Mercia Hotels & Resort

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Umiestnenie: Mercia Hotels & Resort sa nachádza v meste Büyükçekmece Istanbul priamo na pláži.

Vybavenie: Komfortný hotel sa skladá zo 4 podlaží a celkovo 89 izieb. Medzi vybavenie hotela patrí recepcia (otvorená 24 hodín), klimatizácia, bezdrôtové pripojenie k internetu (môže byť spoplatnený), hotel (môžu byť účtované poplatky), zmenáreň, TV miestnosť a konferenčná miestnosť. Okrem toho interiér reštaurácie a baru. Miestnosť a práčovňa súčasťou sú za poplatok. Vonku nájdete slnečná terasa, záhrada a parkovisko (môže byť spoplatnený). Pri bazéne sú lehátka a slnečníky.

Ubytovanie v rodinnom dome: Štandardné izby sú vybavené kúpeľňou alebo sprchou/WC.

Stravovanie: Raňajky na vyžiadanie.

Šport/Zábava: Ak je to potrebné, za poplatok: sauna, turecké kúpele a masáže.

Iné: - Prijatá platba: Euro/Master Card a Visa.
- Bezbariérové ​​zariadenie: 3 izby pre telesne postihnutých.

Poznámka pre dovolenkové pobyty (hotelový let): Vezmite prosím na vedomie, že naše informácie o predpisoch o batožine a stravovaní pre vašu rezervovanú leteckú spoločnosť, ako aj požiadavky na vstup, miesto určenia a špeciálne informácie sú súčasťou vašej cestovnej zmluvy. Tieto informácie nájdete na internete na adrese: LMX Flight and Destination Information ().

Poznámka k obsadenosti izieb: Upozorňujeme, že obsadenosť v dvojlôžkovej izbe s viacerými prístelkami zníži užitočnú plochu priestorov. Odporúčame, aby ste rezervovali, ak je k dispozícii, priamo rodinnú izbu pozostávajúcu z jednej miestnosti alebo viacerých izieb, v závislosti od dostupnosti a ponuky príslušného hotela.

Poznámka: Obmedzená mobilita

Vezmite prosím na vedomie, že naše balíkové dovolenky sú zvyčajne nevhodné pre ľudí so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ opis výrobku nezverejní nič iné, ale poskytneme vám podrobnejšie informácie o takejto žiadosti, berúc do úvahy vaše potreby.