Arsi

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Arsi Hotel si Vás získa svojou jedinečnou polohou blízko krásnej Kleopatrinej pláže a centra známeho letoviska Alanya. Odporúčame ho najmä mladším a menej náročným. V okolí hotela je veľa možností zábavy a nákupov.

Poloha:

Hotel sa nachádza vo veľmi vyhľadávanom a rušnom letovisku Alanya, ktoré leží pri pobreží Stredozemného mora. Nákupné možnosti nájdete v bezprostrednej blízkosti hotela a samotné centrum mesta s množstvom pamiatok je vzdialené 1,5 km od hotela. Dostupné je pešou prechádzkou, alebo môžete využiť tradičnú miestnu dopravu, tzv. dolmuš. Medzinárodné letisko v Antalyi je od hotela vzdialené 130 km.Vybavenie:
5- poschodová budova, 83 izieb, výťah, recepcia, lobby s WiFi, reštaurácia, bar, vonkajší bazén, vonkajší detský bazén, tobogan, ležadlá a slnečníky pri bazéne, TV miestnosť. Za poplatok: turecké kúpele, sauna, masáže, trezor na recepcii, doktor.

Ubytovanie:
2- lôžkové štandardné izby s možnosťou 1 alebo 2 prísteliek, za deti sú v tomto hoteli považované osoby mladšie ako 13r., tzv. eco izby (cenovo zvýhodnené, max. 2+2), klimatizácia, kúpeľňa, sprcha, sušič na vlasy, TV, WiFi, minibar, balkón.

Stravovanie:
All inclusive formou bufetu, raňajky 07:30 - 09:00, neskoré raňajky 09:00 - 09:30, obedy 12:00 - 13:30, večere 19:00 - 20:30, káva, čaj, koláčiky 15:30 - 16:30, bar pri bazéne 10:00 - 23:00, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje v čase 10:00 - 23:00. Za poplatok: importované nápoje, čerstvé ovocné šťavy, turecká káva, zmrzlina. Podrobnejší rozpis all inclusive programu dostanete na recepcii hotela pri ubytovaní.

Pláž:
Známa Kleopatrina piesočnatá pláž s kamienkovým vstupom do mora je vzdialená iba 100 m od hotela. Dostanete sa na ňu cez miestnu komunikáciu a ležadlá a slnečníky sú na verejnej pláži spoplatnené. Klienti môžu využiť aj pláž sesterského hotela Arsi Enfi, ktorá je vzdialená 500 m a tu je plážový servis vrátene ležadiel a slnečníkov zadarmo. Vodné športy sú na pláži spoplatnené.

Arsi Hotel