Caves Beach Resort

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Kategória: 5 hviezdy

Poznámka:
Hotel je dospelý hotel (rezervovateľný od 16).

Miesto:
Hotel bol postavený v skalnej optike a nachádza sa cca. 10 km severne od centra mesta Hurghada priamo na Červenom mori. Letisko v Hurghade (HRG) je vzdialené asi 15 km.

adresa:
North Hurghada
Red Sea
Tel .: 20 122 3197245

Vlastnosti:
V hoteli je navrhnutý v jaskynnom štýle a má 383 "jaskynné" izieb, ktoré sú rozložené na 4 podlažiach. Ponúka niekoľko reštaurácií a bufetov pre vaše potešenie stolovanie. Široký sortiment nápojov sú k dispozícii v rôznych baroch a v jaskyni diskotéke. K dispozícii je tiež 3 vonkajšie bazény. Lehátka a slnečníky sú k dispozícii pri bazéne zadarmo. Plážové osušky a lehátka na pláži sú v cene. Bezdrôtové pripojenie k internetu je k dispozícii v hale (sťahovania sú vylúčené). Parkovanie zadarmo k dispozícii v závislosti od dostupnosti. zmenárenské služby môžu byť taktiež použité. Domáce zvieratá nie sú povolené.

Check-in/check-out:
Upozorňujeme, že časy registrácie a odhlásenia sa môžu líšiť v závislosti od hotela. Odhlásenie sa očakáva od 14:00 a odhlásenie sa očakáva pred 12:00. Ďalšie informácie o registrácii a odhlásení nájdete na recepcii. Všetky informácie sú bez záruky.

Ubytovanie:
double Štandardná
Izby sú vybavené spálňou, kúpeľňou so sprchou alebo vaňou/WC. K vybaveniu patrí TV, telefón, klimatizácia, Wi-Fi (za poplatok), sušič vlasov, trezor, minibar, čaj a čaju a kávy.
Voliteľne k dispozícii s balkónom/terasou, bočné, čelné výhľad na more, alebo dokonca na súkromné ​​použitie.
Standard Single Room
V opačnom prípade rovnaké vybavenie ako dvojitý štandard izby sú trochu menšie a pre použitie osoby zarovnané.
Dvojlôžková izba Deluxe/Double Superior
Všetky izby sú priestrannejšie než dvojaký meter.
Voliteľne k dostaniu s výhľadom na more.
Single Deluxe
V opačnom prípade rovnaké vybavenie ako dvojlôžková izba deluxe izby sú o niečo menšie a pre použitie osoby zarovnané.
Voliteľne k dostaniu s výhľadom na more.
dvojlôžková izba  ekonomika
Zariadenie podobné službe Double Standard, avšak typ izby je priradený samotným hotelom a môže sa nachádzať v nevýhodnom mieste.
Dvojlôžková Economy
V opačnom prípade rovnaké vybavenie ako dvojitá úspora, izby sú vybavené o niečo vyššou kvalitou.

Poznámka:
Upozorňujeme, že používanie minibaru nie je súčasťou programu all inclusive. Každý deň dostanete zadarmo 2 malé minerálne vody do miestnosti.

Informácie o možnostiach spánku:
Upozorňujeme, že prístelky sú poskytované obsadením troch osôb v izbe. Prístelka sa môže vykonať aj vo forme rozkladacej pohovky alebo prístelky.

Stravovanie:
All Inclusive
Raňajky, obedy a večere z bufetu. Hostia tiež dostanú občerstvenie a popoludňajší kávu/čaj a pečivo. Nealkoholické nápoje a miestne alkoholické nápoje.

Raňajky - reštaurácia Stone: 07:00 - 10:00
Neskoré raňajky - Barney's Pool Bar: 10:30 - 12:00
Obed - reštaurácia Stone: od 13:00 do 15:00
Občerstvenie - Barney Pool Bar: 15: 30-17: 00
Zmrzlina - Barney Pool Bar: 12: 00-17: 00
Večera - reštaurácia Stone: 18:30 - 21:30

Upozorňujeme, že časy sa môžu mierne líšiť.

Poznámka:
Upozorňujeme, že reštaurácia má oblečený kód. Na večeru sa nesmú nosiť šortky. Tričká bez rukávov nie sú povolené počas všetkých jedál.

Šport/Zábava:
Pre vašu zábavu je pripravený rozsiahly animačný program. Môžete si zahrať plážový volejbal, aerobik, fitness centrum, biliard, stolný tenis alebo futbalové ihrisko. K dispozícii je vstup do diskotéky zdarma (nápoje za poplatok).
Miestni poskytovatelia ponúkajú vodné športy, ako je potápanie (za poplatok).

Wellness:
Nechajte sa rozmaznávať v kúpeľných priestoroch (nie sú zahrnuté v programe All Inclusive). Za poplatok môžete využiť rôzne procedúry a kozmetický salón.

Dôležité upozornenie na rezerváciu izieb pre seniorov:
Izby pre seniorov sú rezervovateľné len pre cestujúcich vo veku nad 60 rokov. Táto požiadavka na vek musí byť splnená pre všetkých cestujúcich v miestnosti. Ak tieto podmienky nie sú splnené, vzniknú dodatočné náklady pre cestujúcich na mieste.
Vybavenie seniorskej izby zvyčajne zodpovedá štandardným izbám.

Poznámka pre osoby so zníženou pohyblivosťou:
Tento produkt je vo všeobecnosti obmedzený pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Či už naďalej vyhovuje vašim individuálnym potrebám, požiadajte o rezerváciu pred rezerváciou!

Extra prestupov:
Upozorňujeme, že pri miestnom prenose môžu vzniknúť príplatky za objemnú batožinu (napr. Golfové príslušenstvo, kočík, padák, surf alebo lyže). Tieto ceny nie sú zahrnuté v cene vašej cesty a musia sa platiť v hotovosti. Registrácia je vyžadovaná vopred.

Poznámka na batožinu politiky/Naše jedlá:
Bezplatná batožina a jedlá sa môžu líšiť v závislosti od leteckej spoločnosti. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Poznámka o požiadavkách na vstupných:
Vstupné požiadavky sa líšia v závislosti od miesta určenia. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Poznámka o požiadavkách na vstupných:
Nemeckí občania potrebujú víza na vstup do Egypta. To sa dá získať buď prostredníctvom vlastného obstarávania, alebo ako "VIP balíček". Cena nie je zahrnutá v cene vašej cesty.

internej zákazky
Pri príchode môžete priamo na letisku vízum na cca. 22 EUR/osoba platí nezávisle na mieste. Upozorňujeme, že to môže viesť k dlhším čakacím dobám.

"VIP balík
"VIP balík" zahŕňa obstarávanie víz, pomoc pri strate batožiny a pomoc pri hľadaní transferového autobusu. Dostanete tiež bezplatnú fľašu vody. Čakacie doby sú pre Vás pri rezervácii "VIP balíka" skrátené. "VIP balík" môže byť v závislosti od dostupnosti k dispozícii za poplatok cca. 32,50 EUR/osoba v našom servisnom stredisku alebo rezervovaná na mieste. Dostupnosť nie je zaručená.

Dôležité informácie pre hostí s pobytom mimo Európskej únie:
Uvedené ceny platia iba pre cestujúcich s pobytom v EÚ, EHP a Švajčiarsku. Ak tieto podmienky nie sú splnené, hoteliér môže odmietnuť ubytovanie alebo požadovať príplatok na mieste.

Dôležitá poznámka:
Upozorňujeme, že dovoz bezdrôtových lietadiel je zakázaný bez predchádzajúceho súhlasu egyptského úradu civilného letectva. Dovoz a použitie bez osobitného povolenia môže mať za následok zabavenie drôtov, zatknutie a stíhanie.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že v prípade nočných letov s časom príchodu 04:00 ráno a neskôr v destinácii je check-in v hoteli možný iba v deň príchodu od 14:00 (miestna zmena je vyhradená).

Ak spiatočný let je nočný let s odletom v 04:00 ráno z cieľovej oblasti, hotel sa odhlási o 12:00 hod. (S výhradou miestnej zmeny) predtým.

Predčasné odhlásenie alebo neskoré odhlásenie - dlhodobé používanie izby, podľa dostupnosti po konzultácii s hotelovou recepciou!
Pred príchodom je možné rezervovať si ďalšiu noc za príplatok. Obráťte sa na zákaznícky servis.