Panas Holiday Village

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Miesto:
Beach Hotel sa nachádza v meste Ayia Napa, cca. 500 m od skalnaté pláže "Nissi Beach" (kúpacia obuv odporúča sa) preč. To je v dochádzkové vzdialenosti. V cca. 1,5 km od hotela sa nachádza niekoľko obchodov. Medzi iné zaujímavé miesto je kláštor (1,5 km). Centrum mesta je vzdialené cca. 1,5 km. Najbližšie mesto Ayia Napa sa nachádza cca. 1 km od hotela. Letisko: cca PFO. 170 km LCA cca. 58 km.

vybavenie:
Klimatizovaný hotel má 138 izieb rozložená na dvoch podlažiach. Interiér tvorí vstupná hala, recepcia (24 hodín), trezor (za poplatok), spoločenská miestnosť, výťah, malý supermarket, obchod a 2 bary, Wi-Fi (za poplatok v spoločných priestoroch). K dispozícii je ešte televízna miestnosť s miestnymi kanálmi a satelitný TV. Zariadenie tiež niekoľko reštaurácií s terasou a klimatizáciou. Krytý bazén dotvára interiér. Bazéna zahŕňa veľké množstvo bazénov a oddelený bazén pre deti a slnečná terasa (sezónne). Hoteloví hostia majú v slnečníky pri bazéne a lehátkami.

Ubytovanie (podľa sezóny):
Štúdiá sú vybavené kombinovanou obývacou izbou/spálňou, vaňou alebo sprchou/WC, klimatizáciou/kúrením, TV, kuchynským kútom, balkónom/terasou, mini chladničkou a trezorom (za príplatok). Možno rezervovať za príplatok s bočným výhľadom na more.

Apartmány majú rovnaké vybavenie ako štúdiá, okrem samostatnej spálne. Možno rezervovať za príplatok s bočným výhľadom na more.

Ekonomické štúdiá sú zvyčajne najlacnejším typom izieb. Miesto, veľkosť a vybavenie sa môžu líšiť od štandardných štúdií. Ak má váš hotel hlavné a vedľajšie budovy, ubytovanie môže byť v hlavnom dome, aj v prístavbe. Bohužiaľ nemôžeme akceptovať žiadne požiadavky týkajúce sa zariadenia a polohy. Rozdelenie je na hoteliér na mieste.

Stravovanie (v závislosti od sezóny):
Polpenzia alebo all inclusive rezervovateľné.

Polpenzia: raňajky a večere.
All Inclusive: raňajky, obed a večera formou bufetu (obed a večera sú tiež k dispozícii na výber), občerstvenie od 10: 30-12: 00 a 15: 00-17: 30, studené sendviče od 22:00 - 11:00 hod., Zmrzlina, miestna zmrzlina od 11:00 do 20:30, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje podľa karty all inclusive sú zahrnuté v otvorenom bare od 11:00 do 23:00. Importované nápoje a všetky ďalšie doplnky, ako napr čerstvo lisované ovocné šťavy za poplatok.

Deti (v závislosti od sezóny):
- samostatný detský bazén pri bazéne
 - Vysoká stolička
 - Detské ihrisko

Šport/Zábava K dispozícii (podľa sezóny):
- prípadne za poplatok: stolný futbal, aerobik, biliard, šípky, stolný tenis, posilňovňa (09:00 až 18:00), tenis, masáže, sauna, solárium v ​​kúpeľoch

Ostatné:
- Prijaté spôsoby platby: Euro/Mastercard, Visa
- Práčovňa (za príplatok), Žehlenie (za príplatok)
 - parkovanie

Kategória Krajina:
4 hviezdičky

Všeobecné informácie:


Poznámka:
Podľa nášho názoru hotelový komplex nie je vhodný pre osoby so zníženou pohyblivosťou.

Poznámka:
Aktuálne informácie o cestovaní, bezpečnosti a lekárstve pre občanov EÚ získate na základe našich predzmluvných informačných povinností pred rezerváciou alebo
poskytnutá vašou cestovnou kanceláriou. Na internetových portáloch sa tieto informácie zobrazia pred rezerváciou.

Poznámka:
Informujte sa, prosím, o predpisoch o batožine, stravovaní a registrácii rezervovanej leteckej spoločnosti na internete na adrese:
Ak máte rezervovaný let, propagácia sa uskutoční v triede Economy.

Transfer Poznámka:
Upozorňujeme, že v prípade špeciálnej a športovej batožiny môžu vzniknúť náklady na prepravu.

Vezmite prosím na vedomie, že v niektorých hoteloch budete namiesto vášho individuálneho hotela/ubytovania vynechať na povinných zastávkach v blízkosti hotela. Vzhľadom na umiestnenie niektorých hotelov (napríklad peších ulíc) v týchto lokalitách nemusí byť možné poskytnúť službu "dver-to-door". V takom prípade vás vodiči odpojí na najbližšom mieste vášho ubytovania. Poskytovateľ nie je zodpovedný za prepravu batožiny do zariadenia.
Žiadame Vás, aby ste informovali Vašu prepravnú agentúru, ako aj rezervovaný hotel, ak by počas Vášho príchodu došlo k oneskoreniu letu.

Poznámka:
Upozorňujeme, že uvedené hotelové zariadenia, stravovanie, vonkajšie priestory a aktivity od polovice októbra (15.10.) Do konca mája (31.05.) Môže byť obmedzená alebo nedostupná v závislosti od obsadenosti hotela a poveternostných podmienok. Niektoré vonkajšie priestory, ako aj športové a zábavné zariadenia môžu byť počas tohto obdobia zatvorené bez ohľadu na obsadenosť a počasie alebo zrušené.

Poznámka:
Upozorňujeme, že zábavný program, starostlivosť o deti a televízny program nie sú nutne ponúkané v nemeckom jazyku, pokiaľ nie je v našom popisu hotela uvedené inak.

Poznámka:
Upozorňujeme, že najmenej jeden účastník musí mať 18 rokov.

Poznámka:
Dávajte pozor na otváracie hodiny recepcie. Ak očakávate, že prídete mimo otváracích hodín recepcie, informujte prosím hotel pred príchodom.

Poznámka:
Ak ste si rezervovali výlet bez prepravy a dorazili po 18:00 vo vašom rezervovanom hoteli, informujte hotelového ubytovateľa pred príchodom, aby vám bola udelená rezervovaná služba.

Poznámka:
Detská postieľka na vyžiadanie a podľa dostupnosti. Nakoniec sa ubytovanie uskutoční v posteli rodičov. Ak je to nutné, Za príplatok sa platí miestny poplatok.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že hotelové izby v deň príchodu iba od cca. K dispozícii je 14 hodín. Ak prídete pred 3:59 ráno, okamžite dostanete rezervovanú izbu.