The Portswood V&a Waterfront

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Miesto:
Hotel sa nachádza na pokojnom mieste v blízkosti mnohých nákupných a zábavných zariadení, hneď vedľa známej ulice Victoria a Alfred Waterfront a je ľahko dostupný autom. Mestský hotel ponúka svojim hosťom okrem vynikajúcich zariadení, sofistikovanej kuchyne a dobrých služieb. Pláž je vzdialená asi 2 km. Medzinárodné letisko Kapského mesta je vzdialené približne 20 km.

Vlastnosti:
Hotel ponúka 9 apartmánov, 35 jednolôžkových a 59 dvojlôžkových izieb. Recepcia je otvorená 24 hodín. Jednotlivé podlažia sú ľahko prístupné výťahom alebo schodiskami. Šatník, trezor, zmenáreň, zdravotná pomoc, izbová služba, práčovňa a konferenčná miestnosť sú k dispozícii hosťom ubytovania. Hostia majú prístup na internet prostredníctvom WiFi vo verejných priestoroch. Záhrada poskytuje ďalší priestor na relaxáciu a rekreáciu v prírode. Pri príchode autom si môžu hostia zaparkovať v garáži alebo na parkovisku.

Ubytovanie:
V izbách je kúpeľňa a klimatizácia pre príjemné vnútorné prostredie. K dispozícii je tiež trezor a minibar. Kávovar je tiež štandardný. Rôzne možnosti komunikácie a zábavy sú poskytované pohodlnými zariadeniami s prístupom na internet, telefónom, televízorom a rádiom. Sprcha a kúpeľ sú súčasťou interiéru kúpeľne. Ako ďalší bonus sa nachádza sušič vlasov.

Šport/Zábava:
Bezstarostné potešenie z kúpania sľubuje bazén. Ležadlá a slnečníky zaručujú relaxačné hodiny. Osviežujúce nápoje sú k dispozícii v bare pri bazéne. Okrem športovej posilňovne a masážnych procedúr ponúka rekreačná oblasť aj kúpele a saunu za poplatok.

Stravovanie:
V hoteli je bar, hostia sú rozmazlení v reštaurácii (nefajčiarska, klimatizácia a vysoká stolička). Na raňajky a večere si hostia môžu vychutnať bohatý bufet. Na obed a večeru si môžete vybrať rôzne jedlá à la carte. K dispozícii sú aj špeciálne jedlá vrátane diétnych jedál.

Kreditné karty:
K dispozícii sú nasledujúce kreditné karty: American Express, Visa, Diners Club a MasterCard.

Poznámka:
V každom prípade obdržíte konkrétnu službu, ktorú ste si objednali a potvrdili (pokiaľ ide o stravu, kategóriu izieb atď.). Ak nebudú žiadne konkrétne sľuby týkajúce sa rozsahu služieb, obdržíte ubytovanie so snídaním (alebo bez jedla) v štandardnej kategórii izieb.
Nepovinné využitie hotelových zariadení (napríklad solárium, parný kúpeľ, internet, parkovisko atď.) Nie je zahrnuté a je takmer vždy účtované a platí sa na mieste, pokiaľ v opise nie je výslovne uvedené inak.
V určitých destináciách môžu vzniknúť miestne náklady, napr. prostredníctvom mestskej dane, kultúrnej dotácie atď. Výška sumy stanovuje príslušné mesto, informujte sa pred odchodom.

Obmedzená mobilita:
Vezmite prosím na vedomie, že naše balíkové dovolenky sú zvyčajne nevhodné pre ľudí so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ opis výrobku nezverejní nič iné, ale poskytneme vám podrobnejšie informácie o takejto žiadosti, berúc do úvahy vaše potreby.