Arsi

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Poloha: Hotel Arsi sa nachádza v meste Alanya, cca. 80 m od piesočnatej/kamienkovej pláže. Centrum mesta s množstvom nákupných a zábavných zariadení, reštaurácií, barov a atrakcií je cca. 1,5 km. Vzdialenost od letiska Antalya je cca. 135 km.

Vybavenie: Tento intimný hotel sa skladá z celkom 72 izieb a ponúka lobby s recepciou, hotelový trezor (za poplatok), výťah, TV miestnosť, 2 reštaurácie (vnútorné a vonkajšie), bar, lekárske služby, práčovňa (za poplatok) vonkajšia plocha s bazénom, slnečná terasa a bar pri bazéne. Plážové lehátka, vankúše a dáždniky sú k dispozícii zdarma pri bazéne, na pláži za poplatok.

Ubytovanie: Moderné štandardné izby sú vybavené sprchou/WC, sušičom vlasov, klimatizáciou (za poplatok), telefónom, satelitnou TV, minibarom (za príplatok) a balkónom. Izby v ekonomike nemajú balkón s rovnakými vlastnosťami ako štandardné izby. Jednolôžkové izby sú dvojlôžkové izby na jedno použitie.

Stravovanie: All Inclusive s raňajkami, obedom a večerou formou bufetu, neskoré raisantové raňajky, popoludňajšia káva/čaj a koláč, rovnako ako miestne alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:00 do 23:00 hodín rezervovateľné.

Poznámka pre dovolenkové pobyty (hotelový let): Vezmite prosím na vedomie, že naše informácie o predpisoch o batožine a stravovaní pre vašu rezervovanú leteckú spoločnosť, ako aj požiadavky na vstup, miesto určenia a špeciálne informácie sú súčasťou vašej cestovnej zmluvy. Tieto informácie nájdete na internete na adrese: LMX Flight and Destination Information ().