smartline Arena Mar

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

ocenenie:
Sunny Heart Nominee


  • Dobrá hodnota za peniaze
Pomer

  • Moderný dizajn

  • Voľná ​​dovolenková atmosféra

  • Kostenfreies WLAN

  • Smiešnejší All Inclusive
Štandardné * s lokálnym
alkoholické nápoje

(* k dispozícii vo všetkých hoteloch s ponukou all inclusive)

MODERNÉ ... CENTRÁLNE MIESTO ...

Miesto:
Do centra, s početnými reštauráciami, barmi a nočným životom, je to len pár metrov. Je to asi 150 metrov od pláže, do ktorej sa dostanete po schodoch. Prístavné mesto Varna je cca. 17 km ďaleko. Čas prepravy z letiska je cca. 45 až 80 minút.

Vlastnosti:
Hotel má 200 izieb rozložených na 5 poschodiach. Vybavenie hotela zahŕňa lobby s recepciou a požičiavanie trezorom, Wi-Fi v celom hoteli (vrátane), bufetová reštaurácia, snack reštaurácia a lobby bar. Vo vonkajšom prostredí so záhradou sa nachádza bazén s detským bazénom a bar pri bazéne. V bazéne sú k dispozícii plážové lehátka a slnečníky. Osušky sú k dispozícii na zálohe.

Ubytovanie:
Moderne zariadené dvojlôžkové izby (A1-3A) majú chladničku, klimatizáciu, trezor, káblovú televíziu, WLAN (v cene), telefón, kúpeľňu so sprchou, WC, sušič vlasov a balkón na pozemku. Ako jednolôžková izba (A1E), zariadenie ako A2A, rezervovateľné. Alternatívne, dvojlôžková izba s výhľadom na bazén (A1-3B) a úsporná izba (A2-3S), v závislosti od polohy na pozemnú stranu alebo s výhľadom na bazén, zariadenia ako A2A. Priestrannejšia 1-izbová rodinná izba (A2-4C), vybavená ako A2A. Dvojizbové byty (A2-5D), cca. 49 metrov štvorcových, s výhľadom na more, s rovnakým vybavením ako A2A. Izba Comfort plus (A2-3K) v hornom poschodí s výhľadom na more, v opačnom prípade A2A, možnosť rezervácie.

Potraviny a nápoje:
All inclusive.

All Inclusive:
Všetky jedlá vo forme bufetu. Vybrané miestne alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:00 do 23:00 v lobby bare av bare pri bazéne od 10:00 do 18:00. Neskoré raňajky do 11.00 hod. Občerstvenie v občerstvenej reštaurácii od 15.00 do 17.00. 2 hodiny denne zmrzlina a ovocie.

zábava:
Denná a večerná zábava (napr. Prehliadky, súťaže, večierky s DJ, od 1.6 do 31.8.). Mimoriadna animácia mimo sezóny.

Rodiny:
Mini Club.

Info:
Kreditné karty: Diners, Mastercard, VISA; Jazyky služby: nemčina, angličtina; Kategória krajiny: 4 hviezdičky.

Buchungshinweis:
Vonkajšie aktivity a zariadenia sú k dispozícii počasia.