LABRANDA Ephesus Princess

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Miesto:
Plážový hotel sa nachádza priamo na súkromnej piesočnatej/kamennej pláži "Pamucak" (odporúčané kúpacie topánky), ktorá je prístupná cez schodisko v stredisku Selcuk. V cca. Vo vzdialenosti 8 km sa nachádzajú zábavné zariadenia. Najbližšie mesto Selcuk je cca. Vo vzdialenosti 8 km. Letiská: BJV cca. 119 km, AYT cca. 450 km, ADB cca. 80 km.

vybavenie:
Klimatizovaný hotel má 352 izieb.Interiér zahŕňa lobby, 24-hodinovú recepciu, lobby bar, kaderníctvo, 3 vleky, mini market, obchod a 9 barov, ako aj internetový kútik a WiFi (vo verejných priestoroch).K dispozícii je tiež niekoľko reštaurácií (à la carte, miestnych a talianskych) s klimatizáciou a terasou.V hlavnej reštaurácii si hostia môžu podávať švédsky stôl.Kaviareň ponúka aj malé jedlá.Sezónny krytý bazén dopĺňa interiérový dizajn.Bazén zahŕňa niekoľko sezónnych bazénov, bar pri bazéne (sezónne), samostatný detský bazén, vodný tobogán a sezónny terasu.Okrem toho môžu hostia relaxovať v hotelových záhradách.Na pláži a pri bazéne sú k dispozícii lehátka, vankúše a dáždniky.Na plážovom bare (sezónne) si hostia môžu vychutnať občerstvenie a občerstvenie.

Ubytovanie (podľa sezóny):
Dvojlôžková izba: Priestranné izby v hlavnej budove sú vybavené manželskou posteľou a samostatným lôžkom alebo 2 samostatnými lôžkami a prístelkou, vaňou/WC, sušičom vlasov, kobercom, telefónom, satelitnou TV s hudobným kanálom, trezorom, minibarom (nealkoholické nápoje), centrálnou klimatizáciou (za hodinu) a balkónom s balkónom. Výhľad na more. K dispozícii aj na jednorazové použitie.

Suity Junior: Vybavené rovnakými funkciami a polohou s manželskou posteľou, okrem samostatného obývacieho priestoru s posedením/rozkladacou pohovkou.

Dvojlôžková izba Club: Sú umiestnené v 2 alebo 3-podlažných bungalovoch na záhrade a majú laminátové podlahy.

Bungalovy: Nachádza sa v dvoj- alebo trojpodlažných bungalovoch na záhrade a majú laminátové podlahy.

Rodinný klub: Rovnako ako klubové izby v bungalovoch, majú dve spálne, jednu s manželskou posteľou a druhú s 2 samostatnými lôžkami.

Rodinná izba, 2 izby: Rovnako ako v klubových izbách v bungalovoch, majú dve prepojené spálne. Za príplatok si môžete rezervovať aj 3 izby.

Ekonomické izby sú zvyčajne izby, ktoré sa môžu líšiť v závislosti od miesta, veľkosti a vybavenia od štandardných izieb. Ak má váš hotel hlavné a vedľajšie budovy, ubytovanie môže byť v hlavnom dome, aj v prístavbe. Rozdelenie je na hoteliér na mieste. Nie sú želania, pokiaľ ide o vybavenie a umiestnenie akceptované.

Stravovanie (v závislosti od sezóny):
Ultra all inclusive: raňajky formou bufetu, kontinentálne neskoré raňajky pre neskorých stúpačiek, na obed a večeru buď špeciálna reštaurácia alebo bohaté bufety, občerstvenie počas dňa, popoludní káva/čaj s koláčom. S predchádzajúcou rezerváciou raz za pobyt večera v špeciálnej reštaurácii polnočné občerstvenie. Víno, pivo a nealkoholické nápoje s jedlom. Neobmedzené miestne alkoholické a nealkoholické nápoje v rôznych baroch 11: 00-24: 00. Nealkoholické nápoje v minibare na izbách (denné dopĺňanie).
Za poplatok: Všetky alkoholické nápoje v špeciálnych reštauráciách.

Deti (v závislosti od sezóny):
- Mini klub pre deti vo veku 4 - 12 rokov
- samostatný detský bazén pri bazéne
- stráženie detí (za príplatok) a vysoké stoličky
 - Detské ihrisko

Šport/Zábava K dispozícii (podľa sezóny):
- Ak je to možné, za poplatok: aerobik, šípky, stolný tenis, plážový volejbal, vodné lyžovanie, vodné lyžovanie, windsurfing, potápanie, posilňovňa, tenis, masáže, sauna, hammam

Ostatné:
- Prijaté spôsoby platby: Euro/Mastercard, Visa
- práčovňa (za poplatok)
 - Upratovanie izieb, každý deň
- parkovacie zariadenia
 - Napätie: 220 voltov

Kategória Krajina:
5 star

Všeobecné informácie:


Poznámka:
Podľa nášho názoru hotelový komplex nie je vhodný pre osoby so zníženou pohyblivosťou.

Poznámka:
Aktuálne informácie o cestovaní, bezpečnosti a lekárstve pre občanov EÚ získate na základe našich predzmluvných informačných povinností pred rezerváciou alebo
poskytnutá vašou cestovnou kanceláriou. Na internetových portáloch sa tieto informácie zobrazia pred rezerváciou.

Poznámka:
Informujte sa, prosím, o predpisoch o batožine, stravovaní a registrácii rezervovanej leteckej spoločnosti na internete na adrese:
Ak máte rezervovaný let, propagácia sa uskutoční v triede Economy.

Transfer Poznámka:
Upozorňujeme, že v prípade špeciálnej a športovej batožiny môžu vzniknúť náklady na prepravu.

Vezmite prosím na vedomie, že v niektorých hoteloch budete namiesto vášho individuálneho hotela/ubytovania vynechať na povinných zastávkach v blízkosti hotela. Vzhľadom na umiestnenie niektorých hotelov (napríklad peších ulíc) v týchto lokalitách nemusí byť možné poskytnúť službu "dver-to-door". V takom prípade vás vodiči odpojí na najbližšom mieste vášho ubytovania. Poskytovateľ nie je zodpovedný za prepravu batožiny do zariadenia.
Žiadame Vás, aby ste informovali Vašu prepravnú agentúru, ako aj rezervovaný hotel, ak by počas Vášho príchodu došlo k oneskoreniu letu.

Poznámka:
Upozorňujeme, že uvedené hotelové zariadenia, stravovanie, vonkajšie priestory a aktivity od polovice októbra (15.10.) Do konca mája (31.05.) Môže byť obmedzená alebo nedostupná v závislosti od obsadenosti hotela a poveternostných podmienok. Niektoré vonkajšie priestory, ako aj športové a zábavné zariadenia môžu byť počas tohto obdobia zatvorené bez ohľadu na obsadenosť a počasie alebo zrušené.

Poznámka:
Upozorňujeme, že zábavný program, starostlivosť o deti a televízny program nie sú nutne ponúkané v nemeckom jazyku, pokiaľ nie je v našom popisu hotela uvedené inak.

Poznámka:
Upozorňujeme, že najmenej jeden účastník musí mať 18 rokov.

Poznámka:
Dávajte pozor na otváracie hodiny recepcie. Ak očakávate, že prídete mimo otváracích hodín recepcie, informujte prosím hotel pred príchodom.

Poznámka:
Ak ste si rezervovali výlet bez prepravy a dorazili po 18:00 vo vašom rezervovanom hoteli, informujte hotelového ubytovateľa pred príchodom, aby vám bola udelená rezervovaná služba.

Poznámka:
Detská postieľka na vyžiadanie a podľa dostupnosti. Nakoniec sa ubytovanie uskutoční v posteli rodičov. Ak je to nutné, Za príplatok sa platí miestny poplatok.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že hotelové izby v deň príchodu iba od cca. K dispozícii je 14 hodín. Ak prídete pred 3:59 ráno, okamžite dostanete rezervovanú izbu.

Poznámka:
Poznámka pre on-line Visa Turecka:
Vezmite prosím na vedomie, že pre niektoré národnosti (s výnimkou Nemecka) bolo zavedené elektronické vízum (elektronické vízum) od 10.04.2014. Platí to pre dovolenky a služobné cesty a pred odletom je potrebné ich požiadať a tlačiť online.

Cestovatelia z iných národností by preto mali overiť na svojich veľvyslanectvách alebo konzulátoch vstupné požiadavky.

Poznámka:
Od polovice októbra (15.10.) Do konca mája (31.05.) V hoteli, ktorý si môžete rezervovať, môžu byť rekonštrukčné a stavebné práce v susedných hoteloch, ako aj v bezprostrednom okolí.