OZO Chaweng Samui

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Poloha: Tento moderný hotel sa nachádza priamo na dlhej piesočnatej pláži Chaweng. V bezprostrednej blízkosti sa nachádzajú rôzne reštaurácie, nákupné a zábavné zariadenia. Prepravný čas na letisko Koh Samui je cca. 15 minút jazdy autom.

Vybavenie: Hotel s moderným dizajnom životného štýlu ponúka celkom 208 izieb v celom hoteli. K vybaveniu patrí moderná lobby s recepciou a posedením. Pre telesnú pohodu poskytuje celodenná jedálenská reštaurácia "EAT" s medzinárodnými a thajskými lahôdkami a ďalšou reštauráciou. V dvoch baroch sa podávajú chladné občerstvenie a lahodné koktaily. V dobre udržiavanom vonkajšom areáli sa pozýva bazén s oddeleným detským bazénom, snack barom pri bazéne a slnečnými terasami, kde si môžete oddýchnuť a odpočinúť. Plážové lehátka, slnečníky a osušky sú k dispozícii zadarmo pri bazéne a na pláži.

Rezervovať si zariadenia:
Dvojlôžková izba typu A spánok: Moderné a komfortne zariadené izby (asi 25 m²) majú kúpeľňu so sprchou/WC, sušič vlasov, klimatizáciu, LCD TV, malú chladničku, trezor, kávovar a malý balkón.
Dvojlôžková izba typu B Sen: S identickým vybavením okrem výhľadu na bazén a na pobreží.
Jednolôžková izba: Dvojlôžková izba na jedno použitie.

Rezervované možnosti stravovania: BB/HB: americké raňajky formou bufetu. Pri rezervácii polpenzie sa podávajú ďalšie večere ako menu.

Oficiálne trieda: hviezdičiek 3,5

Šport zahrnutý: posilňovňa.

Detský program: Opatrovanie detí (na vyžiadanie/za poplatok)

Hotelové služby: Bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet v celom hoteli.
Doktor na požiadanie (za príplatok).

Poznámky: Od 1.11.2017 na plážach Thajska je právny zákaz fajčenia.
*******
V Thajsku môžu byť drezy alebo dokonca kúpele/vírivky otvorene integrované do spoločnej obytnej časti hotelovej izby bez fyzickej separácie.
*******
Väčšina izieb v Thajsku má jednu alebo dve kráľovské/kráľovské lôžka. Pri obsadení 2 dospelých 1 alebo 2 deti môže byť k dispozícii len 1 alebo 2 veľké postele. Preto sa môže stať, že u 2 dospelých 1 alebo 2 deti v miestnosti musí dieťa spať v posteli rodičov.
*******
Všetky hotelové priestory sú bezbariérové.
Na požiadanie sú k dispozícii 2 bezbariérové ​​izby (dvojlôžková izba Dream).

Poznámka 2: Pláž Chaweng, Bophut, Surathani 84320

Tel .: 66 (0) 7791 5200
Fax :. 66 (0) 7791 5210
V katalógu "Design Style" na strane 162.