Burg Plankenstein

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Miesto:


Zámok Plankenstein (nadmorská výška cca 650 m)
sa nachádza asi 6 km od centra.K kaviarňam a reštauráciám sa dostanete po cca. Najbližšie obchody sú vzdialené približne 6 km od dovolenkového domu.Nasledujúci pohľad (opátstvo Melk) vás zavedie do cca. 33 km.Ďalšou atrakciou, ktorá stojí za návštevu (Schloss Schallaburg), je asi 25 km.Asi 42 km ďaleko, všetky vodné potkany si môžu vychutnať malebný Lunzer See.Tiež v cca. 13 km vzdialené verejné kúpalisko v meste Scheibbs si môžete dopriať v horúcich letných dňoch na chladenie.V Oberndorf an der Melk, cca. Verejný krytý bazén, vzdialený 10 km, vás pozýva na kúpalisko nezávislé od počasia.Zábavný park Wildpark Hochries sa nachádza 17 km od hotela.

Táto nehnuteľnosť je ideálna na pešiu turistiku a cykloturistiku v lete. Priamo pri dome je turistická oblasť Grüntalkogel s chodníkom Römerweg. K horskej železnici Lackenhof/Ötscher sa dostanete po cca. 43 km. Vďaka svojej špeciálnej polohe je vaša dovolenková destinácia ideálna pre cyklistov. Na cyklotrase "Raiffeisen Voralpen", ktorá sa nachádza priamo pri dome, sa môžete skutočne pustiť a s rozsiahlou cyklistickou sieťou cca 32,7 km.

V zime je nehnuteľnosť ideálna na predĺžené zimné túry. Lanovka Lackenhof je vzdialená približne 43 km od penziónu. Ďalšia horská železnica (Annaberg) je asi 40 km od domu. Ďalšia bežecká trasa je cca. 14 km. Turistická trasa priamo pri dome vás pozýva na prechádzky v zime.

vybavenie:


Hotel Burg Plankenstein, renovovaný v roku 2017, ponúka celkom 46 ubytovacích jednotiek, príjemnú lobby s posedením a recepciu. Nechajte sa hýčkať v à la carte reštaurácii av reštaurácii "Taverne", ako aj v reštaurácii Stüberl. Deň plný zážitkov môžete zakončiť v hotelovom bare "Taverne" v príjemnej spoločnosti. K dispozícii je aj terasa na relaxáciu. Fajčenie je povolené len vo vyhradených priestoroch.

Ubytovanie (podľa sezóny):


Dvojlôžková izba s 2 možnosťou prístelku:
Izby majú modernú kúpeľňu (so sprchou alebo vaňou/WC) a sú individuálne a stredoveko zariadené. Izby pozostávajú zo spálne s manželskou posteľou a 2 pevnými samostatnými lôžkami. Priemerná veľkosť izby je cca. medzi 18 a 30 m².

Dvojlôžková izba s možnosťou 4 prísteliek:
Izby majú modernú kúpeľňu (so sprchou alebo vaňou/WC) a sú individuálne a stredoveko zariadené. Izby sa skladajú zo spálne s manželskou posteľou a 4 rozkladacími lôžkami. Priemerná veľkosť izby je cca. medzi 18 a 30 m².

Jednolôžková izba/jednoposteľ s deťmi:
Izby majú modernú kúpeľňu (so sprchou alebo vaňou/WC) a sú individuálne a stredoveko zariadené. Izby sa skladajú zo spálne s manželskou posteľou. Priemerná veľkosť izby je cca. 18 m².

Dvojlôžková izba:
Izby majú modernú kúpeľňu (so sprchou alebo vaňou/WC) a sú individuálne a stredoveko zariadené. Izby sa skladajú zo spálne s manželskou posteľou. Izby ponúkajú možnosť preplnenia detskou postieľkou. Priemer
Veľkosť izby je cca. medzi 18 a 30 m².

Stravovanie (v závislosti od sezóny):


Raňajky Plus:
- daily Burgfrühstück
- Uvítací nápoj (Schnapserl alebo šumivé víno) pri príchode alebo večeri
- 1 x za pobyt Ritteressen - 2-chodové s mletou polievkou a studenou Ritterjause (hodnota € 15,50 p.P.)

Stravovanie začína v deň príchodu s večerou a končí v deň odchodu s raňajkami.

Deti (v závislosti od sezóny):


- Detské menu
- Herňa
- vysoké stoličky (v závislosti od dostupnosti)
- Starostlivosť o deti od 3 rokov (za poplatok) Podrobnejšie informácie na mieste.

Najmä v lete
- Detské ihrisko

Šport/Zábava K dispozícii (podľa sezóny):


- 1x za pobyt keramická hodina s hradným keramikom Melanie Hell: výroba okrasných alebo
Komodity
- Možnosť oblečenia do stredovekého oblečenia
- Pohrebná pôda
- WLAN vo Fürstensaal
- Prenájom hier - podľa dostupnosti

- Pešia turistika
- Prechádzka
- Cyklistické výlety

Ostatné:


- Check in: od 15:00 - 19:00 v deň príchodu
- Odhlásenie: do 08:00 - 11:00 v deň odchodu
- Detská postieľka: na vyžiadanie cca. 20,00 € na dieťa a pobyt
- Domáce zvieratá: povolené, cca. € 10,00 za pobyt bez stravy (vyžaduje sa rezervácia)
- Parkovanie: zdarma (v závislosti od dostupnosti)
- Garáž: Nie
- Kreditné karty: Neprijali
- Výťah: Nie
- Vhodné pre osoby so zníženou pohyblivosťou: nie
- Výmena posteľnej bielizne: podľa potreby
- Výmena uterákov: vyžadované
- Upratovanie: denne
- Recepcia: od 08:00 do 20:00

Kategória Krajina:


oficiálne nekategorizované

Mesto/región:


Nadmorská výška: cca. 370 metrov
Obec Texing, ktorá je obľúbená u rodín, presviedča predovšetkým svojou bohatou rozmanitosťou a osobitým vkusom. Nachádza sa v kopcovitej krajine, vaša dovolenková destinácia ponúka jedinečnú kombináciu tradície a modernosti, množstvo kultúrnych, prírodných a športových zážitkov, ako aj rozsiahly výber reštaurácií. Tam sú tiež niektoré zaujímavé výletné destinácie okolo Texing. Zvlášť odporúčané je napr. 1,5 km od "Dollfuss Museum". Ponorte sa do nádhernej krajiny na bicykli alebo na horskom bicykli alebo na rozsiahle túry okolo sviežich lúk a zelených lesov.
Táto oblasť však môže byť nádherne preskúmaná aj počas severskej chôdze. Najmä v letných mesiacoch môžete počas plavby výborne kombinovať zážitky z prírody a športové aktivity v Texingu a okolí.
Akonáhle príde zima, Texing sa ukáže v zimnej kráse. Zasneženú krajinu teraz možno obdivovať najmä na útulnej zimnej túre.

Všeobecné informácie:


Aktuálne informácie o koronavírusy (Covid-19)
Vstupné požiadavky môžu Covid-19 zmena vo veľmi krátkom časovom kvôli koronavírusy. Budeme sledovať ďalší vývoj presný právny. Upozorňujeme, že väčšina hotelov sú v súčasnosti zatvorený. Tam môže byť začiatok opätovného otvorenia obmedzenie výkonu v hotelových zariadeniach, vonkajších zariadení, aktivít a jedlom alebo nápojmi.

Poznámka:
Podľa nášho názoru hotelový komplex nie je vhodný pre osoby so zníženou pohyblivosťou.

Poznámka:
Aktuálne informácie o cestovaní, bezpečnosti a lekárstve pre občanov EÚ získate na základe našich predzmluvných informačných povinností pred rezerváciou alebo
poskytnutá vašou cestovnou kanceláriou. Na internetových portáloch sa tieto informácie zobrazia pred rezerváciou.

Poznámka:
Informujte sa, prosím, o predpisoch o batožine, stravovaní a registrácii rezervovanej leteckej spoločnosti na internete na adrese:
Ak máte rezervovaný let, propagácia sa uskutoční v triede Economy.

Transfer Poznámka:
Upozorňujeme, že osobitné a športové batožinu byť registrované pred odchodom s nami a vznikli náklady na dopravu do prevodu.

Vezmite prosím na vedomie, že v niektorých hoteloch budete namiesto vášho individuálneho hotela/ubytovania vynechať na povinných zastávkach v blízkosti hotela. Vzhľadom na umiestnenie niektorých hotelov (napríklad peších ulíc) v týchto lokalitách nemusí byť možné poskytnúť službu "dver-to-door". V takom prípade vás vodiči odpojí na najbližšom mieste vášho ubytovania. Poskytovateľ nie je zodpovedný za prepravu batožiny do zariadenia.
Žiadame Vás, aby ste informovali Vašu prepravnú agentúru, ako aj rezervovaný hotel, ak by počas Vášho príchodu došlo k oneskoreniu letu.

Poznámka:
Upozorňujeme, že uvedené hotelové zariadenia, stravovanie, vonkajšie priestory a aktivity od polovice októbra (15.10.) Do konca mája (31.05.) Môže byť obmedzená alebo nedostupná v závislosti od obsadenosti hotela a poveternostných podmienok. Niektoré vonkajšie priestory, ako aj športové a zábavné zariadenia môžu byť počas tohto obdobia zatvorené bez ohľadu na obsadenosť a počasie alebo zrušené.

Poznámka:
Upozorňujeme, že zábavný program, starostlivosť o deti a televízny program nie sú nutne ponúkané v nemeckom jazyku, pokiaľ nie je v našom popisu hotela uvedené inak.

Poznámka:
Upozorňujeme, že najmenej jeden účastník musí mať 18 rokov.

Poznámka:
Dávajte pozor na otváracie hodiny recepcie. Ak očakávate, že prídete mimo otváracích hodín recepcie, informujte prosím hotel pred príchodom.

Poznámka:
Ak ste si rezervovali výlet bez prepravy a dorazili po 18:00 vo vašom rezervovanom hoteli, informujte hotelového ubytovateľa pred príchodom, aby vám bola udelená rezervovaná služba.

Poznámka:
Detská postieľka na vyžiadanie a podľa dostupnosti. Nakoniec sa ubytovanie uskutoční v posteli rodičov. Ak je to nutné, Za príplatok sa platí miestny poplatok.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že hotelové izby v deň príchodu iba od cca. K dispozícii je 14 hodín. Ak prídete pred 3:59 ráno, okamžite dostanete rezervovanú izbu.