Hotel Arena Mar

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Vybavenie hotela: Rodina, All Inclusive

Prísť a cítiť sa dobre! Oddýchnite si na neďalekej, kilometrovej piesočnatej pláži alebo si užiť deň pri bazéne.

Poloha: Nachádza sa v obľúbenom rekreačnom stredisku Zlaté pláže. Kilometer dlhá, piesočná pláž cca. 150 m. Promenáda s mnohými nákupných a zábavných podnikov môže byť dosiahnuté mv 100.

Vybavenie: Moderný hotel, bazén, detský bazén, slnečná terasa, lehátka a slnečníky pri bazéne (na pláži za poplatok), bar pri bazéne. Lobby, recepcia, WLAN (za poplatok), posedenie, lobby bar. restaurant bufet. Hviezdičky: 4 hviezdičky, 200 izieb, 5 podlaží, výťahy.

Obývacia: Dvojlôžková izba (DR, cca 16-20 m.), Klimatizácia, malá chladnička, televízia, bezdrôtové pripojenie k internetu (za poplatok). Sprchovací kút, WC, sušič vlasov. Balkón, prípadne s výhľadom na bazén (DZP) alebo more (DZM). Max 3E, k dispozícii pre jednu osobu (single)
Rodinná izba (FZ3, FZ, cca. 20 m²), klimatizácia, malá chladnička, televízia, bezdrôtové pripojenie k internetu (za poplatok). Sprchovací kút, WC, sušič vlasov. Balkón. Max 3E 1K
Apartmán (APB, cca. 35 m²), oddelenú spálňu, klimatizácia, malá chladnička, televízia, bezdrôtové pripojenie k internetu (za poplatok). Sprchovací kút, WC, sušič vlasov. Balkón. Max 3E 1K, na výlučné využitie k dispozícii (APE)

Jedlo a nápoje: all inclusive: raňajky formou bufetu, obed a večera studený/teplý bufet
Občerstvenie od 15: 00-17: 00
Káva/čaj a koláč od 15: 00-17: 00
Nealkoholické nápoje a národné alkoholické nápoje od 10: 30-22: 30

Wellness a fitness: Kúpeľný areál (za poplatok)
Wellness masáže a kozmetické procedúry (za poplatok)

Šport a Fitness: telocvičňa
Biliard (za poplatok)

Zábava: Zábavný program
večerná show

Minis & Maxis: detský bazén