Max Brown 7th District

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Miesto:


Max Brown 7. okres, dizajnový hotel strednej triedy s mestskou eleganciou, Vám ponúka optimálne podmienky na spoznávanie jedného z najzaujímavejších miest v Rakúsku z jeho najkrajšej strany.Cez vyhľadávané ubytovanie, najmä pre luxusných cestovateľov, je ideálna pre malú peňaženku.Tento moderný mestský hotel v štýle art deco sa nachádza asi 2,7 km od centra.Ak chcete ísť nakupovať, nájdeme cca. 800 m od najbližších obchodov.Niektoré z najzaujímavejších atrakcií Viedne (napr.Múzeá Quartier) čakajú na objavenie vás.Najbližšiu zastávku MHD nájdete v cca. Vzdialenosť 300 m.Najbližšia zastávka metra: 800 m, najbližšia vlaková stanica: 1,1 km.Vzdialenosť medzi hotelom a hotelom Vienna Airport Airport Schwechat je cca. 20 km.

vybavenie:


Rodinný hotel má recepciu (otvorenú od 00:00 - 24:00), lobby/recepciu, 4 vleky, hotelovú terasu, raňajkovú miestnosť, 4 zasadacie miestnosti, parkovisko (v prípade potreby za poplatok) a garáž (za poplatok) ). Vychutnajte si večerný drink v útulnom prostredí v hotelovom bare a vo verejnom bare priamo v hoteli. Hotel pozostáva zo 6 poschodí (všetky podlažia sú prístupné výťahom) s celkom 143 izbami (z toho 1 je prispôsobených pre telesne postihnutých). Internet: WLAN v celom areáli hotela zdarma. Jazyky: nemčina, angličtina, francúzština, ruština, taliančina. Kreditné karty: Amex, Visa, Mastercard, Diners & Maestro.

Ubytovanie (podľa sezóny):


Jednolôžková izba: Svetlé izby sú vybavené TV s plochou obrazovkou s káblovou TV, telefónom, budením, posedením, zvukovo izolovanými oknami, klimatizáciou, sprchovacím kútom alebo vaňou/WC, sušičom vlasov a zrkadlom na líčenie.

Dvojlôžková izba: Svetlé izby sú vybavené TV s plochou obrazovkou s káblovou TV, telefónom, budíkom, posedením, zvukovo izolovanými oknami, klimatizáciou a sprchou alebo vaňou/WC.

 

Stravovanie (v závislosti od sezóny):


Raňajky formou švédskych stolov

Deti (v závislosti od sezóny):


- vysoké stoličky (v závislosti od dostupnosti)
- Detské postieľky (v závislosti od dostupnosti)

Šport/Zábava K dispozícii (podľa sezóny):


Vo svojom voľnom čase môžu hostia využívať rôzne zariadenia:
- 100 m² fitness - otvorené denne od 00:00 - 24:00 hod.

wellness:


Vo svojom voľnom čase môžu hostia využívať rôzne zariadenia:
- Priestranné a bezplatné využiteľné wellness centrum (100 m²) so saunou, parným kúpeľom a relaxačnou miestnosťou

Ostatné:


- Registrácia v deň príchodu od 15:00
- Odhlásenie v deň odchodu do 11:00 hod.
- trezor na izbe (bezplatne)
- Domáce zvieratá povolené (na vyžiadanie za poplatok)
- Bezplatná služba concierge
- posteľná bielizeň bez alergie (na požiadanie a podľa dostupnosti)
- Hotel je vhodný pre osoby so zníženou pohyblivosťou

Kategória Krajina:


4 hviezdičky

Mesto/región:


Nadmorská výška: cca. 151 metrov

Živé mesto Viedeň ako svetové dedičstvo UNESCO zaujme svojou jedinečnou polohou s jedinečnou architektúrou, palácom Schönbrunn, historickými múrmi a nádhernými budovami. Okrem svojich architektonických výhod má Viedeň tiež čo objavovať s regionálnymi špecialitami a rozsiahlym výberom reštaurácií. Okrem širokej škály podujatí ponúka vaše rekreačné stredisko jedinečnú kombináciu tradície a modernosti, početné nákupné možnosti a množstvo rozmanitosti od každodenného života. Kultúrne zaujímaví hostia dostanú svoje peniaze v múzeu.

Možnosti exkurzie vo Viedni:
- Schönbrunn Palace
- Katedrála sv. Štefana
- Múzejná štvrť
- Zoo Schönbrunn
Otváracia doba možností zájazdu podlieha výhrade

Výlety v okolí:
- Neziderské jazero
- Römertherme Baden
- Wienerwald
Otváracia doba možností zájazdu podlieha výhrade

Všeobecné informácie:


Poznámka:
Podľa nášho názoru hotelový komplex nie je vhodný pre osoby so zníženou pohyblivosťou.

Poznámka:
Aktuálne informácie o cestovaní, bezpečnosti a lekárstve pre občanov EÚ získate na základe našich predzmluvných informačných povinností pred rezerváciou alebo
poskytnutá vašou cestovnou kanceláriou. Na internetových portáloch sa tieto informácie zobrazia pred rezerváciou.

Poznámka:
Informujte sa, prosím, o predpisoch o batožine, stravovaní a registrácii rezervovanej leteckej spoločnosti na internete na adrese:
Ak máte rezervovaný let, propagácia sa uskutoční v triede Economy.

Transfer Poznámka:
Upozorňujeme, že v prípade špeciálnej a športovej batožiny môžu vzniknúť náklady na prepravu.

Vezmite prosím na vedomie, že v niektorých hoteloch budete namiesto vášho individuálneho hotela/ubytovania vynechať na povinných zastávkach v blízkosti hotela. Vzhľadom na umiestnenie niektorých hotelov (napríklad peších ulíc) v týchto lokalitách nemusí byť možné poskytnúť službu "dver-to-door". V takom prípade vás vodiči odpojí na najbližšom mieste vášho ubytovania. Poskytovateľ nie je zodpovedný za prepravu batožiny do zariadenia.
Žiadame Vás, aby ste informovali Vašu prepravnú agentúru, ako aj rezervovaný hotel, ak by počas Vášho príchodu došlo k oneskoreniu letu.

Poznámka:
Upozorňujeme, že uvedené hotelové zariadenia, stravovanie, vonkajšie priestory a aktivity od polovice októbra (15.10.) Do konca mája (31.05.) Môže byť obmedzená alebo nedostupná v závislosti od obsadenosti hotela a poveternostných podmienok. Niektoré vonkajšie priestory, ako aj športové a zábavné zariadenia môžu byť počas tohto obdobia zatvorené bez ohľadu na obsadenosť a počasie alebo zrušené.

Poznámka:
Upozorňujeme, že zábavný program, starostlivosť o deti a televízny program nie sú nutne ponúkané v nemeckom jazyku, pokiaľ nie je v našom popisu hotela uvedené inak.

Poznámka:
Upozorňujeme, že najmenej jeden účastník musí mať 18 rokov.

Poznámka:
Dávajte pozor na otváracie hodiny recepcie. Ak očakávate, že prídete mimo otváracích hodín recepcie, informujte prosím hotel pred príchodom.

Poznámka:
Ak ste si rezervovali výlet bez prepravy a dorazili po 18:00 vo vašom rezervovanom hoteli, informujte hotelového ubytovateľa pred príchodom, aby vám bola udelená rezervovaná služba.

Poznámka:
Detská postieľka na vyžiadanie a podľa dostupnosti. Nakoniec sa ubytovanie uskutoční v posteli rodičov. Ak je to nutné, Za príplatok sa platí miestny poplatok.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že hotelové izby v deň príchodu iba od cca. K dispozícii je 14 hodín. Ak prídete pred 3:59 ráno, okamžite dostanete rezervovanú izbu.