PlayaMar Hotel & Apartments

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Vlastnosti:
V hoteli sa nachádza lobby a recepcia. Výťah vedie na väčšinu poschodí. K dispozícii sú rôzne vybavenie a služby - trezor, TV miestnosť a práčovňa. Vo verejných priestoroch je k dispozícii WiFi (za poplatok). Ak prídete s vlastným vozidlom, môžete ho zaparkovať na parkovisku komplexu.

Ubytovanie:
V izbách je kúpeľňa, kúrenie môže byť použité na ovládanie vnútorného podnebia. Štandardné vybavenie vo väčšine izieb zahŕňa balkón, ktorý vás pozýva na kľud. Niektoré výhody niektorých jednotiek zahŕňajú bočný výhľad na more. Prípadne sú k dispozícii oddelené spálne. K dispozícii je tiež trezor. K dispozícii je aj kuchynka s chladničkou. Malé doplnky umožňujú skvelý pobyt, vrátane prístupu na internet, telefónu a TV. V kúpeľniach sa nachádza sprcha. Pre rodiny s deťmi sú k dispozícii rodinné izby.

Šport/Zábava:
Vonkajší bazén s priestorom pre deti je ideálnym miestom pre aktívnu rekreáciu a pravidelné aqua-tréning. Na slnečnej terase sú k dispozícii lehátka a slnečníky. K dispozícii je tiež snack bar pri bazéne. Okrem tenisu, minigolfu a stolného tenisu ponúka ubytovanie aj biliard za poplatok v rekreačnej oblasti. Deti sa láskavo starajú o deti v klube.

Stravovanie:
Možnosť stravovania zahŕňa kaviareň a bar. K dispozícii sú rôzne jedlá. Hostia si môžu vybrať medzi polpenziou a all inclusive. Ponúkame raňajky, obedy a večere. Všetci rekreanti majú k dispozícii špeciálne doplnky ako občerstvenie. Hotel ponúka široký sortiment alkoholických a nealkoholických nápojov.

Kreditné karty:


Poznámka:
V každom prípade obdržíte konkrétnu službu, ktorú ste si objednali a potvrdili (pokiaľ ide o stravu, kategóriu izieb atď.). Ak nebudú žiadne konkrétne sľuby týkajúce sa rozsahu služieb, obdržíte ubytovanie so snídaním (alebo bez jedla) v štandardnej kategórii izieb.
Nepovinné využitie hotelových zariadení (napríklad solárium, parný kúpeľ, internet, parkovisko atď.) Nie je zahrnuté a je takmer vždy účtované a platí sa na mieste, pokiaľ v opise nie je výslovne uvedené inak.
V určitých destináciách môžu vzniknúť miestne náklady, napr. prostredníctvom mestskej dane, kultúrnej dotácie atď. Výška sumy stanovuje príslušné mesto, informujte sa pred odchodom.

Obmedzená mobilita:
Vezmite prosím na vedomie, že naše balíkové dovolenky sú zvyčajne nevhodné pre ľudí so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ opis výrobku nezverejní nič iné, ale poskytneme vám podrobnejšie informácie o takejto žiadosti, berúc do úvahy vaše potreby.

Dôležitá poznámka::
V súvislosti s uvoľnením obmedzení Corona úradné príkazy môžu byť obmedzenia na zmeny a viesť k strate v ponukách cestovných služieb.

Vaše zákonné záručné nároky nie sú ovplyvnené samozrejme nedotknutá.