PrimaSol Hane Family Resort

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Poloha: Váš rekreačný hotel, ktorý je obľúbený u nemeckých turistov, sa nachádza na okraji rekreačnej oblasti Evrenseki, cca. 300 m od širokej piesočnatej pláže (bezplatná kyvadlová doprava z hotela k pláži). Po Side s mnohými nákupnými a zábavnými možnosťami sú cca. 8 km. Verejné minibusové spojenia a taxíky sú k dispozícii pred hotelom.

Vybavenie: Moderný, rozsiahly hotelový komplex má niekoľko budov s celkom 393 izieb na piatich poschodiach (výťahy sú k dispozícii).Hotelové zariadenia zahŕňajú príjemnú vstupnú halu s recepciou a príjemné posedenie, lobby bar s ďalšími barmi, cukráreň, reštauráciu à la carte, LCD TV so satelitným príjmom, veľkú bufetovú reštauráciu s terasou a detskou časťou, rôzne obchody a herňu s internetovou kaviarňou (za poplatok), kaderník a krásny krytý bazén (sezónne vyhrievané) a skvelé kúpele.V hoteli je zahrnuté Wi-Fi pripojenie na internet.V dobre udržiavaných, priestranných záhradách je amfiteáter a veľké detské ihrisko a tri bazény so sladkou vodou (každý s oddeleným detským bazénom), relaxačný bazén a aquapark s tobogánmi (o hodinu a podľa uváženia hotela), slnečná terasa a snack bar pri bazéne.Tu a na pláži s plážový bar (iba nealkoholické nápoje a pivo súčasťou 10 až 17 hodín) sú lehátka, plážové uteráky a slnečníky pre hostí zahrnuté, stoličky matrace sú k dispozícii na pláži za poplatok.

Rezervovať si zariadenia:
Dvojlôžková izba: Vítané izby sú vybavené sprchou/WC, sušičom vlasov, telefónom s priamou voľbou, minibarom, satelitnou TV s hudobným kanálom, trezorom na prenájom, klimatizáciou (individuálne regulované) a balkónom alebo terasou, ako aj laminátovou podlahou. Dvojlôžková izba na jedno použitie. Pri obsadení 2 2 1 alebo 3 1 1 môže byť miestnosť tesná.
Izba Super-Spar: Trochu menšia ako dvojlôžkové izby, ktoré sa nachádzajú na pozemku av dolnom poschodí.
Dvojlôžková izba typu I: Sú rovnaké ako dvojlôžkové izby. Pri obsadení 2 2 1 alebo 3 1 1 môže byť miestnosť tesná.
Izba typu Superior: Sú umiestnené v vedľajšej budove a sú modernejšie ako dvojlôžkové izby s podobným vybavením. Dvojlôžková izba je možné rezervovať na jedno použitie.
Rodinná izba: Skladá sa z iného podobného vybavenia, ako sú dvojlôžkové izby dvoch oddelených spální s prepojenými dverami.
Rodinná izba typu Superior: Skladajú sa z dvoch samostatných spální, z ktorých každá je vybavená TV, spojovacími dverami a rovnakým zariadením a umiestnením ako izby superior.
Eco Rodinné izby: sú priestranné s podobnými zariadení prvkami, ako sú dvojlôžkové izby a majú extra optický oddelený priestor na spanie.

Možnosť rezervácie jedla: All Inclusive: raňajky, obed a večera formou bufetu, neskoré raisantové raňajky, popoludňajšie občerstvenie v popoludňajších hodinách kávu/čaj a sušienky, rovnako ako loptové ľadové, polnočné občerstvenie a cukrárne.Večera 1x za pobyt v reštaurácii à la carte (v závislosti od dostupnosti a rezervácie, raz za pobyt vrátane).Rôzne miestne nealkoholické a alkoholické nápoje od 10 do 24 hodín v rôznych baroch.Nosenie All Inclusive náramok je povinné.Váš minibar je naplnený pri príchode s vodou a minerálnou vodou a dopĺňaný podľa potreby denne, Not All Inclusive hotela. Čerstvé ovocné šťavy, kokteily, nápoje na diskotéke, importované nápoje, nápoje po 24 hod, telefónom a Faxspesen, Game-Hall a Internet Cafe ,

Hviezdičky: 4 hviezdičky

Zábava: Animácia deň a večer (sezónne, šesť dní v týždni a poveternostné podmienky).

Šport v cene: (podľa dostupnosti): tenisový kurt (s vlastným vybavením), stolný tenis, minigolf a trampolína v lete, mini futbal, šípky, basketbal, posilňovňa a plážový volejbal.

Šport za poplatok: tenis vo večerných hodinách s svetlometmi, biliard a na pláži rôzne vodné športy súkromnými poskytovateľmi bez ohľadu na hotel (sezónne) a plaveckú školu pre deti od 4 rokov a deti.

Detský program: mini diskotéka, mini klub pre deti od 4 do 12 rokov s hodinovou starostlivosťou. V lete je detská reštaurácia, integrovaný sladkovodný detský bazén a detské ihrisko.
"Katta je na dovolenke"
Drahé deti, viete, vlastne to, čo mám robiť zo všetkého najviac? Holiday samozrejme! Nepovedal si mi chcel navštíviť na pár dní v hoteli a robiť to so sebou na dovolenku spolu? Môžeme spolu hrať, Drotár, hádanky a čítanie príbehov. V noci sme rock mini disco. Každé dieťa dám osobné cestovný denník. No, ako to znie? Teším sa na vás. Čoskoro dovidenia, váš Katta.

Wellness: Zahrnuté sú turecké kúpele a sauna, masáže a ďalšie procedúry v modernom wellness centre sú za poplatok.

Upozornenia: Detské postieľky a vysoké stoličky v reštaurácii sú poskytované bezplatne, v závislosti od dostupnosti.
******************
Hotel je vhodný pre ľudí so zníženou pohyblivosťou.
Na vyžiadanie sú k dispozícii 4 bezbariérové ​​izby (dvojlôžková/rodinná izba).

Poznámka 2: Hotel Kontaktné údaje:
E-mail: @ hanefamily hanehotels. com
Telefón: 0090/242-7637620
Fax: 0090/2427637622
V katalógu "rodinnú dovolenku" v roku 2020 na strane 168.
Katalóg "Turecko" Leto 2020 na strane 128.

Odkaz na sezónu: *************
Letná sezóna: 3.4.20-15.11.20
Letná sezóna: 26.3.21-31.10.21
************
Všetky vonkajšie zariadenia sú obmedzené v zime/mimo sezóny podľa uváženia hotelového ubytovateľa.