The Legend Platine Suite

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Poloha: Comfort Suite Istiklal sa nachádza v Istanbule. je.

Vybavenie: Hotel bol naposledy zrekonštruovaný v roku 2013 a má 21 izieb. K vybaveniu hotela patrí recepcia s nepretržitou prevádzkou, klimatizácia, Wi-Fi pripojenie na internet (za poplatok), zmenáreň a výťah. Okrem toho interiér zahŕňa niekoľko obchodov a parkovisko (možno za poplatok). Izbová služba a práčovňa sú k dispozícii za poplatok.

Ubytovanie: Štandardné izby sú vybavené kúpeľňou, sprchou, sušičom vlasov, kuchynským kútom, chladničkou, príslušenstvom na prípravu kávy a čaju (v prípade potreby za poplatok), klimatizáciou (individuálne regulované/prípadne za poplatok) Rádio, prístup na internet (možno za poplatok), minibar (možno za poplatok), trezor (možno za poplatok), balkón a terasu.

Stravovanie: Raňajky na vyžiadanie.

Deti: Detské jedálenské sedačky.

Iné: - Akceptované spôsoby platby: American Express, Euro/Master Card a Visa.

Všeobecné informácie Turecko: turecký parlament rozhodol v decembri 2019 zaviesť pobytovú taxu (podobný dani z lôžka) s názvom "Správa koľají a výdavky dane". Predpokladaný termín začatia bude 1.4.2020. Výsledný ubytovacia daň sa hradí hostia na mieste v hoteli.

Poznámka pre dovolenkové pobyty (hotelový let): Vezmite prosím na vedomie, že naše informácie o predpisoch o batožine a stravovaní pre vašu rezervovanú leteckú spoločnosť, ako aj požiadavky na vstup, miesto určenia a špeciálne informácie sú súčasťou vašej cestovnej zmluvy. Tieto informácie nájdete na internete na adrese: LMX Flight and Destination Information ().

Poznámka k obsadenosti izieb: Upozorňujeme, že obsadenosť v dvojlôžkovej izbe s viacerými prístelkami zníži užitočnú plochu priestorov. Odporúčame, aby ste rezervovali, ak je k dispozícii, priamo rodinnú izbu pozostávajúcu z jednej miestnosti alebo viacerých izieb, v závislosti od dostupnosti a ponuky príslušného hotela.

Poznámka: Obmedzená mobilita

Vezmite prosím na vedomie, že naše balíkové dovolenky sú zvyčajne nevhodné pre ľudí so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ opis výrobku nezverejní nič iné, ale poskytneme vám podrobnejšie informácie o takejto žiadosti, berúc do úvahy vaše potreby.