Malahini Kuda Bandos

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Program


8 dní

1.deň
odlet z Budapešti
prestup v Dohe

2.deň
prílet na letisko Male (Maledivy)
transfer do hotela (rýchloloďou cca 10 min)
check in v hoteli od 14:00 hod

3. - 7.deň
voľný program

8.deň
check out z hotela do 12:00 hod
transfer na letisko (rýchloloďou cca 10 min)
odlet z letiska Male (Maledivy)

9.deň
prestup v Dohe
prílet do BudapeštiCena obsahuje

 • 1 obojsmernú letenku v ekonomickej triede na trase Budapešť - Maledivy - Budapešť
 • všetky letiskové a palivové poplatky
 • 1 kus malej príručnej batožinymax. 7kg
 • 1 kus malej príručnej batožiny max. 2kg
 • 1 kus batožiny do podpalubia do 30kg
 • vystavenie letenky – potvrdenie rezervácie u leteckého dopravcu a vystavenie  cestovného dokladu 
 • ubytovanie na 6, 7 alebo 8 nocí v hoteli Malahini Kuda Bandos***+
 • polpenziu formou bufetu
 • transfer letisko - hotel - letisko (rýchloloďou cca 10 min)

 
Cena neobsahuje

 • služby delegáta
 • cestovné poistenie (voliteľné)Ubytovanie

 • Malahini Kuda Bandos***+ (Úroveň ubytovacieho zariadenia je klasifikovaná podľa štandardov krajiny, v ktorej sa ubytovacie zariadenie nachádza.) -  malý kúsok tropického raja s krásnym pieskom, čistou kryštálovo modrou lagúnou a s možnosťou šnorchlovania okolo ostrova.
 • Poloha: len 10 minút loďou od medzinárodného  letiska Male.
 • Vybavenie rezortu: 82 izieb a bungalovov, 24 hod. recepcia, Wi-Fi na celom ostrove (bez poplatku), suvenírový obchod, hlavná reštaurácia Maaga, plážový bar, reštaurácia Bluu, kde sa podáva ľahké občerstvenie.
 • Možnosť návštevy sesterského ostrova Bandos (za poplatok)
 • Šport a zábava: plážový volejbal, fitness centrum, stolný tenis, windsurfing, kanoe, katamarán, padling, škola potápania, Spa centrum
 • Vybavenie izieb - Dvojlôžková izba (cca 20m2 - v menších dvojposchodových budovách): sprcha, WC, telefón, vybavenie na prípravu čaju a kávy, klimatizácia
 •  K dispozícii je aj ubytovanie typu plážová vila (za doplatok)
 • K dipozícii je aj stravovanie All Inclusive (za doplatok)Zmeny a storno objednávky

Zájazd sa riadi Všeobecnými obchodnými podmienkami CK Pelikán.
Zájazd je po uzatvorení Zmluvy o zájazde zo strany cestujúceho meniteľný v závislosti na podmienkach tarifnej triedy prepravcu, ubytovacieho zariadenia, resp. poskytovateľov ďalších služieb zahrnutých v zájazde. Právny nárok na zmenu zájazdu cestujúci nemá, okrem zmeny osoby/osôb, ktoré sa zájazdu zúčastnia, pričom podmienky tejto zmeny sú upravené vo VOP CK Pelikán, časť B, čl. VI. písm. d). Prípadná nemožnosť inej zmeny zájazdu podľa požiadaviek cestujúceho nie je porušením povinnosti CK, ktorá zájazd obstaráva. Cestujúci môže pred začatím zájazdu od Zmluvy o zájazde odstúpiť, pričom odstúpenie a výška odstupného s ním spojená sa riadia VOP CK Pelikán, časť B, čl. X.
Víza a zdravotné formality

Slovenskí občania cestujúci na Maledivy potrebujú vstupné víza (vstupnú kartu) za účelom turizmu, ktorú získate zadarmo pri prílete do krajiny. Je dôležité, aby ste si pred cestou skontrolovali minimálnu dĺžku platnosti pasu (minimálne 6 mesiacov po plánovanom odchode z cieľovej krajiny), maximálnu možnú dĺžku pobytu v cieľovej krajine, maximálnu možnú dĺžku pobytu v tranzitnej (prestupovej) krajine. Zároveň je dôležité si skontrolovať aj všetky zdravotné formality, ktoré sú nevyhnutné na cestu a pobyt.

Podrobné informácie nájdete na stránke Ministerstva zahraničných vecí a európskych záležitostí, sekcia Maledivy TU.
CK Pelikán nezodpovedá za prípadné škody vzniknuté nedodržaním vízových, pasových a zdravotných povinností.
Cestovné poistenie

CK Pelikán ponúka možnosť uzatvoriť individuálne poistenie na cestu a pobyt:

 • poistenie STORNO - zahŕňa poistenie storna a poistenie prerušenia cesty
 • poistenie ISTOTA - zahŕňa poistenie storna, prerušenia cesty, batožiny, pátrania a záchrany, liečebných nákladov, zodpovednosti škody na majetku alebo zdraví, asistenčné služby a úrazové poistenie

Cena poistenia závisí od územnej platnosti (európa/svet), celkovej ceny objednávky na osobu a od dĺžky trvania pobytu.
Cestovanie s deťmi

V prípade záujmu o cestovanie s deťmi kontaktujte Zákaznícky servis telefonicky na +421 2 3216 6321 alebo emailom na pobyty@pelikan.sk
Dôležité informácie

Tento zájazd nemusí byt vhodný pre cestujúcich so zníženou pohyblivosťou. Pre konkrétne preverenie, či je vhodný práve pre Vás vzhľadom na Vaše zdravotné obmedzenie, nás prosím kontaktujte.

CK Pelikán nezodpovedá za zmenu letových časov zo strany leteckej spoločnosti po zakúpení letenky v rámci toho istého dňa odletu

CK Pelikán si vyhradzuje právo na zmenu hotela (kategória a kvalita hotela bude rovnaká alebo vyššia, ako je kategória ponúkaných hotelov)

V prípade, ak plánujete cestu spolu ako väčšia skupina a máte záujem o garanciu ubytovania v rovnakom hoteli, prosím kontaktujte náš Zákaznícky servis ešte pred ukončením rezervácie, alebo ihneď po jej vytvorení pre okamžité zaznačenie požiadavky. Naši pracovníci vám radi preveria aktuálnu dostupnosť miest pre daný termín. V prípade ak tak klient neurobí, nevieme garantovať objednávku rovnakého hotela.

UPOZORNENIE - pri rezervácii je potrebné zadávať celé mená pasažierov, tak ako sú uvedené v cestovnom doklade. Zmena mena po zakúpení dokladov nie je možná!
Postup po úhrade

Po doručení notifikácie z banky do CK Pelikán o úspešnej úhrade celkovej ceny objednávky z platobného systému, preveríme najneskôr do jedného pracovného dňa dostupnosť všetkých produktov a služieb v objednávke a ich aktuálnu cenu.

V prípade, ak budú všetky produkty a služby v objednávke v rovnakej cenovej hladine dostupné, potvrdíme Vám e-mailom ich úspešné rezervovanie a vystavenie.

V prípade, ak bude minimálne jeden z produktov a služieb v objednávke v rovnakej cenovej hladine nedostupný, budeme Vás o tejto skutočnosti informovať telefonicky alebo e-mailom hneď, ako to bude možné. Zároveň Vám ponúkneme alternatívu, ktorá bude v danom čase k dispozícii. Ak by Vám žiadna z ponúknutých alternatív nevyhovovala, uhradenú sumu Vám obratom refundujeme.