Belmare

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Poloha: Hotel Belmare sa nachádza v meste Kusadasi. Vzdialenosť od letiska je cca. 75 km.

Vybavenie: Tento komfortný hotel bol postavený v roku 2014 a pozostáva z celkom 91 izieb. K vybaveniu patrí 24-hodinová recepcia, lobby bar, klimatizácia, zmenáreň a konferenčná miestnosť. V interiéri je aj diskotéka. Pranie a lekárska služba sú za poplatok. V hoteli je vonkajší bazén, 2 sezónne bazény, ako aj samostatný bazén pre deti a bar pri bazéne (sezónny). Pri bazéne sú k dispozícii bezplatné stoličky a slnečníky.

Ubytovanie: Štandardné izby sú vybavené kúpeľňou, sušičom vlasov, klimatizáciou (individuálne regulované/ak je to potrebné za poplatok) a telefónom.

Stravovanie: Raňajky je ponúkaná formou bufetu.

Šport/zábava: možno. za poplatok: posilňovňa, sauna, hammam, turecké kúpele a masáže.

Deti: Detský bazén a detské postieľky (možno za poplatok/podľa dohody).

Poznámka pre dovolenkové pobyty (hotelový let): Vezmite prosím na vedomie, že naše informácie o predpisoch o batožine a stravovaní pre vašu rezervovanú leteckú spoločnosť, ako aj požiadavky na vstup, miesto určenia a špeciálne informácie sú súčasťou vašej cestovnej zmluvy. Tieto informácie nájdete na internete na adrese: LMX Flight and Destination Information ().

Poznámka k obsadenosti izieb: Upozorňujeme, že obsadenosť v dvojlôžkovej izbe s viacerými prístelkami zníži užitočnú plochu priestorov. Odporúčame, aby ste rezervovali, ak je k dispozícii, priamo rodinnú izbu pozostávajúcu z jednej miestnosti alebo viacerých izieb, v závislosti od dostupnosti a ponuky príslušného hotela.

Poznámka: Obmedzená mobilita

Vezmite prosím na vedomie, že naše balíkové dovolenky sú zvyčajne nevhodné pre ľudí so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ opis výrobku nezverejní nič iné, ale poskytneme vám podrobnejšie informácie o takejto žiadosti, berúc do úvahy vaše potreby.