Protea Hotel Mbweni Ruins

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Vlastnosti:
Recepcia je otvorená 24 hodín. K dispozícii je trezor a služba výmeny valut. Hostia majú prístup na internet prostredníctvom WiFi vo verejných priestoroch. Záhrada poskytuje ďalší priestor na relaxáciu a rekreáciu v prírode. Ak prídete autom, môžete ho zaparkovať na hotelovom parkovisku. Medzi ďalšie služby patrí 24-hodinová bezpečnosť, opatrovanie detí, požičovňa áut, transfer, práčovňa, kaderníctvo a paging. Aktívni cestujúci, ktorí chcú preskúmať okolie na bicykli, ocenia požičovňu bicyklov.

Ubytovanie:
Izby majú kúpeľňu, klimatizáciu a ventilátor pre správne vnútorné prostredie. Vo väčšine izieb je štandardný balkón. K dispozícii sú prístelky. K dispozícii je tiež trezor a písací stôl. K dispozícii je tiež mini-chladnička a čaj/kávovar. Najlepšie rekreačné pohodlie patrí prístup na internet, telefón, TV a WiFi. Hostia si môžu vychutnať večerné nočné služby. Kúpeľne sú vybavené sprchou a vaňou. Ako ďalší bonus sa nachádza sušič vlasov. Toaletné potreby sú poskytované pre väčšie pohodlie v kúpeľniach.

Šport/Zábava:
Vnútorné a vonkajšie bazény sú ideálne pre pravidelné akvakultúry a aktívnu rekreáciu. Na terase sú k dispozícii pohodlné lehátka. Medzi rôzne ponuky patrí plážový volejbal, jazda na koni, jazda na katamarány, posilňovňa, kúpele, kozmetický salón a masáže.

Stravovanie:
V gastronomickej oblasti je bar. Môžete si rezervovať polpenziu. Denne sa podávajú raňajky a pestrý večerný bufet.

Kreditné karty:


Poznámka:
V každom prípade obdržíte konkrétnu službu, ktorú ste si objednali a potvrdili (pokiaľ ide o stravu, kategóriu izieb atď.). Ak nebudú žiadne konkrétne sľuby týkajúce sa rozsahu služieb, obdržíte ubytovanie so snídaním (alebo bez jedla) v štandardnej kategórii izieb.
Nepovinné využitie hotelových zariadení (napríklad solárium, parný kúpeľ, internet, parkovisko atď.) Nie je zahrnuté a je takmer vždy účtované a platí sa na mieste, pokiaľ v opise nie je výslovne uvedené inak.
V určitých destináciách môžu vzniknúť miestne náklady, napr. prostredníctvom mestskej dane, kultúrnej dotácie atď. Výška sumy stanovuje príslušné mesto, informujte sa pred odchodom.

Obmedzená mobilita:
Vezmite prosím na vedomie, že naše balíkové dovolenky sú zvyčajne nevhodné pre ľudí so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ opis výrobku nezverejní nič iné, ale poskytneme vám podrobnejšie informácie o takejto žiadosti, berúc do úvahy vaše potreby.