Starfish Tobago Resort

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Poloha: Rezort sa nachádza priamo na súostroví Courtland Bay. Hlavné mesto Scarborough je asi osem kilometrov.

Vybavenie: Rozľahlé letovisko sa nachádza v tropických záhradách a ponúka bazén s barom pri bazéne (plážové uteráky, slnečníky, plážové lehátka a bazén bez príplatku), dve reštaurácie, kaviareň, plážový bar, TV miestnosť, obchod s darčekmi a bezplatné Wi-Fi v areáli a na izbách, pravidelnú večernú zábavu, koktailový týždenný manažérsky večierok, ako aj večere.

Počet izieb: 125

Izby: Štandardné izby s výhľadom na Seaview (1 až 3 osoby) sú vybavené vaňou, sprchou, WC, sušičom vlasov, WLAN (súčasťou balenia), klimatizáciou, príslušenstvom na prípravu kávy a čaju, trezorom, TV, telefónom a balkónom alebo terasou s výhľadom na more.
Izby Turtle Seaview (1 až 2 osoby) majú tiež výhľad na more a tiež majú malú chladničku (plnené raz týždenne s nealkoholickými nápojmi).
Priestrannejšie izby typu Deluxe Seaview (1 až 3 osoby) ponúkajú dodatočný priestor na spanie v obývacom priestore v závislosti od obsadenosti.

Fit & Active: plážový volejbal, stolný tenis. Poplatok: Nemotorizované vodné športy, ako je plavba na slnku, kajaky, potápanie (miestni poskytovatelia).

Líbánky: Pri rezervácii Turtle Seaview Room alebo Superior a siedmich nocí minimálny pobyt dostanete víno a špeciálnu kvetinovú výzdobu vo svojej izbe pri príchode. Zahŕňa aj svadobný obrad, kyticu pre nevestu a svadobnú tortu (miestne poplatky a správne poplatky nie sú zahrnuté a platí sa na mieste, prosím uveďte pri rezervácii).

Stravovanie: Nocľahy, raňajky/all inclusive. Raňajky formou bufetu.

All Inclusive:
  • Raňajky, obedy a večere formou bufetu, popoludňajší čaj
  • Národná alkoholické a nealkoholické nápoje
  • prepitné


Poznámky: 3 noci minimálny pobyt. Všetky typy izieb sú k dispozícii so snídaním alebo all inclusive.

Poznámka: 55plus: Hostia dostanú bezplatný upgrade na ďalšiu vyššiu kategóriu izieb pri príchode (v závislosti od dostupnosti) 3 noci Fajčenie je prísne povolené v určených priestoroch.

Platnosť: Tento servisný opis je platný od 01.11.2018 do 31.10.2019 (Ročný katalóg 2018/19)