Grifid Marea

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Poloha: Nachádza sa len cez Strandpromendade od pláže s jemným pieskom. Centrum s reštauráciami, obchodmi a barmi sa nachádza asi. 1,5 km. Od hotela, každých 20 minút premáva vláčik do centra.

Vybavenie: Hotel má rozpätie cez 298 izieb na 9 podlaží, recepcia, výťahy, bufetová reštaurácia s oddelenou dospelého iba e-tky, jedálenský terasa, je veteránom Food Truck s jedální ponuky (párky v rožku, sendviče a šaláty) a a la carte reštaurácia s bulharskou kuchyňou (rezervácia vopred nutná).V krásne a dobre udržiavané dôvodov, plavecký bazén a detský bazén so LMIT šmykľavky, lehátka a slnečníky (v cene) a bar pri bazéne.Na pláži sa hostia okrem plážový bar a stoličky s, slnečníky a plážové osušky sú k dispozícii.Hotel má plážový klub (a la carte, za poplatok, pre Grifid- koncepcie postihnutých 1x za pobyt zadarmo), lobby bar, kávu -Shopund "Modrá Bar".Dve konferenčné miestnosti pre rokovania (150 a 20 miest kapacita)

Rezervovať si zariadenia:
Dvojlôžková izba: vkusne zariadené izby majú vlastnú kúpeľňu so sprchovacím kútom, WC, sušičom vlasov, satelitný TV, kávy/čaju, vankúšové menu, trezor, klimatizácia, mini-bar (dopĺňaný denne vidieť predstavenie AI), Wi-Fi (zdarma) a balkón , Voliteľne k dispozícii aj pre jedno použitie alebo Single s dieťaťom. (Úlohy: Dospelí najmenej 2 až 2 deti do 1 alebo dospelí až 3 ....)
Double bočným výhľadom na more: ale majú rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby majú čiastočný výhľad na more. Voliteľne k dispozícii aj pre jednorazové použitie. (Úlohy: Dospelí najmenej 2 až 2 deti do 1 alebo dospelí až 3 ....)
Dvojlôžková izba s výhľadom na more: majú rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby, ale majú priamy výhľad na more. Voliteľne k dispozícii aj pre jednorazové použitie. (Úlohy: Dospelí najmenej 2 až 2 deti do 1 alebo dospelí až 3 ....)
Pohľad na more koncept: Majú rovnaké vybavenie ako dvojité výhľadom na more izby sú však v horných poschodiach. (Dopĺňaná. Daily) župan, papuče, trezor (zdarma), kapsule káva, Rituals- kúpeľové kozmetiky, Early ckeck-in a neskorý check-out (v závislosti od dostupnosti) .Separater pláž s obsluhou, neobmedzené návštevy bulharskej a la carte reštaurácia (s rezerváciou), večera v Beach Club reštaurácii a la carte (1x za pobyt, s výhradou), 1x za osobu a pobyt-face použitie (20 min.) v Medispa Encanto Beach, pri rezervácii čiastočná masáž (30 min.) pre človek, to zadarmo pre druhú osobu. (Úlohy: Dospelí najmenej 2 až 2 deti do 1 alebo dospelí až 3 ....)
Rodinná izba s výhľadom na more: majú rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby majú obývaciu/spaciu časť s veľkou manželskou posteľou a oddelený priestor na spanie. (Pre posuvné dvere) (priradenie: Dospelí najmenej 2 až aspoň 3 deti, 1 ...)
Super Saver izby: majú rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby, ale nemajú balkón a obmedzený počet. (Úloha: Dospelí najmenej dva až max. 2).

Pri rezervácii all-inclusive:
Ultra all inclusive: Všetky jedlá formou bufetu. 24 hodín denne, rôzne nápoje v príslušných otvorených baroch (medzinárodné a miestne Alhoholischeund -Bezplatne nápojov a pláže len miestne nápoje), neskoré raňajky až do 12 hodín. Káva, čaj a zákusky od 10: 30-12 hod, 14-17 hod, 15-17 hod a polnočné občerstvenie (23: 30-00: 30 hod). 2x týždenne je téma noc každý raz za 10 dní je gala večery. Občerstvenie na vinobranie Food Truck of 14-17 1x za pobyt večera v à la carte reštaurácii každý deň (rezervácia nutná). Minibar je zásobený denne s vodou, piva a nealkoholických nápojov.

Hviezdičky: 4 hviezdičky

Zábava: Denné večerné show, živá hudba, folklórne a tanečné hostia, ktorí si rezervovali rodinný pokoj, voľný vstup do večerných Grifid Aqua Park Pop Up (Gril a plážové party, júl/august)

(. Jún-september) Športové nezahrnuté: aerobik, krok Arobic, aqua aerobik, plážový volejbal, Bocci, šípky, posilňovňa, Tai Chi, Pilates, jóga a Zumba.

Detský program: Mini klub (4-12 rokov) v plážové ihrisko, mini disco detský bazén, s tromi malými (1x za 14 dní), obedy a večere s zabávači

Wellness: Rôzne služby a procedúry v kúpeľoch za poplatok. Krytý bazén (vyhrievaný a relaxačnú zónu možno použiť zadarmo.

hotelové služby Parkovanie za poplatok a v závislosti od dostupnosti

Credit hotela: Visa a MasterCard.

Poznámky: Pri večeri v à la carte reštaurácii, je formálny dress code. (Dlhé nohavice pre mužov povinné)

Poznámka 2: Domáce zvieratá nie sú povolené