San Carlos

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Vlastnosti:
Hostia majú k dispozícii lobby a recepciu. K dispozícii je výťah, ktorý umožňuje dosiahnuť väčšinu poschodí. K vybaveniu patrí šatňa a trezor. Vo verejných priestoroch je k dispozícii internet. V hotelovej reštaurácii sa nachádza reštaurácia a bar. Deti sa môžu hrať na ihrisku s obsahom svojho srdca. K ďalším zariadeniam patrí TV miestnosť a herňa. Pri príchode autom si môžu hostia zaparkovať v garáži alebo na parkovisku. Vybavenie zahŕňa práčovňu.

Ubytovanie:
Izby sú vybavené klimatizáciou, ústredným kúrením a kúpeľňou. Vo väčšine izieb je štandardný balkón. Izby majú manželskú posteľ alebo posteľ typu "king". K dispozícii sú detské postieľky pre malých cestovateľov. K dispozícii je tiež trezor. V kuchynke môžete pripraviť malé jedlá. Malé doplnky umožňujú skvelý pobyt, vrátane prístupu na internet, telefónu a TV. Komfort v kúpeľni má sprchu.

Šport/Zábava:
Športové a zábavné možnosti dopĺňajú ponuku ubytovania. V dome je bazén. Okrem golfu ponúka hotel aj tenisový kurt za poplatok.

Stravovanie:
Ubytovacie zariadenie ponúka stravovanie formou polpenzie a plnej penzie. Bez ohľadu na raňajky, obed alebo večeru si hostia môžu vybrať.

Kreditné karty:
Kreditné karty priamo v dome: Visa a MasterCard.

Poznámka:
V každom prípade obdržíte konkrétnu službu, ktorú ste si objednali a potvrdili (pokiaľ ide o stravu, kategóriu izieb atď.). Ak nebudú žiadne konkrétne sľuby týkajúce sa rozsahu služieb, obdržíte ubytovanie so snídaním (alebo bez jedla) v štandardnej kategórii izieb.
Nepovinné využitie hotelových zariadení (napríklad solárium, parný kúpeľ, internet, parkovisko atď.) Nie je zahrnuté a je takmer vždy účtované a platí sa na mieste, pokiaľ v opise nie je výslovne uvedené inak.
V určitých destináciách môžu vzniknúť miestne náklady, napr. prostredníctvom mestskej dane, kultúrnej dotácie atď. Výška sumy stanovuje príslušné mesto, informujte sa pred odchodom.

Obmedzená mobilita:
Vezmite prosím na vedomie, že naše balíkové dovolenky sú zvyčajne nevhodné pre ľudí so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ opis výrobku nezverejní nič iné, ale poskytneme vám podrobnejšie informácie o takejto žiadosti, berúc do úvahy vaše potreby.