Anantara Kalutara Resort & Spa

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Perex

V októbri 2016 otvorený luxusný hotel renomovanej siete Anantara v koloniálnom štýle v pokojnom prírodnom prostredí.
Poloha

Hotel leží na západnom pobreží ostrova, na jednej z najkrajších pláží, na malom polostrove. Do historického centra strediska Kalutara s nákupnými a zábavnými možnosťami cca 10 min.
Ubytovanie

141 izieb, suít a víl v modernom štýle s prvkami tradičnej architektúry, s prekrásnym výhľadom na rieku Kalu alebo na Indický oceán. Štýlová kúpeľňa s vaňou a dažďovou sprchou, telefón, rádio, SAT TV, DVD prehrávač, trezor, minibar

(za poplatok), klimatizácia, ventilátor, balkón alebo terasa. Premier Garden View (46 m2) s terasou s výhľadom do záhrady, Deluxe Ocean View s rovnakým vybavením a s balkónom s výhľadom na oceán, Deluxe Poolside blízko

bazéna, väčšie Deluxe Lagoon izby (49 m2) s hodnotnejším vybavením a výhľadom na rieku, One (Two) Bedroom Ocean View Suite (190 m2) s oddelenou obývacou časťou a privátnym bazénom.
Stravovanie

Raňajky ako bohatý bufet, možnosť doplatku na polpenziu/plnú penziu: bufet, príp. výber z menu.

REŠTAURÁCIE Olu (medzinárodná kuchyňa), Acquolina (talianska kuchyňa), Spice Traders (ázijské špeciality), 3 bary, vínna pivnica.
Vybavenie a služby hotela

Šport: 2 bazény, fitness, aerobic, jóga, za poplatok: potápanie, vodné športy na pláži. Spa: Anantara spa: masáže (rôzne druhy), wellness, ajurvéda a skrášľovacie procedúry (všetko za poplatok).
Pre deti

Detský klub • detský bazén • herňa • vonkajšie ihrisko • opatrovanie (za poplatok)


Poznámka

Pri pobyte min. 7 nocí vo vybraných termínoch večere zdarma Cena je kalkulovaná v základnej tarifnej triede leteckej spoločnosti Qatar Airways. V prípade jej obsadenia sú vyššie triedy za doplatok.