Panas Holiday Village

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Miesto:
Tento plážový hotel sa nachádza v meste Ayia Napa, cca. 500 m od skalnaté pláže "Nissi Beach" (odporúčané kúpeľné topánky). To je v pešej vzdialenosti. V cca. K dispozícii je niekoľko obchodov vzdialených 1,5 km. Najbližšou turistickou kanceláriou je kláštor (1,5 km). Centrum mesta je cca. 1,5 km ďaleko. Najbližšie mesto Ayia Napa je cca. Vzdialený 1 km. Letiská: LCA cca. 58 km, PFO cca. 170 km.

vybavenie:
Klimatizovaný hotel má 138 izieb rozložených na 2 poschodiach. Interiér zahŕňa lobby, recepciu (24h), trezor (za poplatok), salónik, výťah, obchod s potravinami, obchod a 2 bary, ako aj WiFi (za poplatok vo verejných priestoroch). K dispozícii je tiež TV miestnosť so satelitnou TV a miestnymi kanálmi. K vybaveniu patrí niekoľko reštaurácií s klimatizáciou a terasou. Vyhrievaný krytý bazén dopĺňa interiér. K bazénu patrí niekoľko bazénov, ako aj samostatný detský bazén a slnečná terasa (sezónne). Hostia môžu využiť slnečníky a lehátka pri bazéne.

Ubytovanie (podľa sezóny):
Štúdiá sú vybavené kombinovanou obývacou izbou/spálňou, vaňou alebo sprchou/WC, klimatizáciou/kúrením, TV, kuchynským kútom, balkónom/terasou, mini chladničkou a trezorom (za príplatok). Možno rezervovať za príplatok s bočným výhľadom na more.

Apartmány majú rovnaké vybavenie ako štúdiá, okrem samostatnej spálne. Možno rezervovať za príplatok s bočným výhľadom na more.

Ekonomické štúdiá sú zvyčajne najlacnejším typom izieb. Miesto, veľkosť a vybavenie sa môžu líšiť od štandardných štúdií. Ak má váš hotel hlavné a vedľajšie budovy, ubytovanie môže byť v hlavnom dome, aj v prístavbe. Bohužiaľ nemôžeme akceptovať žiadne požiadavky týkajúce sa zariadenia a polohy. Rozdelenie je na hoteliér na mieste.

Stravovanie (v závislosti od sezóny):
Polpenzia alebo all inclusive rezervovateľné.

Polpenzia: raňajky a večere.
All Inclusive: raňajky, obed a večera formou bufetu (obed a večera sú tiež k dispozícii na výber), občerstvenie od 10: 30-12: 00 a 15: 00-17: 30, studené sendviče od 22:00 - 11:00 hod., Zmrzlina, miestna zmrzlina od 11:00 do 20:30, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje podľa karty all inclusive sú zahrnuté v otvorenom bare od 11:00 do 23:00. Importované nápoje a všetky ďalšie doplnky, ako napr čerstvo lisované ovocné šťavy za poplatok.

Deti (v závislosti od sezóny):
- samostatný detský bazén pri bazéne
 - Vysoká stolička
 - Detské ihrisko

Šport/Zábava K dispozícii (podľa sezóny):
- v prípade potreby za poplatok: stolný futbal, aerobik, biliard, šípky, stolný tenis, fitnescentrum (09:00 - 18:00 hodin), masáže, sauna, slnečná terasa v kúpeľoch

Ostatné:
- Prijaté spôsoby platby: Euro/Mastercard, Visa
 - Žehlenie (za poplatok), práčovňa (za poplatok)
 - parkovanie

Kategória Krajina:
4 hviezdičky

Všeobecné informácie:
Poznámka:
Podľa nášho názoru hotelový komplex nie je vhodný pre osoby so zníženou pohyblivosťou.

Poznámka:
Aktuálne informácie o cestovaní, bezpečnosti a lekárstve pre občanov EÚ získate na základe našich predzmluvných informačných povinností pred rezerváciou alebo
poskytnutá vašou cestovnou kanceláriou. Na internetových portáloch sa tieto informácie zobrazia pred rezerváciou.

Poznámka:
Informujte sa, prosím, o predpisoch o batožine, stravovaní a registrácii rezervovanej leteckej spoločnosti na internete na adrese:
Ak máte rezervovaný let, propagácia sa uskutoční v triede Economy.

Transfer Poznámka:
Upozorňujeme, že v prípade špeciálnej a športovej batožiny môžu vzniknúť náklady na prepravu.

Vezmite prosím na vedomie, že v niektorých hoteloch budete namiesto vášho individuálneho hotela/ubytovania vynechať na povinných zastávkach v blízkosti hotela. Vzhľadom na umiestnenie niektorých hotelov (napríklad peších ulíc) v týchto lokalitách nemusí byť možné poskytnúť službu "dver-to-door". V takom prípade vás vodiči odpojí na najbližšom mieste vášho ubytovania. Poskytovateľ nie je zodpovedný za prepravu batožiny do zariadenia.
Žiadame Vás, aby ste informovali Vašu prepravnú agentúru, ako aj rezervovaný hotel, ak by počas Vášho príchodu došlo k oneskoreniu letu.

Poznámka:
Upozorňujeme, že uvedené hotelové zariadenia, stravovanie, vonkajšie priestory a aktivity od polovice októbra (15.10.) Do konca mája (31.05.) Môže byť obmedzená alebo nedostupná v závislosti od obsadenosti hotela a poveternostných podmienok. Niektoré vonkajšie priestory, ako aj športové a zábavné zariadenia môžu byť počas tohto obdobia zatvorené bez ohľadu na obsadenosť a počasie alebo zrušené.

Poznámka:
Upozorňujeme, že zábavný program, starostlivosť o deti a televízny program nie sú nutne ponúkané v nemeckom jazyku, pokiaľ nie je v našom popisu hotela uvedené inak.

Poznámka:
Upozorňujeme, že najmenej jeden účastník musí mať 18 rokov.

Poznámka:
Dávajte pozor na otváracie hodiny recepcie. Ak očakávate, že prídete mimo otváracích hodín recepcie, informujte prosím hotel pred príchodom.

Poznámka:
Ak ste si rezervovali výlet bez prepravy a dorazili po 18:00 vo vašom rezervovanom hoteli, informujte hotelového ubytovateľa pred príchodom, aby vám bola udelená rezervovaná služba.

Poznámka:
Detská postieľka na vyžiadanie a podľa dostupnosti. Nakoniec sa ubytovanie uskutoční v posteli rodičov. Ak je to nutné, Za príplatok sa platí miestny poplatok.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že hotelové izby v deň príchodu iba od cca. K dispozícii je 14 hodín. Ak prídete do 4 hodín ráno, okamžite dostanete rezervovanú izbu.