Hotel Port River

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Hotel Port River

Port River:

Miesto: iba cca. 250 m od dlhej, súkromnej, mierne svahovitého piesku/kamienkovej pláže v rekreačnej oblasti Side-Titreyengöl. Strana s početnými nákupnými a zábavnými možnosťami je cca. 7 km, Manavgat cca. 5 km. K dispozícii sú pripojenia na taxi a mikrobus. Letisko Antalya je cca. 65 km ďaleko.

Vybavenie: Tento päťpodlažný hotelový komplex sa skladá z 249 izieb a nachádza sa na pozemku o rozlohe 30 000 m².K vybaveniu patrí vstupná hala s recepciou, posedenie, výťahy, WLAN (súčasťou balenia), reštaurácia s vonkajším bufetom, 2 a la carte reštaurácie (turecká a talianska kuchyňa, rezervácia nutná), bary, diskotéka, TV miestnosť, a wellness centrum.V krásnom a dobre udržiavanom areáli sú 2 sladkovodné bazény, jeden so 6 tobogánmi (za hodinu), slnečnou terasou a snack bar pri bazéne.Na pláži je pláž/snack bar.Dáždniky, ležadlá, vankúše a uteráky sú súčasťou bazénu a na pláži.Služby lekára a práčovne sú k dispozícii za hodinu za poplatok.Kreditné karty: VISA, Mastercard.

Ubytovanie: Vkusne a komfortne zariadené dvojlôžkové izby (cca 25-28 m2) majú sprchu/WC, sušič na vlasy, telefón, trezor, satelitnú TV s hudobným kanálom, minibar (čiastočne za poplatok), klimatizáciu (centrálne balkón. S rovnakým vybavením je obmedzený počet dvojlôžkových izieb s najlepšou cenou. Jednolôžkové izby sú dvojlôžkové izby na jedno použitie.

Šport/Zábava/Wellness: Za poplatok: masáže a všetky procedúry v kúpeľoch a rôzne vodné športy na pláži miestnymi poskytovateľmi.

Deti: Mini klub (4-12 rokov) s nemeckou jazykovou starostlivosťou a animáciou o hodinu ráno a popoludní, samostatný detský bazén, dobrodružné ihrisko, mini disko a detský bufet. Posilňovňa na vyžiadanie za poplatok.

Poznámky: 5-hviezdičková národná kategóriaPožaduje sa náhrdelník All Inclusive je povinný.