SENTIDO Marea

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

ocenenie:
Sunny Heart Winner

Nasledujúce služby robia vašu dovolenku vo všetkých hoteloch SENTIDO Hotels & Resorts ešte zábavnejšie:

  • Dovolenka Concierge individuálneho
    Návrhy a prázdninové priania

  • Neskoré raňajky do 11.30 hod

  • Samostatné priestory v hlavnej reštaurácii
pre hostí vo veku 16 rokov a viac

  • BLUE BAR so živou hudbou

  • Program aktivity "Holiday Plus

  • Výber vankúša a ponuka topperu


Miesto:
Jemná, súkromná piesočnatá pláž je vzdialená cca. 10 metrov. Do centra s obchodmi, barmi a reštauráciami cca. 1,5 km, do centra sa ľahko dostanete vlakom, cca. každých 20 minút priamo z hotela. Čas prepravy z letiska je cca. 45 až 80 minút.

Vlastnosti:
Hotel má 298 izieb rozložených na 9 poschodiach. K vybaveniu patrí recepcia, výťahy, Wi-Fi v celom hoteli (v cene), bufetová reštaurácia s terasou, a la carte reštaurácia (bulharská kuchyňa, rezervácia nutná), plážový bar a vinobranie potravinami (občerstvenie: hot dogs, sendviče a šaláty). Vo vonkajšom komplexe sa nachádza bazén, detský bazén, slnečné terasy a bar pri bazéne. Nová a la carte reštaurácia na pláži pred hotelom (za poplatok). V bazéne sú k dispozícii plážové lehátka, slnečníky a osušky. Na pláži sú slnečník a 2 plážové stoličky.

Ubytovanie:
Dvojlôžkové izby (A1-3A), cca. 30 metrov štvorcových sú vybavené minibarom (denné dopĺňanie), príslušenstvo na prípravu čaju a kávy, klimatizáciu, satelitnú TV, trezor, Wi-Fi (vrátane), telefón, kúpeľňu so sprchou, WC, sušič vlasov, zrkadlo a balkón.Prípadne s bočným výhľadom na more (A2-3C), výhľadom na more (A1-3B) alebo ako úsporná miestnosť (A2S) s rovnakým vybavením ako A2A.K dispozícii sú aj dvojlôžkové izby s rovnakým vybavením s výhľadom na bazén a čiastočný výhľad na more (A1-3P).Priamy výhľad na more môže byť obmedzený hlavnou budovou.Akčná miestnosť (A2R) bez balkóna, inak ako A2A.Rodinná izba (A2-3D): cca. 40 metrov štvorcových pozostáva z veľkej miestnosti s miestom na spanie (manželská posteľ) a obývacou/spací priestor (opticky oddelený).Tiež s výhľadom na more (A2-3E) rezervovateľné.Izba Comfort Plus (A2-3K), cca. 30 m2, dvojposteľová izba v horných poschodiach s výhľadom na more, inak A2A.

Potraviny a nápoje:
All inclusive. Večer je požadovaný vhodný odev (pánov v dlhých nohaviciach v a-la-carte reštauráciách).

All Inclusive:
Všetky jedlá vo forme bufetu. 24-hodinový All Inclusive (nápoje po celý deň v rôznych baroch). Neskoré raňajky do 11:30 ráno. Káva, čaj a koláč od 15.00 do 17.00 hodín. Polnočné občerstvenie. 2 tematické noci týždenne. 1x za pobyt večera v reštaurácii a la carte v hoteli možná (rezervácia). Minibar je denne naplnený pivom, vodou a nealkoholickými nápojmi.

zábava:
Pravidelné večerné predstavenia so živou hudbou, folklórnymi alebo tanečnými show.

Šport/Aktivity:
Zahŕňa: aerobik a step aerobik, aqua aerobik, plážový volejbal, petanque, šípky, telocvičňa, tai chi, pilates, jóga, zumba.

Wellness:
V cene: krytý bazén (vyhrievaný) a relaxačná zóna vo wellness centre. Za poplatok: procedúry a masáže, sauna a parný kúpeľ vo wellness centre. Kaderník.

Vrátane:
Spotrebný poukaz v hodnote 10 eur na osobu (od 12 rokov) a pobyt na novej a la carte reštaurácii na pláži pred SENTIDO Marea. Poukaz je priložený k cestovným dokladom a platí pre objednávku aspoň jedného menu. Len 1 poukaz je spoplatniteľný. Poukaz je neprenosný alebo vratný.

Rodiny:
Babysitterservice (od 4 rokov, za poplatok, s rezerváciou deň predtým), detský monitor (za poplatok), detský buggy (na prenájom), samostatný detský bazén s 3 malými vodnými šmýkačkami, mini klub (4-12 rokov) s detským ihriskom, mini disco, Reštaurácia, detské menu v reštaurácii a la carte.

Info:
Kreditné karty: VISA, Mastercard; Jazyky služby: nemčina, angličtina, francúzština; Kategória krajiny: 4 hviezdičky.

Buchungshinweis:
Fajčenie je povolené iba v určených vonkajších priestoroch. Vonkajšie aktivity a zariadenia sú k dispozícii počasie.

Doplnkové služby:
Rôzne kúpeľné a wellness balíčky si môžete objednať pod S42239A-G.
Cena za osobu od 199, - EUR. Podrobnosti nájdete v časti o cenách/informáciách.

Sunny Heart Winner