželskú posteľ alebo posteľ typu "king".K dispozícii sú aj detské postieľky pre najmladších hostí.K dispozícii je tiež trezor a minibar.K dispozícii je tiež mini chladnička a čaj/kávovar.Najlepším dovolenkovým komfortom je prístup na internet, telefón, TV a WiFi (za poplatok).Kúpeľne sú vybavené sprchou a vaňou.Ako ďalší bonus sa nachádza sušič vlasov.Bezbariérové ​​izby sú rezervovateľné.Ubytovacie zariadenie ponúka nefajčiarske izby.

Šport/Zábava:
Pre flexibilné voľnočasové aktivity sú športové a zábavné možnosti domu, z ktorých si môžete vybrať. Vonkajší bazén je ideálnym miestom pre aktívnu rekreáciu alebo pravidelnú akvakultúru. Na terase môžu hostia využiť lehátka a slnečníky. Osviežujúce nápoje sú k dispozícii v bare pri bazéne. Ako športové alebo rekreačné zariadenie je k dispozícii telocvičňa za poplatok.

Stravovanie:
Možnosť stravovania zahŕňa jedáleň, raňajkovú miestnosť a bar. Hosťom je k dispozícii nefajčiarska, klimatizovaná reštaurácia s vysokými stoličkami pre dojčatá a označené miesto pre fajčiarov. Bohaté raňajky formou bufetu zaručujú dobrý štart do dňa. Na obed a večeru si môžete vybrať medzi à la carte a menu. K dispozícii sú aj špeciálne jedlá vrátane diétnych jedál.

Kreditné karty:
V moteli sú akceptované nasledujúce kreditné karty: American Express, Visa, Diners Club a MasterCard.

Poznámka:
V každom prípade obdržíte konkrétnu službu, ktorú ste si objednali a potvrdili (pokiaľ ide o stravu, kategóriu izieb atď.). Ak nebudú žiadne konkrétne sľuby týkajúce sa rozsahu služieb, obdržíte ubytovanie so snídaním (alebo bez jedla) v štandardnej kategórii izieb.
Nepovinné využitie hotelových zariadení (napríklad solárium, parný kúpeľ, internet, parkovisko atď.) Nie je zahrnuté a je takmer vždy účtované a platí sa na mieste, pokiaľ v opise nie je výslovne uvedené inak.
V určitých destináciách môžu vzniknúť miestne náklady, napr. prostredníctvom mestskej dane, kultúrnej dotácie atď. Výška sumy stanovuje príslušné mesto, informujte sa pred odchodom.

Obmedzená mobilita:
Vezmite prosím na vedomie, že naše balíkové dovolenky sú zvyčajne nevhodné pre ľudí so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ opis výrobku nezverejní nič iné, ale poskytneme vám podrobnejšie informácie o takejto žiadosti, berúc do úvahy vaše potreby.