Nassi

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

FAMILY OUT ... Mnoho pravidelným hosťom ...

Miesto:
Na kopci. Do centra cca. 150 m a piesočnatá pláž cca. 600 m. Kyvadlová doprava na pláž za poplatok. Slnečná pláž s množstvom obchodných a zábavných zariadení, barov a reštaurácií je cca. 4 km ďaleko. Čas prenosu cca. 55 až 75 minút.

Vlastnosti:
Hotel bol zrekonštruovaný v roku 2018 a má 27 izieb na 5 poschodiach. K vybaveniu patrí recepcia s možnosťou prenájmu trezorov, výťah, WLAN (vrátane) a reštaurácia. Vonkajší sladkovodný bazén s integrovaným detským bazénom a barom pri bazéne. Plážové lehátka a slnečníky sú k dispozícii za poplatok pri bazéne, na pláži.

Ubytovanie:
Dvojlôžkové izby (A1-2A) majú minibar, klimatizáciu, wifi (v cene), satelitnú televíziu, telefón, kúpeľňu so sprchou, WC a balkón s výhľadom na more. Alternatívne aj ako úsporná miestnosť (A2S) bez výhľadu na more, vybavenie inak ako A2A, rezervovateľné. Suity (A2-3B) pozostávajú z obývacej izby a spálne s otvoreným priechodom, inak vybavené ako A2A.

Potraviny a nápoje:
Polpenzia. Raňajky a večere formou bufetu.

Šport/Aktivity:
Opp. Geb .: Biliard, požičovňa bicyklov a horských bicyklov, telocvičňa (asi 50 metrov od hotela).

Info:
Kategória krajiny: 3 hviezdičky.

Buchungshinweis:
Vonkajšie aktivity a zariadenia sú k dispozícii počasia.