Hawaii Caesar Aqua Park (ex: Mirage Aqua Park Resort)

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Kategória: 5 hviezdy

Miesto:
Tento hotel sa nachádza v blízkosti pláže v Hurghade. Počas asi 10 kilometrov od mnohých reštaurácií, barov a obchodov. Letisko Hurghada (HRG) je asi 20 km ďaleko.

adresa:
Ahiaa Road Km 11
Hurghada
Tel .: 20 12 04455691
Fax: 20 65 3502600

Vlastnosti:
V hoteli je celkom 430 izieb na 5 poschodiach. Budete vítaní v hale s 24-hodinová recepcia. Medzi hotelové zariadenia patrí 3 reštaurácie a snack bar. K dispozícii sú aj 4 bary, kde si môžete vychutnať koktaily v uvoľnenej atmosfére. Hotel má 13 bazénov ponúknuť, ktoré sú rozložené cez celkovú plochu 75.000 metrov štvorcových. Vo vstupnej hale môžu hostia využiť bezplatné Wi-Fi pripojenie k internetu.

Check-in/check-out:
Upozorňujeme, že časy registrácie a odhlásenia sa môžu líšiť v závislosti od hotela. Odhlásenie sa očakáva od 14:00 a odhlásenie sa očakáva pred 12:00. Ďalšie informácie o registrácii a odhlásení nájdete na recepcii. Všetky informácie sú bez záruky.

Ubytovanie:
double Štandardná
Všetky izby sú vybavené sprchou/WC, klimatizáciou, telefónom; TV, minibar (za poplatok), sušič vlasov, trezor, Wi-Fi (za poplatok), káva a čaj.
Voliteľne k dispozícii s výhľadom na more alebo na výlučné použitie.
double Economy
Zariadenia podobné Double Standard, ale typ izby je priradený samotným hotelom.
bungalov
Všetky izby majú rovnaké vybavenie ako Standard majú priamy prístup k bazénu.
rodinné izby
Všetky izby zahŕňajú spálňu, oddelená obývacia izba a kúpeľňu so sprchou/WC. Vybavený ako štandardné dvojlôžkové izby.


Informácie o možnostiach spánku:
Upozorňujeme, že prístelky sú poskytované obsadením troch osôb v izbe. Prístelka sa môže vykonať aj vo forme rozkladacej pohovky alebo prístelky.

Deti:
Pre mladších návštevníkov je detský klub pre 4 až 12 rokov. K dispozícii je aj detský bazén a šmýkačky.

Stravovanie:
All Inclusive
Raňajky, obedy a večere z bufetu. Ponúka tiež občerstvenie, nealkoholické nápoje a miestne alkoholické nápoje.

Od 07:00 do 12:00: raňajky
Od 12:00 do 17:00: Obed
19:00 do 22:00: Večera

Miestne alkoholické nápoje a nealkoholické nápoje sú k dispozícii v baroch v nasledujúcich časoch:

Od 18:00 do 00:00: Jazz bar
10:00 až 17:00: Koktaily Bar
Lobby bar a biliardový bar sú otvorené 24 hodín.

Upozorňujeme, že časy sa môžu líšiť.


Šport/Zábava:
Hotel ponúka celý rad aktivít. Voľné tieto ponuky sú: aerobik, šípky, fitnes centrum a Bach volejbal. Za poplatok je tenis, stolný tenis a biliard. Externými dodávateľmi je tiež možné si prenajať koňa. Okrem toho hotel ponúka aquapark. To je otvorená od 10:00 hod do 12:00 a od 14:30 do 16:30 pre vás.

Wellness:
V kúpeľoch môžete navštíviť saunu alebo relaxovať pri masáži (za poplatok).

Dôležité upozornenie na rezerváciu izieb pre seniorov:
Izby pre seniorov sú rezervovateľné len pre cestujúcich vo veku nad 60 rokov. Táto požiadavka na vek musí byť splnená pre všetkých cestujúcich v miestnosti. Ak tieto podmienky nie sú splnené, vzniknú dodatočné náklady pre cestujúcich na mieste.
Vybavenie seniorskej izby zvyčajne zodpovedá štandardným izbám.

Poznámka pre osoby so zníženou pohyblivosťou:
Tento produkt je vo všeobecnosti obmedzený pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Či už naďalej vyhovuje vašim individuálnym potrebám, požiadajte o rezerváciu pred rezerváciou!

Dôležité informácie pre hostí s pobytom mimo Európskej únie:
Uvedené ceny platia iba pre cestujúcich s pobytom v EÚ, EHP a Švajčiarsku. Ak tieto podmienky nie sú splnené, hoteliér môže odmietnuť ubytovanie alebo požadovať príplatok na mieste.

Extra prestupov:
Upozorňujeme, že pri miestnom prenose môžu vzniknúť príplatky za objemnú batožinu (napr. Golfové príslušenstvo, kočík, padák, surf alebo lyže). Tieto ceny nie sú zahrnuté v cene vašej cesty a musia sa platiť v hotovosti. Registrácia je vyžadovaná vopred.

Poznámka na batožinu politiky/Naše jedlá:
Bezplatná batožina a jedlá sa môžu líšiť v závislosti od leteckej spoločnosti. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Poznámka o požiadavkách na vstupných:
Vstupné požiadavky sa líšia v závislosti od miesta určenia. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Poznámka o požiadavkách na vstupných:
Nemeckí občania potrebujú víza na vstup do Egypta. To sa dá získať buď prostredníctvom vlastného obstarávania, alebo ako "VIP balíček". Cena nie je zahrnutá v cene vašej cesty.

internej zákazky
Pri príchode môžete priamo na letisku vízum na cca. 22 EUR/osoba platí nezávisle na mieste. Upozorňujeme, že to môže viesť k dlhším čakacím dobám.

"VIP balík
"VIP balík" zahŕňa obstarávanie víz, pomoc pri strate batožiny a pomoc pri hľadaní transferového autobusu. Dostanete tiež bezplatnú fľašu vody. Čakacie doby sú pre Vás pri rezervácii "VIP balíka" skrátené. "VIP balík" môže byť v závislosti od dostupnosti k dispozícii za poplatok cca. 32,50 EUR/osoba v našom servisnom stredisku alebo rezervovaná na mieste. Dostupnosť nie je zaručená.

Dôležitá poznámka:
Upozorňujeme, že dovoz bezdrôtových lietadiel je zakázaný bez predchádzajúceho súhlasu egyptského úradu civilného letectva. Dovoz a použitie bez osobitného povolenia môže mať za následok zabavenie drôtov, zatknutie a stíhanie.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že v prípade nočných letov s časom príchodu 04:00 ráno a neskôr v destinácii je check-in v hoteli možný iba v deň príchodu od 14:00 (miestna zmena je vyhradená).

Ak spiatočný let je nočný let s odletom v 04:00 ráno z cieľovej oblasti, hotel sa odhlási o 12:00 hod. (S výhradou miestnej zmeny) predtým.

Predčasné odhlásenie alebo neskoré odhlásenie - dlhodobé používanie izby, podľa dostupnosti po konzultácii s hotelovou recepciou!
Pred príchodom je možné rezervovať si ďalšiu noc za príplatok. Obráťte sa na zákaznícky servis.