Riad Fatouma

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Poloha: Hotel Riad Fatouma sa nachádza v meste Marrakech.

Vybavenie: Tento komfortný hotel má 6 izieb. K vybaveniu hotela patrí 24-hodinová recepcia a lobby. Izbová služba je bezplatná, práčovňa za poplatok.

Ubytovanie: Štandardné izby sú vybavené sprchou alebo vaňou, prístupom na internet (v prípade potreby za poplatok) a balkónom alebo terasou.

Stravovanie: Raňajky, polpenzia alebo plná penzia je možné rezervovať. Obed a večera sa podávajú v menu.

Všeobecné informácie - Turistická daň: Upozorňujeme, že v Maroku je vyberaná turistická daň. Suma závisí od rezervovanej kategórie hotela (od 1 € do 4 € na osobu/deň) a vypočíta sa na osobu a deň. Poplatok nie je zahrnutý v cene pobytu a musí byť zaplatený priamo hotelu. (Zmeny vyhradené)

Poznámka pre dovolenkové pobyty (hotelový let): Vezmite prosím na vedomie, že naše informácie o predpisoch o batožine a stravovaní pre vašu rezervovanú leteckú spoločnosť, ako aj požiadavky na vstup, miesto určenia a špeciálne informácie sú súčasťou vašej cestovnej zmluvy. Tieto informácie nájdete na internete na adrese: LMX Flight and Destination Information ().