Larissa Beach Club

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Miesto:

V Kumköy priamo na dlhej, mierne svahovitej piesočnatej pláži. Centrum mesta Side s mnohými nákupnými a zábavnými zariadeniami je cca. 4 km. Letisko Antalya je vzdialené 65 km.vybavenie:

Pôsobivý hotel pozostáva z celkom 323 izieb rozložených na dvojposchodovej hlavnej budove a deviatich štvorpodlažných prístavbách. K vybaveniu patrí lobby s recepciou, WLAN, reštaurácia, bar, práčovňa a súkromné ​​parkovisko (v závislosti od dostupnosti). V dobre udržiavanom vonkajšom areáli je bazén so šmykľavkami (sezónne), slnečná terasa a snack bar pri bazéne. Plážové lehátka, vankúše a slnečníky sú tu zahrnuté pre vás. Kreditné karty: VISA, Mastercard.Športové a zariadenia:

Masáže a procedúry vo wellness centre. Okrem toho, rôzne vodné športy na pláži miestnych poskytovateľov (sezónne).

Deti:

Pre mladších hostí je k dispozícii miniklub (4-12 rokov, hodina), samostatný detský bazén a detské ihrisko.

Dvojlôžková izba:

Útulne zariadené izby sú vybavené vaňou alebo sprchou/WC, sušičom vlasov, telefónom, trezorom na prenájom, satelitnou TV a klimatizáciou (DR). S rovnakým vybavením je tiež obmedzený počet mierne menších ekonomicky úsporných izieb (DM). Jednolôžkové izby sú dvojlôžkové izby pre 1 osobu (D1).

All Inclusive:

  • Raňajky, obedy a večere formou bufetu Káva/čaj a pečivoMidnight soupMiestne alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:00 do 23:00
  • Posilňovňa, sauna, hammam, stolný tenis, šípky, aerobik pestrý zábavný program s večernými predstaveniami